Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 197679
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Εκπλήσσομαι από το προηγούμενο συναγωνιστή που πάντα διαβάζω και εκτιμώ από τις γραφές του.....απλά έχω σταματήσει να γράφω συστηματικά και διαβάζοντας ήθελα να καταγράψω τη δικιά μου εμπειρία με το πρακτορείο....
Πάντα όταν επιλέγω κάτι είμαι πολύ προσεκτικός αρχικά και ψάχνω γιά ψεγάδια αλλά ομολογουμένως δε βίσκω κάτι....τι βαθμολογία τη βάστηξα στο 9αρι γιά να προσπαθούν με όλους μας γιά το καλύτερο το πρακτορείο.
Έ χω συναντήσει αρκετές από τις κοπέλλες τους και γιά όλες έχω να πώ τα καλύτερα, αφού ότι γράφουν στο σαιτ το τηρούν κατά γράμμα....ήταν και δικιά μου έκπληξη ....ακριβέστατες φωτό, υπηρεσίες ότι καταγράφουν ....και η ώρα είναι ώρα....δικιά μου εκτίμηση....
Και γιά να καταγράψω τις κοπέλλες που συνάντησα γιατί ἀλλες μπορεί να είναι῎ήταν διαφορετικές:
Marina , Anna, Karla, Svetlana, Giulia(!!!!!),Kelly,Cathrine (!!), Ilectra, Chrisa(!!!)
Αυτά....απλά καταγράφω την άποψή μου χωρίς να έχω όφελος
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Kaloeros

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2013
Θα συμφωνήσω με τον pussydoctor το πρακτορείο είναι αξιόπιστο.
03 Δεκεμβρίου, 2013
επισης και εγω. πολυ καλες τιμές καλη συμπεριφορα, γενικα στανταρακι...Κουλ

πολυ καλες αλινα και ηλεκτρα μακαρι να ξαναρθουνΣπασίκλας
04 Δεκεμβρίου, 2013
Μ αρεσει που εισαι και στο top 10!εισαι σοβαρός;
04 Δεκεμβρίου, 2013
Και εγω θα πω οτι ειναι πολυ αξιοπιστο Γλώσσα
04 Δεκεμβρίου, 2013
Morbid (κακοήθης) Mario ....περί ορέξεως κολοκυθόπιττα...απόψεις.....
Α....και δεν σε ρώτησα αν πρέπει να γράφω....
Οσες γκόμενες πήρα τις ξέσκισα και με ξέσκισαν με όλα αυτά που γράφεις (teaγλυψείματα, κλπ.....όταν τα γράφεις ρίχνω πολύ γέλιο....go on)
04 Δεκεμβρίου, 2013
Επειδή δε γράφω...dfk, teabagging, ff, AR, dgagging....
Οσες πήρα με ξέσκισαν
09 Δεκεμβρίου, 2013
Η νέα τους κάβλα....Simona...με ξέσκισε...ακόμα σέρνομαι.....όλο το πρόγραμαμμα...
09 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γράψε τίποτις αν θες http://www.bourdela.com/call-girls/girls/simona-athensgirlsnetwork/
thx
10 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω σε ρωτησα αν εισαι σοβαρός που θεωρείς το γραφειο αξιόπιστο κ μου τσαμπουνας περι τρόπου περιγραφής των κριτικών μου!Και δεν καταλαβα γιατι γελας ;επειδη το βαθύ λαρυγγι το γραφω dt?Γαμήσου
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9