Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΝτροπήΜετα απο δυο χρονια πηγα για λιντα με ενα φιλο γιατι του υποσχεθηκα να παμε στο top κοριτσι ολων των στουντιο [της αθηνας]επισκεψη κατα τις 5.30. Χτυπαμε το κουδουνι της μπουζιανη, μας ανοιγουν, ανεβαινουμε στον πρωτο, που ειναι το στουντιο, μας ανοιγει η τσατσα με καλοσωρισμα. Πρωτη φορα σε αυτο το στουντιο μου αρεσε πολυ ο χωρος, χληδατος θα ελεγα, σε σχεση με καποια αλλα,με VC για τους πελατες το οποιο τιμησα, μετα απο λιγο ηρθε και η λιντα την οποια δεν γνωρισα,: φορουσε μια ξανθια μακρια περουκα [μαλλον] με δυο μεγαλες πλεξουδες,ρωταω την τσατσα αν ειναι πραγματι η λιντα απο λελας καραγιαννη και σπυρου πατση και φωναζει η λντα οτι αλλαξε μαλλια,στο σωμα παντως δεν αλλαξε,χυμωδεις, φυσιολογικο βαρος, ενισχυμενο στηθος ομορφο.Ντροπή στο δωματιο οτι και να πω λιγο ειναι, στωματικο απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει και σε διαφορες στασεις, σεξ σε τρεις στασεις και ξανα στωματικο οπου και τελειωσα πολυ εντονα [αυτο το παθαινω μονο με την λιντα και αλλες δυο που πηγαινα παλιοτερα] μου εκανε και λιγο μασαζακι και μπολικη κουβεντουλα μαζι .Ειχα καιρο να περασω ετσι καλα,και ο φιλος ξετρελαθηκε [βεβαια] ΓλώσσαΓλώσσαMoney MouthMoney MouthΝτροπήΝτροπήσιγουρα θα την επισκεφθω παλι [οταν ξαναπληρωθω]αρε ατιμη κριση τι μας κανεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2013
Αυτή δεν είναι που κρύβει το πρόσωπο της;
03 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι αυτη ειναι εχω τυχη να την δω απο κοντα πριν μπει στο στουντιο λελας καραγιαννη και ομολογω μου αρεσε πολυ!!!!!!Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2