Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανυπέρβλητες καύλες και διάθεση για κασκαντεριλίκια με οδήγησαν στην προ ολίγων ημερών συνάντηση με την Χριστίνα σε γνωστό γαμωχοτέλ των Νοτίων Προαστίων. Ομολογώ πως οι φωτογραφίες της μου είχαν εξιτάρει τη φαντασία όμως ο φόβος για το τι θα συναντήσω απο κοντά υπήρχε και με το παραπάνω. Όταν άνοιξα τη πόρτα έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Η Χριστίνα είναι ο ορισμός της ελληνίδας μουνάρας .Ήταν ντυμένη με ένα μαύρο μπουζουκοφόρεμα το οποίο πραγματικά βασάνιζε τις τεράστιες ΦΥΣΙΚΕΣ βυζάρες της.Σύντομη γνωριμία.Δήλωσε 25 ετών αλλά εγω την κάνω και λίγο μεγαλύτερη.Μου είπε πως κάνει τη δουλειά λίγο καιρό και πως παλιότερα ήταν χορεύτρια σε club.Πέρασμα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα και επιστοφή στο κρέβάτι με ένα σετάκι πολύ σέξι εσωρούχων. Στα του αγώνα η πίπα της είναι για τα δικά μου στάνταρ πάρα πολύ καλή χωρίς χέρια δόντια ,απαλή και με πολύ σάλιο. Στο σέξ ήταν επίσης πολύ καλή με κραυγούλες και προστυχόλογα καθ όλη τη διάρκεια.Τελείωσα στο στόμα της όπου τα κράτησε πραγματικά μέχρι να με στραγγίξει και μετά πήγε και τα έφτυσε στο μπάνιο. Εκεί που θέλω να σταθώ είναι στο εκπληκτικό σώμα της. Οι φωτογραφίες είναι 100% αντιπροσοπεύτικες οπότε τα συμπεράσματα δικά σας.Το βυζί επίσης παρότι στις φωτογραφίες μου φάνηκε σιλικονάτο είναι φυσικότατο.Στο πρόσωπο που δεν φένετε κι όλας δε θα τη χαρακτήριζα γλυκιά άλλα ένα όμορφο σκυλί του πολέμου.Ας περάσουμε όμως και στα αρνητικά.Στο δεύτερο γύρο υπήρχε μια γενική αίσθηση βιασύνης.Μου είπε σε καποια φάση ενώ κάναμε sex να τον πάρει ξανά στο στόμα της.Τον πήρε για 1 λεπτό και τα υπόλοιπα 10 προσπαθούσε να με κάνει να τελειώσω με Μαλακία. Μαλακία τραβάω και μόνος μου και σίγουρα καλύτερη...Τον έβαζε για ελάχιστα στο στόμα της μετά απο παρότρυνση μου και μετα πάλι Μαλακία.Σε κάποια φάση κοίταξε και το ρολόι της και όταν την ρώτησα αν βίαζετε μου είπε ότι έχει κι άλλο ραντεβού και έχει αργήσει.Κοιτάω και εγώ το ρολόι μου και ήταν 5 λεπτά πριν τελειώσει η ώρα. Εν κατακλείδι το τελευταίο σκηνικό μου άφησε ανάμοικτα συναισθήματα παρότι ήμουν πολύ ενθουσιασμένος απο το πρώτο μισό της συνάντησης.Το κόστος ανερχόταν στα 120 + 20 για CIM +30 το hotel = 170 .Κρίνετε κάπως τσιμπημένο άλλα δεν μπορώ να πώ πως το μετάνιωσα καθ ότι είναι το πιο όμορφο call girl σε σώμα και πρόσωπο που έχω συναντήσει μέχρι τώρα.
Ελπίζω να σας βοήθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2013
Ευχαριστουμε για την κριτικη φιλε. Τωρα τα 170 οσο καλη και ναναι..
03 Δεκεμβρίου, 2013
170 ευρω για ενα γαμησι; αρε τροικα που σας χρειαζετε!ρε! ζητω η τροικα ρε!~
M
mouzak
03 Δεκεμβρίου, 2013
πολλά τα 170 αλλά κορμάρα
τηλεφωνάκι αν ξέρει κανείς...
04 Δεκεμβρίου, 2013
Τι 170 ρε πατε καλά τέτοια εποχή μαύρο ρε κ εμπάργκο βιαζόταν κιόλας να φύγει ρε ουστΧμμμ;
S
sohoviz
04 Δεκεμβρίου, 2013
Ελλεϊνίδα η κοπέλα ε ? Γνωρίζει που ζει? αντιλαμβάνεται τι χρήματα ζητάει ? Ρε άντε στο διάολο που κοιτάς και το ρολόι βρωμιάρα,αντί να ευχαριστήσεις τον άνθρωπο που στα έχωσε αδρά, κοιτάς και το ρολόι...μαύρο ρε στις καριόλες,στο μπουρδέλο μωρή,εκεί να καταλήξεις για να εκτιμήσεις.....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5