Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823699
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αναστασία ήταν από τις αδυναμίες μου ήδη από την προηγούμενη θητεία της στο 104. Πανύψηλη, αδύνατη, με πανέμορφο πρόσωπο, κώλο που στην κλίμακα Αμαρυλλίς (κλοπυραίτ PIATSAS) πιάνει άνετα 9-9,5 και μοναδικό μείον της εμφανισιακά το πολύ μικρό στήθος, είναι μια κοπέλα που κάθε άλλο παρά απαρατήρητη περνάει. Πόσο μάλλον που έχει έναν αναμφισβήτητο αέρα και συμπεριφορά κλασάτης γυναίκας, από αυτές που θα ήθελες να έχεις στο μπράτσο σου αν τυχόν βρισκόσουν σε κάποια δεξίωση.

Στα του δωματίου τώρα, μετά από μικρό χρόνο αναμονής εμφανίστηκε η Αναστασία και αφού χαιρετηθήκαμε ξεκινήσαμε στα όρθια τα προκαταρκτικά με αγκαλιές, φιλιά και εμένα να θαυμάζω στον καθρέφτη τη δίμετρη κορμάρα της. Συνεχίσαμε στο κρεβάτι όπου με χαρά μου διαπίστωσα μια αλλαγή προς το καλύτερο στην συμπεριφορά της κορασίδας. Ενώ στην προηγούμενη θητεία της ήταν γενικά σοβαρή και λιγομίλητη στο δωμάτιο, τώρα πλέον ήταν χαμογελαστή, αρκετά πιο ομιλητική και δεκτική στις φιλοφρονήσεις μου.

Το στοματικό γενικά δεν είναι το δυνατό της σημείο κι'ετσί δεν αφιέρωσε πολύ χρόνο σε αυτό. Προχωρήσαμε αμέσως λοιπόν στις κλασικές στάσεις και μετά από λίγο της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα που είναι η ειδικότητα της, μιας και έχει και τα κατάλληλα προσόντα. Εκεί μετά από πεντάλεπτο+ σφυροκόπημα ήρθε σε αίσιο τέλος η αποστολή μου.
Στη συνέχεια έπεσα στην αγκαλιά της Αναστασίας όπου και συζητήσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα τα όσα συνέβησαν στη διάρκεια της απουσίας της, και όχι μόνο.

Αν έκανα ένα scouting report της Αναστασίας τότε θα ανέφερα τα εξής: από τις λίγες κοπέλες που συνδυάζει ομορφιά με καλές υπηρεσίες. Σίγουρα δεν πρόκειται να ξετρελάνει τους απαιτητικούς με τα ακροβατικά της, το πάθος της ή το νάζι της. Είναι όμως 100% επαγγελματίας και θα κάνει ότι μπορεί για να ικανοποιήσει τον πελάτη, χωρίς ιδιοτροπίες, ακκισμούς ή δίνοντας δικαιώματα σε κάθε λογής πιρφόραγαπούληδες. Μια σταθερή αξία που δεν επαναπαύεται στην εντυπωσιακή της εμφάνιση και ιδρώνει τη φανέλα χωρίς φανφάρες και δράματα. Συνολικά μπορώ να πω ότι μοιάζει πολύ στον "τρόπο παιχνιδιού" με μια άλλη συμπάθεια μου, τη Μιχαέλα από την αλυσίδα του Μεγαλέξαντρου (πρώην Αμνέζια).

Καλώς ήλθες ξανά λοιπόν Αναστασία γιατί η απουσία σου από το 104 τον τελευταίο χρόνο ήταν κάτι παραπάνω από αισθητή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού