Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η βόλτα μας στην Αθήνα συνεχίστηκε και φυσικά η διάσημη Φυλής δε θα μπορούσε να λείπει. Εδώ τα πράγματα είναι καλύτερα από το Μεταξουργείο, και πάλι όμως τα 20 € εξακολουθούν να μας φαίνονται οικονομικά καθώς στη Θεσσαλονίκη η χαμηλότερη τιμή είναι τα 25€, ως επί το πλείστον στον εδώ και καιρό παράνομο πλέον Βαρδάρη. Αφού κάναμε μια βόλτα σε περίπου μισά από τα μαγαζιά που είδαμε ανοιχτά επί της Φυλής, στο συγκεκριμένο μαγαζί είδα αυτό το καυλάκι, την Αντρέα. Αδυνατούλα, μέτριο ύψος, καστανό μαλλί, ωραίο σφιχτό κορμί για τα δικά μου γούστα. Δεν ήταν η ιδιαίτερα εντυπωσιακή ή πολύ όμορφη κοπέλα αλλά το βλέμμα της είχε κάτι που με προκαλούσε. Μου θύμιζε αρκετά και μια γκόμενα με την οποία έπαιζα παλιότερα αλλά δεν έκατσε τελικά η φάση να τη γαμήσω και το είδα σαν ευκαιρία να βγάλω και εκείνο το απωθημένο. Ήρθε κοντά μου, άρχισε να τρίβει τον κώλο της πάνω από το παντελόνι μου, με έπεισε να δώσω το εικοσάρικο. Με το που λέω το ok, πετάει ένα "άντε βρε κάθαρμα, μας κάνετε και τους δύσκολους". Εκεί το υποψιάστηκα ότι η διάθεσή της θα είναι μέτρια αλλά λόγω εμφάνισης ήθελα να τη γαμήσω.
Ο χώρος αρκετά basic αλλά τουλάχιστον δε φαινόταν να είναι βρώμικος. Σύντομα ήρθε, μιας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης στο μαγαζί. Τη ρωτάω από που είναι και μου λέει "από εκεί που χάσαμε χτες". Είχε προηγηθεί το προηγούμενο βράδυ το Ελλάδα-Ρουμανία=3-1 για τα προκριματικά του Μουντιάλ. Ωραία, σκέφτηκα, θα βάλω το γκολ που έχασε ο Σαμαράς στις καθυστερήσεις Γλώσσα Χωρίς ιδιαίτερα προκαταρκτικά, ξεκίνησε την πίπα όπως ήμασταν ξαπλωμένοι στο κρεββάτι αλλά δε μπορούσα να πιάνω τίποτα, οπότε σηκώθηκα όρθιος στα πάτωμα για να είναι αυτή στα τέσσερα στο κρεβάτι, μου αρέσει περισσότερο έτσι και επιπλέον είχα τη θέα της στημένης κωλάρας της στον καθρέφτη. Όταν με είδε να αλλάζω θέση προσπάθησε να αποφύγει τη συνέχεια της πίπας αλλά επειδή επέμεινα άρχισε να με αποκαλεί κάθαρμα. Στην αρχή το θεώρησα ένα ναζιάρικο παιχνίδι της αλλά η συγκεκριμένη προσφώνηση συνεχίστηκε σε όλη της διάρκεια της συνεύρεσης, και όσο περνούσε η ώρα λεγόταν με όλο και πιο κυριολεκτική διάθεση. Σε μεγάλο βαθμό η κριτική του xilnik πιο κάτω με καλύπτει, η εμπειρία μου ήταν παρόμοια με τη δική του. Μετά την πίπα τη ξάπλωσα για ιεραποστολικό όπου άρχισα με αργό ρυθμό, κάτι που δεν της άρεσε και άρχισε να δυσανασχετεί. Επειδή γενικά ήμουν σε εύθυμη διάθεση, την έγραψα στα αρχίδια μου και δεν έδωσα σημασία, προτιμούσα να σκέφτομαι ότι γαμάω εκείνη την παλιά γκόμενα και μου αρκούσε. Τη γύρισα μετά σε πισωκολλητό και της λέω "πάμε και πιο γρήγορα αφού έτσι θέλεις" και μου λέει "εσύ θέλεις να παίξεις, δε θέλεις να τελειώσεις". Λες και κάνουμε αγώνα δρόμου και δεν πάμε να γαμήσουμε για να γουστάρουμε Μαλακία Της έριξα μερικές σφαλιαρίτσες στο κωλαράκι για να στρώσει Γλώσσα αυτή συνέχισε περιστασιακά να με λέει κάθαρμα, ώσπου σε κάποια φάση μου λέει "θα σε βάλω από κάτω για να δεις". Ο συναγωνιστής που ήταν παρέα μαζί μου και με περίμενε έξω στο σαλόνι μου είπε ότι σε κάποια φάση η τσατσά της φώναξε να συντομεύσει, μάλλον θα ήταν τότε. Εγώ δεν το πρόσεξα καν. Φυσικά αυτός της την είπε όπως έπρεπε, άλλωστε δεν υπήρχε και κανείς άλλος να περιμένει. Ανέβηκε από πάνω, με ακινητοποίησε, και κουνούσε μόνο τη λεκάνη της, σα να μου έπαιζε μαλακία με το μουνί της. Με τα πολλά έχυσα, με είπε για πολλοστή φορά κάθαρμα και έφυγε, συνολικός χρόνος στο δωμάτιο γύρω στα 10 λεπτά. Έκανε και παράπονα στο φίλο μου έξω ότι αργούσα και την καθυστέρησα οπότε τα άκουσε και αυτή. Όταν βγήκα από το δωμάτιο είχαν κρυφτεί και οι δύο (κοπέλα και τσατσά) στην κουζίνα.
Συνολικά, η Αντρέα ήταν αρκετά όμορφη, είχε ένα ιδιαίτερο στυλ και πολλά υποσχόμενο βλέμμα. Ξεκίνησε σχετικά ορεξάτη αλλά στην πορεία το χάλασε. Αν δεν ήμουν ευδιάθετος και δεν προσπερνούσα τις μαλακίες με τα καθαρματάκια, που στην αρχή τα θεώρησα παιχνιδιάρικα αλλά στην πορεία με κούρασαν, θα είχα εκνευριστεί. Θεωρώ φάουλ τη βιασύνη αλλά από την άλλη μου έμεινε ότι γάμησα μία που έμοιαζε με ένα παλιό απωθημένο, οπότε γενικά θεωρώ ότι ήταν μια σχετικά επιτυχημένη κατάθεση και μπορώ να πω ότι η Φυλής γενικά αποδείχτηκε καλύτερη από ότι περίμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού