Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159165
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κοπέλα Εμμανουέλα νεαρής ηλικίας,ξανθιά με φυσικό στήθος 3αρι+. Έφαγα μεγάλη ξεπέτα γι' αυτό και γράφω κριτική μπας και σωθεί κανένας.Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Μάλλον το κοριτσάκι (γιατί πρόκειται για κοπέλα νεαρής ηλικίας) δούλευε πριν σε μπουρδέλο ή της είπαν ότι στα studio μπορεί να κάνει ξεπέτες.

Εμφανισιακά μέτρια. Κερδίζει πόντους στο στήθος αλλά και αυτό έχει έντονη τάση προς τα κάτω παρόλο που είναι μικρή στην ηλικία. Σε μια πενταετία θα έχει κρεμάσει τελείως. Στην πασαρέλα το κρύβει δείχνει στητό με τον κατάλληλο στηθόδεσμο.

Προκαταρκτικά μηδέν, 30 δευτερόλεπτα με δύο χάδια στο στήθος και μετά αμέσως πέρασμα καπότας. Πίπα μόνο το κεφάλι και διάρκεια μικρότερη του ενός λεπτού. Αλλαγή στάσεων με μηδενική συμμετοχή. Μετά από κανένα 10' το μαξιμουμ κατάθεση για να φύγουμε γιατί η μάχη ήταν για να λήξει προ πολού. Με το που τελείωσα εξαφανίστηκε σε χρόνο dt λές και την περίμενε απ' έξω ο Obama για meeting παρόλο που δεν ήταν κανείς στην υποδοχή.

Μάλλον δεν έχει καταλάβει ότι δουλεύει σε studio ή έχει τέτοιου είδους εντολές.

Πήγα με διάθεση και έφυγα ξενερωμένος, πεταμένο 50αρικο. Ίσως η μεγαλύτερη ξεπέτα που έχω φάει σε studio. Δύσκολα να ξαναπατήσω στο εν λόγω studio αν δεν άλλάξει πολιτική.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2013
Πρεπει να δημιουργηθει μια μαυρη λιστα για ολες τις ξεπετες και γενικα για οσες δεν σεβονται τον οβολο μας.
Δεν τα βρισκουμε στο δρομο τα χρηματα μας
30 Νοεμβρίου, 2013
Mακραν απο τα χειροτερα μαγαζια! Οσες φορες εχω παει, εχω φαει φολα!
28 Ιουλίου, 2014
φίλε ακριβώς και εγώ την ίδια εμπειρία είχα με τη συγκεκριμένη κοπέλα...μηδέν προκαταρτικά, μύριζε άσχημα, κακά στησίματα...έχω και κριτική στο Β60..έλεγα τι έγινε εγώ είμαι ο περίεργος??αλλά φαίνεται την πάτησε και άλλος...κρίμα για τόσο όμορφο κορίτσι...Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3