Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα στην Αθήνα παρέα με ένα συναγωνιστή οπότε δε χάσαμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου, για τα οποία τόσα είχαμε διαβάσει από το site, και κυρίως να ζήσουμε την ευχαρίστηση του να γαμήσουμε με 10 €, τιμή απλησίαστη για τα δικά μας δεδομένα στη Θεσσαλονίκη. Οι εντυπώσεις γενικά καλές, περίμενα να δω πολύ χειρότερη παρακμή από αυτή που είδαμε, γενικά στο Μετάξι υπήρχαν κάποια αξιογάμητα κομμάτια, αν δε σε πειράζει φυσικά να ξαπλώνεις στα αχούρια που γαμάνε και οι πάκηδες, αλλά φυσικά στη ζωή ισχύει το "ό,τι πληρώσεις παίρνεις".
Μετά τη βόλτα που κάναμε σε κάμποσα μαγαζιά της περιοχής, μία από τις καλύτερες που είδαμε ήταν στο συγκεκριμένο υπόγειο μαγαζί οπότε και ξαναγυρίσαμε. Η κοπέλα ξανθιά, αδύνατη και γενικά μικροκαμωμένη, με φωνή ελαφρώς βραχνή, έβγαινε μόνη της, ακουμπούσε στο στύλο και έλεγε το ποίημα: μουνί 10 €, κώλος 15€. Χωρίς ιδιαίτερη σκέψη έδωσα τα 15 και πέρασα στο δωμάτιο, το οποίο βρίσκεται ακριβώς πίσω από το σαλόνι. Ο χώρος από πλευράς καθαριότητας άθλιος βέβαια, δε διαφέρει από τη γενική εικόνα της περιοχής. Η ηχομόνωση επίσης ανύπαρκτη, άκουγα πολύ εύκολα όλες τις συνομιλίες από το σαλόνι όση ώρα ήμουν μέσα, κάτι που μπορεί να είναι ένα ψιλοξενέρωμα για κάποιους. Σύντομα ήρθε και η κοπέλα, όταν τη ρώτησα πως τη λένε μου είπε ότι τη φωνάζουν Μαράκι. Ηλικία γύρω στα 25 την έκανα (πέταξε κάτι ότι στα 14 έκανε μια κόρη), εθνικότητα απροσδιόριστη, κάπου στα Βαλκάνια φαντάζομαι. Χωρίς πολλά πολλά μου είπε να ξαπλώσω δίπλα της, άρχιζε να παίζει την πεσμένη πούτσα και σε δευτερόλεπτα έβαλε την καπότα και άρχισε πίπα χωρίς να έχει σηκωθεί ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά, δεν άργησε να συμβεί και αυτό, οπότε την έβαλα από κάτω για ιεραποστολικό. Εκεί έκανα το λάθος να της αναφέρω κάτι για τη Θεσσαλονίκη, την έπιασε η πάρλα και άρχισε να μου αναλύει τις διαφορές της με την Αθήνα, το πως όλες οι κοπέλες κάνουν εξετάσεις, κτλ. Εγώ να προσπαθώ να τη γαμήσω και αυτή να μου λέει για εξετάσεις, βιβλιάρια, άδειες, κτλ, cult κατάσταση. Αφού το έπιασε το υπονοούμενο και σταμάτησε να μιλάει, τη γύρισα στα τέσσερα για το κυρίως πιάτο, που δεν ήταν άλλο από το φθηνό κωλαράκι. Έβαλε το μαξιλάρι κάτω από τη μέση της, ξάπλωσε μπρούμητα, το πήρε και το έβαλε μόνη στην κωλοτρυπίδα και στήθηκε αδιαμαρτήρητα. Εκείνη τη στιγμή με έπιασε και μια κράμπα από το πολύ περπάτημα που είχε προηγηθεί αλλά περίμενε μέχρι να μου περάσει και να της δώσω το ok Γλώσσα Το αρκετά στενό της κωλαράκι, το μικροκαμωμένο της κορμί και η θέα από τον πλαϊνό καθρέπτη έκαναν την κατάθεση πετυχημένη και τα 15 € well spent, παρά τα προαναφερθέντα μειονεκτήματα, τι θα περίμενε κανείς άλλωστε στο Μετάξι... Βάρεσα κανένα 5λεπτο μέχρι που κουράστηκα σε αυτή τη στάση και της είπα να σηκωθεί στα γόνατα για να είμαι πιο βολικά. Αυτή αντιθέτως μου άλλαξε καπότα, γύρισε από μπροστά και είπε να τον βάλω στο μουνί της για να συντομεύσουμε. Η ζεστασιά από το μουνάκι της έφερε γρήγορα το επιθυμητό αποτέλεσμα. Σηκώθηκε, έβαλε το βρακί της και ξαναβγήκε στο σαλόνι, αφήνοντάς με να πλυθώ, προσπαθώντας να μη σκέφτομαι με πόσα μικρόβια, καλοθρεμμένα από την υγρασία του σκοτεινού αυτού υπογείου, ήρθα σε επαφή ξαπλώνοντας σε αυτό το άθλιο σεντόνι. Συνολικός χρόνος αγώνα γύρω στα 10-11 λεπτά, όταν ξαναβγήκε στο σαλόνι συνέχισε το μουχαμπέτι παρέα με την τσατσα και με την παρέα μου, οπότε χαζολογήσαμε για λίγο, τις αποχαιρετήσαμε και συνεχίσαμε την καμμένη μας τσάρκα στο Μετάξι.
Συνολικά, μη έχοντας βέβαια γενικότερη άποψη για το τι παίζει στην περιοχή, πιστεύω ότι δεν είναι κακή επιλογή για ένα γρήγορο και φθηνό ξεφόρτωμα, ιδίως στο κωλαράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού