Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο εν λόγω σπιτάκι περί της 00:50.Δυο κοπέλες μια κανονικού προς αδύνατο σωματάκι και γενικά μετριότητα οσον αφορά το σύνολο και η ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑ!Πρόκειται για ρουμανάκι 23 χρόνων με ύψος χώρις υπερβολη απο 1.40 εως 1.50 max!!Μονο και μονο για την εμπειρία σκέφτηκα πρέπει να το δωσεις το δεκάρικο!Το γκομεΝΑΝΑΚΙ μπηκε στο δωμάτιο τραγουδώντας κατι ρουμαίκα !Αφου συστηθήκαμε μου πρότεινε ακα απου και αρνήθηκα καθόσον δεν ειμαι fan του είδους!Ξεκίνησε με μέτρια πίπα και την σταμάτησα γιατι φοβήθηκα το τέλος!Εκει λοιπόν την ρώτησα πως μιά τόσο μικρόσωμη κοπέλα κάνει αυτήν την δουλειά διότι λογικά σκέφτηκα θα έχει και μικρό μουνάκι!Η γκόμενα με αποστόμωσε λέγοντας μου πως δεν καταλαβαίνει τίποτα και παίρνει μικρές και μεγάλες χωρις διάκριση(πούτσες εννοείται).και χαρακτηριστικα μου ανέφερε με υπερηφάνεια πως το Σαββατο που έκανε διπλοβάρδια πηρε(δειχνοντάς μου το μουνάκι της )52.....και έμεινα μαλάκας!Στο γαμησι τώρα χαζευε συνεχως το υπερπέραν τραγουδώντας ακατάπαυστα ρουμάνικα χωρίς τίποτα το ιδαίτερο !!Το μουνάκι της ούτε στενό το λές αλλά ούτε και πηγάδι!Δεν την συνιστώ παρά μόνο για την εμπειρία αν κάποιος θέλει να γαμήσει ΣΤΡΟΥΜΦ.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
758
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2014
γαμω τα στρουμφ μου Μεγάλο χαμόγελο
ατιμε δρακουμελ
λαλαλαλαλαλαλα αλλαλαλαλλαλα
B
bourdeliotis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1