Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Στο τέλος της κριτικής ακολουθεί η βαθμολογία μιας και το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω αυτή που πραγματικά αξίζει)
Εδώ και πολύ καιρό, διαβάζοντας τις πολύ καλές κριτικές , προσπαθούσα να βρεθώ με την Αλίκη. Τελικά εχτές με ένα απλό sms κλείσαμε το ραντεβού για σήμερα.
Η Αλίκη ήρθε στην ώρα της, ντυμένη με ένα σέξι και όμορφο φόρεμα που αναδείκνυε το φυσικό της στήθος. Ρωσιδάκι πιπίνι, με κόκκινα μακριά μαλλιά, εκφραστικές ματάρες, καυτές χειλάρες, βυζάκια φυσικά 3-3,5 (επιτέλους υπάρχει και αυτό το είδος) με απαλή επιδερμίδα και ρόγες ευαίσθητες και καμαρωτές, αρμονικό σώμα χωρίς να πετάγονται κόκαλα και ένα πεταχτό κωλαράκι που χαίρεσαι να το ζουλάς. Ομιλητική, ευγενική, και ναζιάρα.Μπήκε στο δωμάτιο αεράτη, και κατευθείαν κώλυσε πάνω μου μοιράζοντας γλωσσόφιλα με τις αισθησιακές χειλάρες της και απολαμβάνοντας τα χάδια και τα χουφτώματα, ενώ ταυτόχρονα άρχισα να την ξεντύνω. Μένοντας με τα μαύρα της εσώρουχα, δεν χόρταινα να χαζεύω το άκρος θηλυκό και ζουμερό κορμάκι της, έως ότου αποσύρθηκε για το μπανάκι της. Γυρίζοντας άρχισε να τρίβει το μουνάκι της πάνω στο πούτσο μου, ενώ φιλούσε παθιάρικα και εγώ την χούφτωνα όπου μπορούσα.
Ο αγώνας ξεκίνησε απολαμβάνοντας γλείψιμο στο πεντακάθαρο, καλοσχηματισμένο μουνάκι της (συνδυασμένο με τις απαραίτητες δακτυλοσκοπήσεις) όπου φαινόταν από τις αντιδράσεις της ότι της άρεσε και την έφτιαχνε πολύ. Αφού το απόλαυσε, με ξάπλωσε και άρχισε να περιποιείται την ευρύτερη περιοχή με υπομονή και αισθησιασμό, άρχισε μια πίπα φανταστική (από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει) , υγρή, βαθιά, με και χωρίς χέρι, με πολύ ωραίο χειρισμό της γλώσσας, χτύπημα στις χειλάρες τις, πότε αργά, πότε βαθιά και πότε γρήγορα. Σκουφάκι και ξεκινά αγώνας 45 λεπτών στην αρχή αργός, αισθησιακός, στην συνέχεια έντονος σε PSE καταστάσεις, εναλλαγή όλων των γνωστών στάσεων με άριστη συμμετοχή και εκτέλεση πάντα με την συνοδεία παθιάρικων φιλιών (όπου η στάση το επέτρεπε), καυλωτικές φωνούλες και λογάκια, και εμένα να μην χορταίνω το ιδρωμένο κορμάκι της. Πότε γευόμουν το ωραίο στενό μουνάκι της και πότε το στενό κωλαράκι της (στο οποίο στην αρχή δυσκολεύτηκα αρκετά να μπώ μιας και είναι αρκετά στενό, πρώτο ραντεβού και εγώ σε κάποιο ηλικία, σε σημείο που προς στιγμή απογοητεύτηκα ότι δεν θα μπορέσω να το γαμήσω. Την λύση έδωσε το Αλικάκι όπου με μαεστρία κάθισε πάνω του και το εξαφάνισε όλο μέσα στο κωλαράκι της) Το τελείωμα ήρθε στο στοματάκι της.
Από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο και σε όλη την διάρκεια του αγώνα ήταν φανερό ότι η Αλίκη τα έδινε όλα για να σε ευχαριστήσει. Και εκεί που ζούσες μια GFE κατάσταση μεταμορφώνονταν σε PSE. Ενδεικτικά αναφέρω ότι στο τέλος μου είπε ότι είχε αγχωθεί που δεν τελείωνα και σκεπτόταν μήπως δεν προλάβει να με κάνει να τελειώσω και δεύτερη φορά (δε της είχα αναφέρει ότι τελειώνω πολύ αργά και συνήθως στην ώρα δεν κάνω δεύτερη φορά).
Η Αλίκη πιστεύω ότι αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή και δίκαια έχει κατακτήσει αυτή την βαθμολογία στις κριτικές.
Σαφέστατα συστήνεται ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.

Εμφάνιση (Πρόσωπο): 8.0
Εμφάνιση (Σώμα): 9.0
Γενική Συμπεριφορά: 10.0
Επικοινωνία: 9.5
Διάθεση στο σεξ/Συμμετοχή: 10.0
Σχέση Απόδοσης/Τιμής: 9.5

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
KyklopasPolifimos
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
34
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2013
ωραίος ο Κύκλωπας... εγώ ο χαζός ξέχασα να της "πάρω" το κωλαράκι από το πάθος και την ένταση...Κεφάλι σε τοίχο! ωραία κριτική...+1 από μένα...Μεγάλο χαμόγελο
20 Νοεμβρίου, 2013
Καλησπέρα Κύκλωπα μπορείς να μου στείλεις το τηλ. Με pm δεν βρίσκω το τηλ της με τίποτα.
Σε ευχαρηστω
15 Φεβρουαρίου, 2014
Φιλαρακι μπορεις να στειλεις μηνυμα για τηλεφωνο η στοιχεια επικοινωνιας;
Ευχαριστω.Ντροπή
11 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημερα διαβασα την κριτικη σου και θα ηθελα να εχω και γω μια τετοια εμπειρια με το μωρο δεν βρισκω πουθενα το τηλ αν μπορεις και δεν σου κανει κοπο και θελεις στειλε μου ενα μηνυμα.
ευχαριστω πολυ
07 Ιουνίου, 2014
παιδια,το τηλεφωνο κανεις? Εμμμμ
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιδια, μπορει να μου στειλει κανεις το τηλ της? Ευχαριστω!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6