Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 197624
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Και λιγα λογια για το γραφειο.

ηταν η πρωτη και τελευταια εμπειρια μου με το συγκεκριμενο γραφειο λογω του οτι ειναι εντελως αναξιοπιστο σε αυτα που γραφει στο σαιτ του και σε αυτα που πραγματικα προσφερει.στο τηλεφωνο ευκολοι και αρκετα ευγενικοι για να σε βαλουν στο χερι που λενε και τελικα οπως αποδειχτηκε απο τη μια και μοναδικη εμπειρια που ειχα μαζι τους ηταν μονο και μονο για να σου στειλουν την κοπελλα στο ξενοδοχειο και αν εισαι καβλωμενος ή μαλακας να την κρατησεις,αφου τελικα οτι γραφει το σαιτ τους απο πλευρας υπηρεσιων (της συγκεκριμενης κοπελλας παντα) δεν τηρειται.μου αρεσε που ρωτησα και μου τις επιβεβαιωσαν κιολας με περισση σιγουρια.το εικοσαρικακι μαλιστα ξερουν και το ζητανε αν δε σου κανει η κοπελλα τελικα κι αποφασισεις να τη διωξεις.οχι οτι το εδωσα,αλλα λεμε τωρα.ετσι εχουν μαθει.
τελος παντων,απο μενα τουλαχιστον τελειωσε η ιστορια και δεν προκειται να τους καλεσω ξανα και πιστευω θα ηταν πιο εντιμο να λες τι πραγματικα προσφερεις και τι οχι και να μην ψαχνεις για θυματα.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.128
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, Sproxe Garsia, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2013
Φίλε χρήσιμη η κριτική σου αλλά καλύτερα να πεις συγκεκριμένα τι δεν τηρήθηκε.. ;)
30 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα γραφω ολα στην κριτικη μου για την κοπελλα τους τη Λολα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2