Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215159
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη σήμερα στο εν λόγω studio ξέροντας ότι δουλεύει η Αννα (πανάγια μου βοηθα) και η νεοφερμενη Ευα.
Η Ευα ειναι ελληνιδα και πριν (απο οτι ειπε) δουλευε Θεσσαλονικη .Υψος γυρω στο 1.70 , πολυ μικρο στηθος , μακρυ πορτοκαλι ισιο μαλλι,πισινο χαλαρο αλλα χωρις να κρεμαει, αγύμναστη κοιλίτσα.Ηλικια?Ελα ντε με μπερδεψε η πουτανα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο τα 30 παντως.
Περναω στο δωματιο και επιλεγω χωρις 2η σκεψη απλο πραγραμμα γιατι μονο σε Ρουμανες κανω γλυφομουνια.Μεγάλο χαμόγελο
Η Ευα ερχεται στο 3λεπτο , σηκωνομαι να την υποδεχτω και με το που την ακουμπαω ''αχ μη τα χερια σου ειναι κρυα'' ξεκαθαριζοντας επισης οτι δεν θελει φιλια πουθενα.Αμα πληρωσεις 50αρικο δηλαδη γλείφεις μουνι αλλα δεν δινεις φιλια...τι αλλο θα δουμε.Μαλακία
Παμε στο κρεβατι ξεκιναει πιπα(αδιαφορη) , χουφτανω το μουνακι της και εντελως τυχαια το δαχτυλο μου γλυστραει στο σουφριδι της,τραβηχτηκε και σταματησα αλλα το επιασα το υπονοούμενο για την extra υπηρεσια(αυτο ηθελε άλλωστε)
Πεφτει ανασκελα με το που μπαινω ξεκιναει την χορωδία ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΑΑΑΑΑΑ ψευτικα βογγητά οσο πιο δυνατα μπορουσε, αυριο πανω στο ΟΡΛ γιατι μου εσπασε τα τυμπανα ,μετα απο 2 λεπτα ανεβαινει απο πανω παταει play ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑ μετα απο ενα χορταστικο cow girl που κρατησε 50 δευτερολεπτα Εμμμμ μου λεει ''κατσε να συνεχισω με το χερι'', με το χερι της λεω το κανω και μονος μου, Kαταδεχεται τελικα να καθησει στα 4 με την υποσχεση να τελειωσω γρηγορα.
Για οσους ενδιαφέρονται το Ευακι δινει και κωλαρακι,τιμη δεν ρωτησα γιατι το πρωκτικο μου ειναι αδιαφορο.
Σε αυτην την υπηρεσια εχει προθεση παντως να πονταρει για να κανει πελατες.
Αλλη φορα μονο Ρουμανες .Τελος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.600
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού