Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443316
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεφτηκα το συγκεκριμενο μαγαζι με σκοπο να συναντησω την ξενια - την ειχα δει στις φωτο, μου αρεσε, και ηθελα να την δοκιμασω. Χτυπημα κουδουνιου, ελαφρως καθυστερημενο ανοιγμα της πορτας απο την τσατσα, και πριν προλαβω να κατσω στον καναπε αρχισε να λεει το ποιημα της.

Μετα απο μισο λεπτο εμφανιστηκε η ξενια και μια αλλη κοπελα (ονομα δε θυμαμαι) ελαφρως σκυλομουρα. Η ξενια βγηκε για σαλοναρισμα φορωντας μονο το στριγκακι της. Ειναι οπως την εχουν περιγραψει κι αλλοι, ξανθια, γυρω στο 1.70, αδυνατη, 2αρι ωραιο φυσικο βυζι, γενικα πολυ καλο σωμα, ηλικια γυρω στα 25 νομιζω.

Εδωσα 50 ευρω και περασα. Σε λιγο εμφανιστηκε στο δωματιο. Ειπε ενα τυπικο γεια και επεσε κατευθειαν πανω μου δινοντας μου τα βυζια της στο στομα και μου εγλυψε λιγο το αυτι. Αυτα ηταν τα προκαταρκτικα που μου προσεφερε και ειχαν διαρκεια γυρω στο 1 λεπτο.

Στη συνεχεια επιασε το λαστιχο και πριν το φορεσει μου την επαιξε εντονα 3-4 φορες στη προσπαθεια της να επιφερει πληρη ανορθωση. Ηρθε στο πλαι και αρχισε μια γρηγορη και αγαρμπη πιπα - οπως ειχε τουρλωσει την ομορφη κωλαρα της πηγαινα να τη χαιδεψω απο πισω αλλα τραβιοταν διακριτικα (δεν ειχα κανει καμια αποπειρα να της βαλω δαχτυλο).

Κατα τη διαρκεια της πιπας την προετρεψα ευγενικα να γλυψει και τα παπαρια αλλα ηταν σαν να μην το ακουσε, ουτε που γυρισε να με κοιταξει. Μεσα σε ολο αυτο το σκηνικο ηταν φυσικο να μην υπαρχει πληρης ανορθωση αφου ειχα ηδη ξενερωσει με την τυπισσα. Μετα απο τη συντομη πιπα ανεβηκε σε σταση cow girl και αρχισε να χτυπιεται μηχανικα σαν κομπρεσερ προκειμενου να χυσω οσο πιο γρηγορα γινεται. Αλλα η πουτσα αντι να ανεβαινει αρχισε να πεφτει. Για να προλαβω το επερχομενο ατυχημα τη γυρισα πισωκολλητο. Απο πισω πραγματικα η θεα ειναι πολυ καλη αλλα τι να το κανεις αφου η γκομενα ειναι εντελως ξενερωτη. Κατα τη διαρκεια του πισωκολλητου εβγαζε κατι ψευτικα βογγητα αλλα δεν ειναι καλη ηθοποιος.

Μολις εχυσα πηγα να της πιασω κουβεντα και τη ρωτησα απο που ειναι. Η τυπισσα δεν μου απαντησε, πηγε κατευθειαν στο νιπτηρα εκοψε ενα κομματι χαρτι και μου το εδωσε,εκοψε και για τον εαυτο της ενα, σκουπισε το μουνι της και εξαφανιστηκε.

Η ξενια ειναι εμφανισιακα πολυ ωραια γκομενα αλλα δεν αρκει μονο αυτο για μια επιτυχημενη συνευρεση. Πραγματικα δεν αξιζει με τιποτα το 50αρι - με 20 ευρω στη φυλης σιγουρα θα περναγα πολυ καλυτερα. Δε νομιζω να εκατσα περισσοτερο απο 10 λεπτα στο δωματιο. Φευγοντας, η σκροφα η τσατσα ηταν εξαφανισμενη - ισως εχει φαει κραξιμο απο αλλους συναδελφους και το εχει ως τακτικη να εξαφανιζεται. Σε εποχη τετοιας κρισης οπου το 50αρι βγαινει πολυ δυσκολα νομιζω οτι θα επρεπε να το σεβονται πολυ περισσοτερο. Μονο αν δεν παταει κανενας στα κωλομαγαζα τους ισως να βαλουν μυαλο.

Αυτα τα λιγα για τη δικη μου ασχημη εμπειρη με την ξενια χωρις απαραιτητα να σημαινει οτι θα ειναι ιδια και η δικη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
151
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε πολυ κριμα για το50ευρω που εχασες το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι σκετο μπουρδελο οχι στουντιο και που ειναι η μειωση τιμων στο απλο προγραμμα που διαφημιζαν ντροπη τους χαλια μαυρα μακρια
26 Νοεμβρίου, 2013
φιλε erastis01, εχεις απολυτο δικιο, πραγματικα το μαγαζι αυτο ειναι απαραδεκτο, ειναι χειροτερο απο μπουρδελο οσον αφορα τις υπηρεσιες που προσφερει. Ειχα παει μια φορα πριν περιπου 3 χρονια, δεν περασα καλα, και δεν ξαναπατησα απο τοτε. Ειδα ομως την ξενια σε φωτο και 1-2 καλουτσικες κριτικες και πηγα σα μαλακας και τα ακουμπησα! Ουτε απ'εξω δεν ξαναπερναω!
26 Νοεμβρίου, 2013
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι καταραμένο. Ούτε μια φορά δεν έχω περάσει καλά σε αυτό.
P
px75
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3