Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
24 χρόνια μετά... όταν ήμουν 16 χρονών πήγα πρώτη φορά σε αυτό το μπουρδελάκι.
Με παρέα, τότε κάναμε την κλασσική μπουρδελότσαρκα Σάββατο βράδυ και αφού είχαμε γυρίσει όλα τα σπιτάκια μπήκα σε αυτό σε μια μελαχρινή κοπέλα με κατσαρό μακρύ μαλλί και κωλάρα.
Ο χώρος ίδιος, το σαλονάκι, η κουζίνα, η πόρτα που κουδουνίζει σαν ανοίγει, έξω η αυλή, και το δωμάτιο, αυτό το δωμάτιο ήταν και τότε, αυτό και σήμερα όπου μόλις το είδα άδειο μπήκα μόνος μου μέσα. Το κρεββάτι ήταν αλλιώς γυρισμένο, τότε πλήρωσα 2.500 δραχμές σήμερα 20€.

Πόσα άλλαξαν από τότε!!!
Πόσα μείναν ίδια σαν τότε!!!

Ένιωσα την ζωή μου να κάνει ένα κύκλο και να ξαναβρίσκομαι στο ίδιο ακριβώς σημείο, πολλά τα αισθήματα που με κυρίευαν όσο κρέμαγα τα ρούχα μου στο καλόγηρο και όσο πλενόμουν στο νιπτήρα.
Ήταν η μοναδική φορά που δεν με ένοιαζε αν θα φάω φόλα ή όχι. Ήμουν ήδη γεμάτος, ευχαριστημένος που ήμουν εδώ σαν πριν 24 χρόνια. Γερός δυνατός και πάνω από όλα το ίδιο καυλωμένος όπως τότε. Άραγε πως θα είμαι 24 χρόνια μετά?

Ξαφνικά το άνοιγμα της πόρτας διέκοψε τις σκέψεις μου και μπήκε η Μαρία μέσα, με κέφι και γέλια, της είπα να μην βγάλει τα εσώρουχα της καθότι ήθελα να την σκίσω με αυτά. Πίπα μέτρια προς καλή και σεξ σε δύο στάσεις, ιεραποστολικό και στα 4 όπου μετά από λίγο και με τη βοήθεια χειρομάλαξης ήρθε το τέλος.

Όπως καταλαβαίνετε σε αυτή τη κριτική μικρή σημασία έδωσα στο πως πέρασα.

Ελπίζω να μην σας κούρασα και σας ευχαριστώ για την τυχόν ανάγνωσή σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2013
πολύ ωραία κριτική
04 Δεκεμβρίου, 2013
..πριν 24 χρονια??Χμμμ; κατσαρο μακρυ μαλλι και κωλαρα..Ελληνιδα ηταν,κι ειχε μικρο στηθος..στο δωματιο απαθης..Ειρηνη..Σπασίκλας Να'σαι καλα,φιλε..
05 Δεκεμβρίου, 2013
24χρονια μετα θα εισαι οπως σημερα.μαγκας,τσιφτης και καραμπουζουκλης
05 Δεκεμβρίου, 2013
Ωραίος ρε μάγκα. Να 'σαι πάντα έτσι σου εύχομαι.
05 Δεκεμβρίου, 2013
Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια σας.
@magaret ειλικρινά δεν πίστευα ότι θα υπήρχε άτομο που να θυμότανε το όνομά της... Ναι αυτή ήταν, καλή της ώρα
Εύχομαι σε όλους σας τα καλύτερα Μεγάλο χαμόγελο
05 Δεκεμβρίου, 2013
ωραία κριτική φίλε κέρβερα και με μια δόση νοσταλγίας...δεν το ξέρεις ότι η ζωή κύκλους κάνει....Γερο-μύστης
05 Δεκεμβρίου, 2013
παντα τετοια κ καλυτερα να σου ευχηθω.

nostalgia type myself καπως με ταξιδεψες, αν κ πολυ μικροτερος σου, μου αρεσε πολυ η κριτικη σου.λιγα λογια μεστα ομως τα συναισθηματα που μας μετεφερες μιας κ ηταν λες κ το ενιωσα εγω αντι για εσενα.

keep walking
06 Δεκεμβρίου, 2013
@lagonisian, σε ευχαριστώ πολύ λαγέ μου, ειλικρινά σου εύχομαι να το ζήσεις και εσύ αυτό το συναίσθημα κάποτε
@geogoku σε ευχαριστώ και εσένα, να είσαι καλά, αν και μικρότερος μου όπως λες, σου εύχομαι να το ζήσεις και εσύ αυτό. Να είστε καλά όλοι
thanks για τα σχόλια σας Μεγάλο χαμόγελο
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μουχει τυχει και μενα τυπε μου αλλα 1 χρονο...οχι 24...φανταζομε τι ριγος θα ενιωσες σε καταλαβαινο...μεσα εκει ζοντανευουν πολλες αισθησης που κοιμουνται...Ωραια και η κριτικη σου ηταν και οσο αναφορα 24 χρονια μετα απο σημερα θα εισαι το ιδιο μαχιμος για εξορμηση Κουλ
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9