Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Κλώντια είναι καινούρια στο μαγαζί και δηλώνει ότι είναι απο Ρουμανία.Εξωτερικά είναι κανονικών κιλών με καστανόξανθα μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα σε αλογοουρά,δόντια τα οποία είναι αραιής πυκνότητας παρόλο που δεν της λείπουν και κίτρινα απο την βρώμα.Εμφανισιακά είναι μέτρια και περισσότερο θυμίζει κοπέλα της διπλανής πόρτας.Μιλάει πάρα πολύ καλά Αγγλικά ενώ δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά. Το ότι γνωρίζει Αγγλικά είναι ένα δείγμα ότι σε σύγκριση με τις ομοεθνείς της συναδέλφους διαθέτει κάποιο ακαδημαικό υπόβαθρο.Αφορμή για να περάσω στο μαγαζί αποτέλεσαν οι συνεχείς οχλήσεις τις ημεδαπής υπηρεσίας ότι η κοπέλα είναι καλή στο δωμάτιο και ότι δεν χτυπάει καθόλου πόρτες.Ιδίως το τελευταίο ήταν ένας πολύ καλός λόγος μιας και στο Μετάξι στα περισσότερα που έχω μπει με 10 ευρώ είναι κανόνας να φωνάζουν την κοπέλα η να χτυπάνε πόρτες στο επτάλεπτο.
Η συνεννόηση λοιπόν όπως ήταν φυσικό έγινε όλη στα Αγγλικά.Η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα της και αμέσως όπως ήμουν ξαπλωμένος,ξάπλωσε και αυτή πάνω μου και αγκαλιαστήκαμε ενώ χάιδευα το κορμί της,τα τριάρια βυζιά της αλλά και το μουνάκι της το οποίο και βρήκα τριχωτό.Σε απόπειρα μου για να την φιλήσω αυτή μου το αρνήθηκε ευγενικά αλλά επέτρεψε κάποια φιλιά στο λαιμό της.Επίσης ανταπέδιδε και αυτή τα φιλιά μου στο λαιμό μου αλλά και στο στήθος μου.Εγώ απο μέσα μου υπέθεσα ότι στάθηκα πράγματι τυχερός και ότι θα περνούσα καλά με την κοπέλα μιας και στα προκαταρκτικά ήταν καλή αλλά πλανώμουν πλάνη οικτρά.
Στην συνέχεια σε άψογα Αγγλικά μου είπε ποια στάση προτιμώ και εγώ της απάντησα ότι θα ξεκινήσουμε με τσιμπούκι όπως άλλωστε είναι το ορθόδοξο,θα κάνουμε 69 και έπειτα βλέπουμε.Αυτή μου απάντησε ότι δεν κάνει 69 και ότι στο πρόγραμμα που ανακοινώνεται στο σαλόνι αν πρόσεξα η υπηρεσία δεν ανακοινώνει κάτι τέτοιο.Πράγματι εδώ η κοπέλα είχε κάποιο δίκιο καθότι όντως δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι αλλά απο την άλλη το 69 στο απλό πρόγραμμα σχεδόν πάντα συμπεριλαμβανόταν.Αλλά απότι φαίνεται πλέον τα δεδομένα αλλάζουν άρδην και πλέον θα πρέπει να δίνουμε ιδιαίτερη προσοχή καθώς και να το ρωτούμε ευθέως για επιβεβαίωση.Η Κλώντια πέρασε προφυλακτικό στο ανορθωμένο απο τα καλά προκαταρκτικά πέος μου και πέρασε σε ενα τσιμπούκι το οποίο θα χαρακτήριζα αδιάφορο.Εγώ της χάιδευα το τριχωτό μουνί της και την κωλοτρυπίδα της επιφανειακά καθώς μου είπε να μην βάλω δάχτυλο.
Η επόμενη στάση ήταν με αυτή απο πάνω αλλά μάλλον σφιγγόταν και δεν έμπαινε το πέος μου με τίποτα στον κόλπο της.Προφανώς και δεν ήθελε να γαμηθεί σε αυτήν την στάση και όπως όλοι ξέρουμε ότι αν μια κοπέλα δεν θέλει με τίποτα τότε στον πετάει έξω ότι και να κάνεις.Περιορίστηκε απλώς να μου πει ότι αυτή η στάση δεν είναι βολική και ότι μάλλον πρέπει να κάνουμε κάποια άλλη.Στο πισοκωλητό το στήσιμο της ήταν τόσο ελεεινό έτσι ώστε μου έπεσε και χρειάστηκε να τραβήξω μαλακία για να μου σηκωθεί ξανά αλλά επειδή δεν έβλεπα φως στο τούνελ την γύρισα σε ιεραποστολικό μήπως και μπορέσω τελικά να την γαμήσω σωστά.Στην στάση αυτή τεντονώταν αρκετά ούτως ώστε να περιορίζει το βάθος των διεισδύσεων. Την γάμησα σε αυτήν την άβολη για μένα θέση παίζοντας με το τριχωτό μουνί της. Σαν τέλος διάλεξα να ξαπλώσω και να την χαμουρέψω ενώ αυτή με φιλούσε στο σώμα.Στα δέκα περίπου λεπτά παραμονής μου στο δωμάτιο η υπηρεσία την φώναξε και αυτό ήταν κατά τα άλλα ότι δεν χτυπάει πόρτες.Η κοπέλα μου είπε ότι πρέπει να φύγει. Δεν την κράτησα στο δωμάτιο λίγο ακόμα ενώ θα μπορούσα απλά την απέβαλλα.Και αυτό γιατί είχα αποφασίσει να κάνω ακόμα μία συνεύρεση στο δεκάρικο και για αυτό το λόγο έπρεπε να έχω και την ανάλογη στύση. Αλλά η επόμενη κοπέλα που πήρα ήταν κομοδίνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Κλώντια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού