Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν πριν απο περιπου δυο μηνες ειδα την Justine, για πρωτη φορα μετα απο 7 ολοκληρα χρονια ,δεν χαρηκα μονο επειδη ξαναβρηκα μια ομορφη γυναικα με την οποια ειχα περασει πολυ καλα αλλα,κυριως,επειδη βλεποντας την ξαναγυρισα πισω σε εποχες πολυ καλυτερες οχι μονο για μενα ή για τουλαχιστον την πλειονοτητα των συναγωνιστων που διαβαζουν αυτες τις γραμμες αλλα πολυ καλυτερες για την Ελλαδα γενικα.
Προς τιμην της δεν ειχε προσποιηθει οτι με θυμοταν .Παντως κολακευτηκε προφανεστατα οταν αναφερθηκα στο κρυφο της οπλο:τα αφορητα sexy γυαλακια της που πιστευω οτι ειναι το πιο εντυπωσιακο κοσμημα που θα μπορουσε να φοραει καθε γυναικα.
Είναι απο την Ολλανδια,με ηλικια που με ασφαλεια μπορει να εκτιμηθει πανω απο τα 35, με ηλιοκαμμενο δερμα,ξανθια με πρασινα ματια,μετριου αναστηματος, με σχετικα μικρο αλλα ελκυστικο στηθος και με ενα σκανδαλιστικο piercing στον αφαλο.
Έχοντας βεβαιωθει πλεον για το οτι ειχα τραβηξει την προσοχη της επεστρεψα για τα περαιτερω στις 6 Νοεμβριου και της ζητησα να φορεσει τα γυαλακια της για μενα κατι που δεχτηκε αμεσως.Επελεξα ενα προγραμμα που συνδυαζε στοιχεια απο δυο άλλα και οι παροχες που περιλαμβανε ηταν μασαζ και στοματικο,ολα αυτα προς 60 €.Μου εκανε μασαζ με το σωμα και μετα με τα χερια της χρησιμοποιωντας και λαδι ενω ταυτοχρονως συζητουσαμε.Ανταπεδωσα το μασαζ και στην συνεχεια μου εδειξε τις ικανοτητες της στο στοματικο ενω απολαμβανα και την εξισου ομορφη πισω πλευρα της με την βοηθεια του καθρεφτη πανω απο το κρεβατι.Αφου ξαπλωσε ανασκελα η γλωσσα μου περιλανηθηκε στα μονοπατια του σωματος της.Περιποιηθηκα ιδιαιτερα τον διακοσμημενο αφαλο της,τα βυζακια της και τις προκλητικες της τρυπες.Όσο με καβαλουσε σηκωνα το πανω μερος του σωματος μου για να μην χασω την στοματικη μου επαφη μαζι της.Μετα γυρισε για να την καρφωσω και απο τα πλαγια ολοκληρωνοντας την ιδια ωρα το μασαζ μου στην πλατη της.Πισωκολλητο και ιεραποστολικο εγιναν με προοδευτικα αυξανομενη ταχυτητα ωθησεων .Καπου εκει επεσε και το σινιαλο(αυξηση εντασεως μουσικης)που σημαινε οτι ο χρονος μου μαζι της θα επρεπε να τελειωσει ,κατι που την δυσαρεστησε ιδιαιτερα.Ενδειξη για το οτι περνουσε πολυ καλα μαζι μου...
Άρχισε να παιζει με το λαχταριστο μουνακι της ενω και εγω τον επαιζα μανιωδως, εμπνεομενος απο το εξαιρετο solo της , μεχρι που με τελειωσε με το χερι της.Ήδη μου ειχε αφιερωσει μιση ωρα...
Όπως στην πρωτη της θητεια ετσι και τωρα ειχε καταφερει να μου προσφερει δυνατες συγκινησεις.Ξεχωριστη αναφορα απαιτειται στην ηχητικη της συμμετοχη που ηταν μεν εντονη αλλα μακρυα απο υπερβολες σε ο,τι αφορα την ενταση των βογγητων της.Η υψηλη ποιοτητα της ηχητικης στης συμμετοχης οφειλεται σε πολυ μεγαλο βαθμο στα απταιστα ελληνικα της.Δεν δεχεται δαχτυλο μεσα της ή χυσιμο πανω της αλλα τελικα δεν χρειαστηκαν αυτα για να περασω πολυ καλα μαζι της για αλλη μια φορα.Ενδιαφερουσα περιπτωση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Justine
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.553
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2013
Σκεφτομαι κι εγω να κανω το ιδιο ταξιδι στο χρονο...
Νομιζα οτι ειχαν περασει περισσότερα χρονια απ οταν ειχε φυγει...
Τη θυμαμαι με νοσταλγια! Ηταν η πρωτη μου εκτός Βαρδάρη, με τζακουζια και πολυτελειες εκεινες τις εποχες!
18 Νοεμβρίου, 2013
kai η κοτυφαια σρο(σοσιαλ οπως λενε και η αθηναιοι) δλδ στο μουχαμπεντι οπως λενε και στο χωριο μου!!!!!!
πραγματικα χαιρεσε να εισαι μαζι της και να συζητας!!
19 Νοεμβρίου, 2013
Παει το 60αρι ακερσεκομη!!!
12 Δεκεμβρίου, 2013
Χαιρομαι που δημιουργησα διαθεση για ταξιδι.Δυστυχως ,τουλαχιστον στην αγορα της Θεσσαλονικης,το εισιτηριο( με τις συγκεκριμενες παροχες) δεν θα μπορουσε να ειναι πιο προσιτο.Οπως λενε και οι φιλοι και συμμαχοι μας Αμερικανοι(πλακα κανω,εννοειται...) no money, no honey...Αλλα μεχρι να φτασουμε στο σημειο να τα κανουμε αυτα με ...ερασιτεχνες...μαλλον θα εχουμε ξοδεψει πολλα περισσοτερα.Το Απολλωνειο Φως να φωτιζει τα βήματά σας αγαπητοι συναγωνιστες!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4