Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402703
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από κορμί...Κορμάρα
Από Βυζί...Βυζάρα (το μόνο που αξίζει για να κάνεις επίσκεψη)
Από φάτσα...Αρκετά έως πολύ καλή θα έλεγα.
Από συμμετοχή? Λοιπόν στο δια ταύτα.Η κοπέλα συμμετέχει αρκετά αλλά δυστυχώς δεν το έχει καθόλου....στη πίπα χάλια μαύρα άγαρμπη, έριχνε και κάτι φτυσίματα που πιο πολύ έφτυνε τη γύρω περιοχή παρά το καυλί μου....για deepthroat...άσε κορίτσι δεν το έχεις....στο σεξ τώρα...οκ καλά ανοίγματα και στησίματα...αλλά έβγαζε κάτι κραυγές εντελώς μούφα ρε πούστη μου...χώρια ότι έχει και μια πολύ σπαστική φωνή που όταν μίλαγε ξενέρωνα τελείως...άσε που νομίζω ότι πρέπει να είναι από τις πιο χαζοβιόλες ...τάνες που έχω πάρει...και ο συναγωνιστής πριν από εμένα τα ίδια μου είπε... τέλος πάντων για μένα το πενηντάρι δεν το αξίζει...δεν θα υπάρξει άλλη συνεύρεση...συγγνώμη κούκλα μου. Καλό βόλι όσοι την επισκεφθείτε και τα συμπεράσματα δικά σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2013
Ποιά είναι αυτή η Μαριάνα, γιατί στις καταχωρήσεις του μαγαζιού δεν υπάρχει Χμμμ;
29 Νοεμβρίου, 2013
Για ποιά Μαριάννα μιλάς ρε φίλε, δε δουλεύει κοπέλα με τέτοιο όνομα στο μαγαζί. Χμμμ;
P
px75
29 Νοεμβρίου, 2013
Μαριάννα ή Χριστιάννα φιλε μου ? ? ?
Μαριαννα δεν εργαζεται αυτο τον καιρο στην αλυσιδα.....
Και αν Χριστιάννα σου εκανε γλωσσόφιλα ????
Εισαι ο πρωτος που ακουω να το κανει (απο οσυς φυσικα γνωριζω οτι εχουν παει μαζι της-4 τον αριθμο μαζι με εμενα)

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
29 Νοεμβρίου, 2013
Χριστιάνα με τα τεράστια βυζιά. Την πήρα κι εγώ, βαριέμαι ακόμα και να ανεβάσω κριτική. Συμπεριφέρεται παιδαριωδώς. Η φωνή της είναι δήθεν ναζιάρικη αλλά είναι για γέλια. Τα βυζιά βυζιά, αλλά σε γενικές γραμμές μηδέν εις το πηλίκον. Πεταμένο πενηντάρικο.
01 Δεκεμβρίου, 2013
Μαπα η Χριστιανα;;; Ευτυχως που δεν τσιμπησα απο δυο εγκριτους συναγωνιστες(Τσεγιεν-Πιατσας) που γραψανε υμνους για την Χριστιανα!!Θα εχανα ενα 50αρικο αδικα!!!Respect απο μενα στο heellover που ριχνει φως.... οτι η συγκεκριμενη δεν ειναι ουτε για 30 ευρω.
Π
Παιχτουρας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5