Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την ειχα δει πριν λιγες μερες. Εβγαινε απο το δωματιο τρεκλιζοντας. Δεν ξερω αν ηταν επειδη περασε καλα, ή επειδη δεν μπορουσε τα ψηλοτάκουνα.
Η θεση που καθομουν μου επέτρεπε να τη δω μονο απο πισω. Ωραιο νεανικο κορμι.
Το τρεκλισμα της, και το γεγονος οτι δεν ειχα δει το προσωπο της, εκαναν τη φαντασια μου να οργιαζει!!
Η σκηνη τριγυριζε στο μυαλο μου μερες τωρα. Πηγα αλλες δυο φορες να τη βρω, αλλα αναγκάστηκα να ριξω ακυρο στη Χριστίνα.

Χθες ομως ηταν εκει! Το προσωπο της, που δεν ειχα δει, ηταν η πρωτη απογοητευση. Αγριο, τραχυ, υπεροπτικο υφος, αταίριαστο με την ηλικια της, χωρις τη γλυκα και το ναζι που έχουν οι Ρουμανιτσες.
Παρ ολα αυτα ειχα παει για να μπω.

Έρχεται στο δωματιο, και μετα τις πρωτες συστασεις στα ορθια, καθομαι στο κρεβατι, και καθεται στα ποδια μου. Καλα ξεκιναμε!!
Ενω χαιδευομασταν ετσι, με ρωταει....αν εχω αυτοκινητο!!!
Ενω εγω της εβγαζα το σουτιεν, αυτη...θαυμαζε το κινητο μου!!!
Ξενερωμα πληρες!!!
Θα μου πείτε...ο καθενας οτι του λειπει. Κι αυτη διαλεξε προφανως αυτον τον τροπο για να τα αποκτησει γρηγορα!

Ξαπλωσαμε στο κρεβατι, κι αρχισα να παιζω με το κορμι της. Ποτε ποτε της εριχνα κλεφτες ματιες, για να δω με τι αλλο ασχολειτε τωρα, μια που μ εμενα δεν ασχολουνταν σιγουρα!
Ομως οχι. Την αδικησα. Τωρα ηταν εδω, κι απολάμβανε την αίσθηση που της προκαλουσε το αγγιγμα μου. Πολυ συντομα μαλιστα υγρανθηκε τοσο που αρχισε να σμπρωχνει το κεφαλι μου και να τραβιέται πίσω. Η λαβη που ειχα κανει στα ποδια της ομως, δεν επέτρεπε το χωρισμο μας, και συντομα παραδοθηκε κι αρχισε να κουναει τη λεκανη της πανω-κατω, σπαρταρωντας!
Ιδου το τρεκλισμα που ειχα παρατηρήσει στην πρωτη μου επισκεψη!!!

Καπου εκει...ανεβηκε η ενταση της μουσικης στο δωματιο!!!
Το μήνυμα ελήφθη, κι επιασε αμεσως το προφυλακτικο. Μου το φορεσε και....ξαπλωσε Χαμόγελο
Δεν ειχε πιπα το μενού οπως καταλαβατε...
Επειδη ομως ημουν ηδη ετοιμος, παρακολουθώντας το σπαρταρισμα της πριν λιγο, δεν το ζητησα.
Σηκωσε τα ποδια της και μπηκα μεσα της. Η ιδια εντελως ακινητη να με κοιταει μ ενα εντελως ανοητο υφος. Σαν να ηταν χαμενη...
Προτίμησα κι εγω να την γυρισω και να την κοιταω απο σαφως πιο ενδιαφερουσα οπτικη γωνια.
Στησιμο αβολο, αλλα τα ωραια μπουτακια της και η καλη αισθηση επεφεραν κι απο μενα το τελος συντομα.

Συνοπτικα...δεν εκανε απολυτως τιποτα!!! Απλα υπηρχε, μ ενα υφος κακομαθημενου κοριτσοπουλου, που νομιζει οτι βρηκε τον τροπο ν αγορασει κινητο κι αυτοκίνητο, απλα ανοίγοντας τα ποδια της!!!
Δεν ξερω αν θα το καταφερει, δεν θα συνεισφέρω εγω ομως σ αυτο!

Συνολικος χρονος 15 λεπτα. Στα δέκα, η τσατσα εδωσε το σημα της ληξης.
Στο δωματιο που ηταν καθαρο και με ωραιο στρωμα στο κρεβάτι, δεν ειδα καπου κατι σαν κρεμάστρα, κι εβαλα τα ρουχα μου στο κομοδινο.
Απο μένα δεν θα εχει επαναληψη, εκτος συγκλονιστικού απροόπτου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Νέλη
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2013
Πολύ ωραίο γράψιμο hagem! Απολαυστική κριτική. Σπασίκλας
M
Maaneskyggen
01 Δεκεμβρίου, 2013
....νομιζει οτι βρηκε τον τροπο ν αγορασει κινητο κι αυτοκίνητο, απλα ανοίγοντας τα ποδια της!!!....

Φοβερη ατακα, ατακα της Χρονιας.! +1
01 Δεκεμβρίου, 2013
Ότι καλήτερο έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό Χαμόγελο

ενδιαφέρουσα πάντως η αφήγηση σου Γλώσσα

κάτι μέσα μου μου λέει ότι θα πρέπει να δοκιμάσω Χμμμ;
02 Δεκεμβρίου, 2013
+1 και από εμένα φίλτατε ... όπως πάντα κατατοπιστικότατος ... !!!

Μια απορία όμως (ρητορική, που την κάνω πολύ συχνά τελευταία και στον εαυτό μου) ... τελικά μήπως αυτές οι κοπέλες (αντίστοιχης συμπεριφοράς με την Νέλη) πιστεύουν ότι επειδή έφτασαν σε οργασμό (ας πούμε) ... τελικά τελείωσε η ερωτική πράξη; ... και για ότι έχουν πληρωθεί; ... και όλα τα άλλα είναι διαδικαστικά;;;; ... και τελικώς ... σε τι βάθος δυσθεώρητο έχουμε πέσει;;; ... να προσφέρουμε ηδονή και να πληρώνουμε για αυτό χωρίς ανταπόδωση;;; ... (σόρρυ φίλε για την μακροσκελή ρητορική μου ερώτηση ... αλλά τελευταία έχω τα ίδια αισθήματα με αυτά που έβγαλες για αρκετές κοπέλες ... και τελικά φτάνω στο συμπέρασμα ότι φταίω πρώτα από όλα εγώ).
02 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το να προσφερεις ηδονη, οπως και οτιδηποτε αλλο εξάλλου, εμπεριέχει απο μονο του ικανοποιηση.
Οταν ομως εισαι στο ρολο του πελατη, ε ναι, περιμενεις ανταποδωση!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5