Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325776
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εντάξει λοιπόν, το έκανα το κασκαντεριλίκι με την καινούργια Εμμανουέλα που ανέβηκε από Αθήνα, αφού δεν έβλεπα και καμία κριτική. Μεγάλο χαμόγελο

Επισκέφθηκα σήμερα μεσημεράκι το Villa Erotica. Για το χώρο δεν λέω τίποτα, τα ξέρετε. Άψογος.Και με μπόλικες παροχές, καθαρή στεγνή πετσέτα, στοματικό διάλυμα, μωρομάντηλα κλπ κλπ....

Με το που κάθισα και βγήκε το μωρό έμεινα μαλάκας με το σώμα της, κορμάρα. Ψηλή και χωρίς να είναι ούτε στεγνή ούτε νταρντάνα. Και με αρκετά tattoo. Απλά το ιδανικό,για μένα έστω.
Πρόσωπο δυστυχώς, κλασσικό αδιάφορο πρόσωπο Τσέχας, αυτό το χλωμό με ανοιχτά μάτια, λίγο δρακουλιάρικο για τα δικά μου, μεσογειακά γούστα. Σπασίκλας
Αλλά με τέτοιο κορμί και έτσι πως ήμουν ξεσηκωμένος, πού να μην περάσω... Κατσικογάμης

Στα θετικά επίσης η άψογη συμπεριφορά της τσατσάς, με περιποιητικό ύφος φροντίδας.
Πήρα απλό πρόγραμμα.

Στα του αγώνα, δεν έπαιξε γλυψειματάκι πουθενά, ούτε γλωσσόφιλο, με χάιδεψε πάνω από το μποξεράκι και'γώ χάιδευα την ΚΩΛΑΡΑ της, και σηκώθηκε αμέσως ο μόρτης.
Έβαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε, πίπα μανιασμένη, καλή. Δεν την φοβόταν, έπεφτε με τα μούτρα, δυναμικά. Με έφτιαξε καλά...Έχει και απίστευτους βύζους, φτιαγμένους λογικά, αλλά μόνο για να βλέπεις, την τσούζουνε και δεν μπορείς να παίξεις και να "φας" άνετα. Κρίμα.

Ξεκίνησα να την παίρνω στο όρθιο με τις γόβες... τί κωλάρα είν'αυτή.... μετά ιεραποστολικό στο κρεβάτι, να σηκώνω που και που την μία από τις ποδάρες της για να την βλέπω στον καθρέφτη...

Μετά της είπα να έρθει από πάνω να δω τί ψάρια πιάνει... Πήγε να κάνει ένα καλό ride, πήγε να με τρελάνει, αλλά σταμάτησε σύντομα, γιατί δεν το άντεχε...

Μετά στα 4 και προσπάθεια για σφυροκόπημα... δεν με άφηνε δυστυχώς για πολύ, πονούσε. Είμαι λίγο του σπριντ εγώ, έτσι γουστάρω... Κουλ
Αλλά όχι, δεν το σήκωνε το ανελέητο το δικό μου, μου είπε ότι ήταν από το πρωί... τι διάολο, εγώ νόμιζα καλύτερα θα ήταν να είχε ανοίξει καλά.. Μάλλον μαλακία μου... Μαλακία Ίσως έπρεπε να πάω από νωρίς αν ήθελα καλό ανελέητο σφυροκόπημα.. Μπορεί να μου πουλούσε και παπά βέβαια... Άλλαζε συνέχεια και τη θέση του κώλου της για να μην κάνω 'lock' σε ένα σημείο και την ξεσκίσω σα σκυλί Κουλ Και δεν με άφησε να την καβαλήσω από πάνω στα 4,ήξερε ότι θα πονέσει πολύ Λύπη

Παρ'όλα αυτά, έκανε υπομονή και ήθελε να με τελειώσει. Εγώ δεν τα κατάφερνα γιατί θέλω σφυροκόπημα βαθύ και φωνές, αλλιώς δύσκολα...Δεν ήθελε να μ'αφήσει έτσι όμως, με τάραξε στην πίπα. Και είναι προς τιμήν της. Βασικά ευτυχώς για μένα που δεν είχε κόσμο, ήμουν κωλόφαρδος. Δεν την φώναξαν. Εγώ λέω πάει έφυγε το μωρό. Αλλά όχι, κάθισε παραπάνω και το πάλεψε, και αν και δεν έγλειφε ούτε αρχίδια ούτε σώμα (μου είπε δεν το κάνει) τα κατάφερε η άτιμη και με έκανε ένα τελείωμα φανταστικό με πίπα! Δεν το περίμενα ούτε εγώ να τα καταφέρω, λέω πάει μπλόκαρα. Αλλά με τελείωσε το θηρίο.

Φεύγοντας μου είχε μείνει ένα αίσθημα ευχαρίστησης. Αν και την ταλαιπώρησα και την πόνεσα λίγο πριν το τέλος της βάρδιας της, η Εμμανουέλα ήταν σχετικά ευδιάθετη, αστειευτήκαμε και κάποιες στιγμές(αν και τα ελληνικά της είναι περιορισμένα), και δεν το έβαλε κάτω μέχρι να με τελειώσει, και ας ήμουν δύσκολος.

Αν και το σφυροκόπημα που λατρεύω δεν μου το αφήνει, παίζει να ξαναπάω κάποια στιγμή. Γιατί τέτοιο κορμί δεν έχω ξαναπάρει. Και είναι ακριβώς το κορμί που θέλω.

Ελπίζω να βοήθησα αδέλφια συναγωνιστές! Καλά βόλια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού