Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξαναπήγα στην Λίζα,επειδή αφενός είχα καύλες,αφετέρου δε ήθελα να δώ αν ήταν σύμπτωση το ωραίο γαμήσι που κάναμε.Μπαίνω μέσα και είδα όλα τα δωμάτια ελεύθερα.Εμφανίζεται η τσατσά και ξαναπαρουσιάζει την Λίζα,μιλφάρα Ελληνίδα περί τα 40,με μέτρια φάτσα,μεγάλα 4άρια βυζιά,ωραία κωλάρα και πιασίματα,περί το 1,70 με πορνοπάπουτσα.Φόραγε ένα κόκκινο στρίνγκ με ασορτί μεσοφόρι και είπε ότι κάνει τσιμπουκάκι,απλό σεξάκι,69 και αυταρχικό για μερακλήδες.Γνωρίζοντας εκ των προτέρων τις υπηρεσίες,πέρασα στο δωμάτιο και η κοπελιά εμφανίστηκε στο πεντάλεπτο,ένεκα αναδουλειάς.Με θυμήθηκε απο τις προάλλες(καθόλου δύσκολο) και αφού ανταλλάξαμε κάποιες φιλοφρονήσεις περί των πορνικών μας προσόντων,άρχισε να αφαιρεί τα εσώρουχά της,πετώντας το στριγκάκι της στην μούρη μου,πράγμα που με καύλωσε αρκετά.Ξάπλωσα και με ρώτησε αν θέλω τσιμπουκάκι με καπότα ή χωρίς και σήμερις είπα χωρίς.Ξεκίνησε κλαρίνο επιπέδου Σαλέα και της είπα να κάνουμε 69,μόνο και μόνο για να δώ απο κοντά το μουνί της.Προς μεγάλη μου έκπληξη τα μουνόχειλα δεν κρεμόντουσαν σαν τα μανίκια του Γκάνταλφ,αλλά είχε αρκετά σφριγηλό αιδοίο για την ηλικία της.Δεν το έγλυψα...Μετά την πρόσταξα να περάσει καπότα και να ανέβει πάνω μου,ωσάν γελαδάρισσα,όπου και διέπρεψε και την έβαλα στα 4 για να επέλθει το τέλος.Το μπορδελάκι είναι πολύ καθαρό,στο κομοδίνο έχει μωρομάντηλα και καπότες,η μυρωδιά χλωρίνης εξακολουθεί να υφίσταται και η λεκανατζού είναι ευγενέστατη.Θα μπορούσε μόνο να είναι λόγο πιο φωτεινό...Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίζα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.059
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού