Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452155
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας περάσει μια "περίεργη" Κυριακή προσπαθώντας να ηρεμήσω και να ξαναβρώ τα πατήματά μου από την κραιπάλη του Σαββάτου,αργά το απόγευμα θέλοντας να "πάρω αέρα" βγήκα προς άγραν γυναικείας, φιλήδονης σάρκας. Οι προσπάθειές μου σε 3-4 στούντιο απέβησαν άκαρπες λόγω τρομερής πολυκοσμίας και γεμάτων δωματίων, οπότε όντας ήδη στη Λεωφ. Κηφισού έκανα και μια στάση στο παρόν ίδρυμα. Είχα τσεκάρει ότι βραδυνή βάρδια ήταν η Αφροδίτη, μια κοπέλα που έχω τα καλύτερα να θυμάμαι από τη μία και μοναδική μέχρι χθες συνάντησή μας το Μάιο...Κόσμος πολύς στο σαλόνι, γεμάτοι καναπέδες, οπότε μη χάνοντας χρόνο πέρασα κατευθείαν δωμάτιο πληρώνοντας την ευγενέστατη και χαριτωμένη υπηρεσία για φουλ πρόγραμμα...

Το δωμάτιο, πάρα πολύ όμορφο, σε αποχρώσεις του κόκκινου και του μαύρου, μεγάλο διπλό κρεβάτι με ξύλινη πλάτη, ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσετούλα-παντόφλες. Φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή να έρθει η κορασίδα...Για όσους δεν την ξέρουν, είναι μια γυναίκα, με όλη τη σημασία της λέξης, μελαχροινή, με φουντωτά κατσαρά μαλλιά, πολύ ωραίο πρόσωπο με σπινθηροβόλο βλέμμα, ενισχυμένο στήθος 4άρι με καταπληκτική δουλειά από τον επιστήμονα, και κορμί ταυτόχρονα σφιχτό και γυμνασμένο αλλά και με καμπύλες, με μια περιφέρεια χάρμα....Καλλίγραμμα πόδια με περιποιημένα άκρα με μαύρο πεντικιούρ. Ήρθε στο δωμάτιο με ένα πολύ ωραίο άσπρο διχτυωτό κορμάκι, που τόνιζε έντονα το στήθος της και άσπρες ζαρτιέρες και πέδιλα....

Χαλαρή και ήρεμη, αρκετό social για τα νέα μας, μέχρι που τα λόγια αντικαταστάθηκαν από τα έργα....Κατόπιν δικής μου προτροπής, αποχωρίστηκε πέδιλα και ζαρτιέρες(το απολαμβάνω να τις βγάζω εγώ), αργά και ερεθιστικά και το κορμάκι της...έμεινε ολόγυμνη μπροστά μου και ξεκίνησα μια περιποίηση στα όμορφα ποδαράκια της που την απόλαυσα στο έπακρο. Είναι μια κοπέλα που της αρέσει και της ίδιας η φροντίδα στα πατουσάκια της και είναι αξιοσημείωτο ότι με προέτρεπε να ασχολούμαι και με συγκεκριμένα σημεία( όπως στην καμπύλη του πέλματος, στην καμάρα)...Ενασχόληση και με το υπέροχο στήθος της αλλά και με το πεντακάθαρο και μοσχομυριστό αιδοίο της. Πνιχτοί αναστεναγμοί και ερωτόλογα συνέθεταν το κάδρο της συμμετοχής της στη διαδικασία...Ολιγόπεπτο sex show με το δονητή της να ερεθίζει την κλειτορίδα της και εμένα,έτσι όπως την έβλεπα να αναστενάζει και να κουνάει τη λεκάνη της...

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της στοματικής της περιποίησης προς εμένα, στην αρχή πλαγιαστά, και εγώ να ασχολούμαι με τα όμορφα πατουσάκια της, στη συνέχεια σε στάση 69, όπου κόντεψε να με πνίξει με την ένταση που τριβόταν πάνω στο πρόσωπό μουΓλώσσα και μετά με εμένα όρθιο στο κρεβάτι και για τέλος καθισμένο πάνω στην πλάτη του κρεβατιού, που μπορώ να πω ότι το απόλαυσα πιο πολύ μιας και την έβλεπα να περιποιείται το πέος μου, να το σαλιώνει...το στοματικό της Αφροδίτης είναι από τα κορυφαία στο χώρο, με πολλά παιχνίδια, σάλια, κοπανήματα στη γλώσσα της και χωρίς να δυσανασχετεί...

Ώρα για σεξ!! Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, χαλαρά στην αρχή, πολύ καλή η αίσθηση, το στήθος της σε πρώτο πλάνο και σταδιακά ανέβηκαν οι ρυθμοί δοκιμάζοντας αρκετές παραλλαγές...Γύρισμα στα 4, όπου είναι must με την Αφροδίτη με τέτοια περιφέρεια που διαθέτει. Σκαμπίλια, δυνατοί ρυθμοί και βρωμόλογα κάθε τόσο έδιναν το "ρυθμό"...Αλλαγή σε cowgirl με εκείνη να με καθηλώνει στο κρεβάτι και να αναλαμβάνει τη διείσδυση μόνη της, με πλήρη διείσδυση και γρήγορη και το στήθος της να πάλλεται πολύ ερωτικά μπροστά στα μούτρα μου με εμένα να μη μπορώ να αντισταθώ. Με δική της πρωτοβουλία γυρνάει σε reverse με τους αναστεναγμούς της να είναι πιο έντονοι και να με προτρέπει να "της τα δώσω όλα"....Κάτι που έκανα με χαρά αφού πρώτα γυρίσαμε και πάλι σε ιεραποστολικό και έχοντας αυτή την εικόνα τελείωσα στα υπέροχα πατουσάκια της...

Καταπληκτική συνάντηση με την Αφροδίτη ξανά μετά από τόσους μήνες, παραμένει σε τοπ επίπεδο, είναι ο ορισμός της σέξυ μεσογειακής γυναίκας, είναι 100% Ελληνίδα για όποιον έχει τέτοια θέματα, είναι ευγενέστατη, πεντακάθαρη, τιμάει τα λεφτά που λαμβάνει, και έχει στόχο να σε κάνει να φύγεις από το δωμάτιο ευχαριστημένος και....εξουθενωμένοςΚουλ Συστήνεται επίσης ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις της ποδολαγνείας μιας και η κοπέλα έχει άποψη, γνώση πάνω στο θέμα και ξέρει και ζητάει τη σωστή περιποίηση καθώς επίσης και την προσφέρει και η ίδια...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
Χμμμ;ειναι η ιδια η Αφροδιτη με αυτη του Στουντιο 12 στην Εθνικη?
25 Νοεμβρίου, 2013
+1,λαγέ...........Γερο-μύστης
26 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι...είναι Ελληνίδα, σέξυ, κορμάρα και φωτιά στο κρεβάτι...δουλεύει μόνο στο συγκεκριμένο...Γερο-μύστης
26 Νοεμβρίου, 2013
Αφου καταφερες και εφυγες in one piece απο τα νυχια της αγριογατας.....εισαι αρχηγος.
+1
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4