Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταρχάς θα ήθελα να τονίσω ότι η κοπέλα ειναι αλβανεζα και όχι Ελληνίδα... Ξεκινάω έτσι διότι όταν έβγαλε το κινητό της από τη τσάντα είδαμε και το pasport φυσικά δεν ήθελα να χάλασω τη διαθέση μου και για αυτό δεν είπα και τίποτα...Κεφάλι σε τοίχο! Η κοπέλα ειναι μελαχρινη γύρω στο 1.65 με ωραίο στήθος όπως επίσης καλό και το πίσω σύστημα!!!!
Στα του αγώνα έχουμε και λέμε, το ραντεβού έγινε στο Κολωνάκι σε δικό μου χώρο! Οταν κάτι ξεκινάει άσχημα έτσι θα τελειώσει! Καθυστέρηση τουλάχιστον 1 ώρας, αφού έφτασε, μπήκε μέσα φιλακι και βούρ για ντους, αφού βγήκε ξεκινήσαμε με ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ της ξεπετας, κάποιες στάσεις,και κλασικά τελείωσα στα τέσσερα! Αφού μπήκε στο μπάνιο και βγήκε σε ένα λεπτό τη βλέπω και αρχίζει και ντύνεται Χμμμ;,τη ρωτάω έχουμε ακόμα 20λεπτα ακόμα!!!! Και ποια απάντηση πήρα??? έχω άλλο ραντεβού μωρό μου και την άλλη φορά που θα συναντηθούμε θα κάτσω παραπάνω...χαχαχαχα!!!!!
Υ.Γ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΑΣΥΝΗ,
Αυτά είχα να πωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2013
Ένας από τους 2 ψεύδεται.Ο ένας μουνάρα ελληνίδα,ο άλλος Αλβανίδα και χάλια.
06 Δεκεμβρίου, 2013
Μα καλά δεν ειδες την άλλη κριτική κ τα σχόλια τον φιλον τι να ρρε φιλε καλά έκανες κ την πάτησες για τα λέμε εδω μέσα τέλος πάντων την άλλη φορά ποιο πολύ μελέτη. ..
S
sohoviz
07 Δεκεμβρίου, 2013
Καταρχάς ένα μεγάλο σεβασμό στο Palermo, αλλά θέλω να τονίσω ότι δεν έχω κανέναν λόγο να πω ψέματα.....
Το ότι ειναι αλβανεζα εμένα δεν με πείραξε, με πείραξε όμως ότι η κοπέλα ήταν fast and furious ......
Ακόμα και ο προηγούμενος στη κριτική του τονίζει ότι ήταν πολυ βιαστική και σε αυτόν......
Αυτά........
R
RAMBO11
09 Δεκεμβρίου, 2013
Και επισης η κοπελα δεν εχει passport μαζι της, εχει ταυτοτητα. Και επειδη ενημερωθηκα η κοπελα ειναι για σεχ οχι για μασαζ. Για μασαζ 5 ωρες κυριε μποτειτε να πατε σε φυσιοθεραπευτη. Καλη μερα σας
10 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ερωτηση προς το γραφειο . Δηλαδη χρεώνεται 120 το μισαωρο Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!
N
novas98
10 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάποια απάντηση επί της ουσίας; Χμμμ;
P
pgp74
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6