Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ο πόθος μου , αναζοπυρώθηκε απο ένα εύφλεκτο μίγμα,οργισμένων "Νερωνικών" αντικοινωνικών τάσεων και οιδοιπόδειων ενορμήσεων.
συνεπώς η επιλογή μου ήταν μια πρόωρη εκσπερμάτιση με τη χρήση του σαρκίου μιας μεσήλικης ντόπιας , αναλώσιμης εκμαυλιζόμενης γυναίκας.
Ήταν πάνω απο 40, καστανού τριχωτού κεφαλής , ατσούμπαλης κατανομής λίπους
και γενικότερα ήταν ένα χαρ/κο παράδειγμα του κλασσικού "αδιάφορου" και "μέτριου" σαρκίου της μέσης μεσόκοπης ελεϊνίδας.
Οι υστερικές κραυγές μιας αγάμητης στρατιωτίνας, απασχολούσαν την σκέψη μου, ενώ παρατηρούσα την νοικιασμένη σπερμοεκκενώτρια να λείχει το γυμνό μου πέος, και να το παλινδρομεί βαθιά μέχρι το οπίσθιο τοίχωμα του στοματοφάρυγγα της ,και να το βγάζει και πάλι έξω για ν'αναπνεύσει...ήδη ένιωθα καλύτερα...
Οι νευροδιαβιβαστές τις ηδονιστικής διαδικασίας με χαλάρωναν σταδιακά
καθώς ψηλαφούσα τις λιπώδεις καμπυλότητες του γυμνού σαρκίου που πλέον είχε ανέλθει πάνω μου και παλινδρομούσε την πύελό της με άξονα το πέος μου.
Μου ήρθε μια τάση στοματολαγνείας γι'αυτό το ταπεινό αιδοίο κοινής χρήσης
και παρότι είναι ελληνικής προέλευσης του πρόσφερα μια λειχική περιποίηση. και συνέχισα τις χειλικές επαφές σε όλο το μέτριο σαρκίο της , στις ανορθωμένες θηλές της , μέχρι που ο φαλλός μου διείσδυσε στην κολπική της κοιλότητα.
Οι ιεραποστολικές διεισδύσεις ήταν στην αρχή χαλαρές , αλλά εξελίχθηκαν σε μερικά βίαια σπρωξίματα των μυών της πυέλου μου προς την δική της , φυσικά με τις ηχητικές ερεθισμένες κραυγές του θήλεος.
το γνώριμο μίγμα νευροδιαβιβαστών μετασυνουσιακής απεμπλοκής απ'το αναλώσιμο σκέυος ηδονής περιέλουσε το εγκεφαλικό μου παρέγχυμα, και μου προσέφερε το γνώριμο προσωρινό αίσθημα ανακούφισης και ένα μειδίαμα καθώς περπατούσα ανέμελος στα περιθωριακά στέκια.

υγ: Πάνο χάρηκα για την γνωριμία !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Εύη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2013
Ωραίος!Μεγάλο χαμόγελο
+1 (2/2)
21 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx bro!
21 Νοεμβρίου, 2013
+1 και απο εμένα.
22 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαίρε Αυγερινέ!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4