Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ενα αυστιρο και αδισοπιτο πιτσιλισμα ιπεστι ι πορνι αννα στο φιλισ 84α..

μπαινουμε λοιπον στο πονιρο οικιμα....και αφου χαιρεταο τιν γνοστι μου τσατσα τιν ροταο πια κοπελα εχει..μου λεει τιν αννα.....

οοοο το αστερι μας που ειναι ...απανταο εγο....

βγενι εξο το ατακτοειδες πορνιδιο με κολασμενες προθεσεις...και ροταει..με ζιτισε κανεις???

εγο καυλιαρα μου σε ζιτισα!!!

και αμεσος το πορνιδιο ερχετε και καθετε πανο στιν πολιποθιτι και πανεμορφι ψολαρα μου...και αρχιζει να χορευει στουσ ριθμουσ του τραγουδιου το οποιο παιζοταν στο ραδιοφονο!

ι ολι σκινι θιμιζε σαν στριπ σοου αφου το ατιμο πορνιδιο αρχισε να τριβετε και να χορευει πανο στο ιπεργιγαντιο και λερομενο καυλι μου αφου ξεροχινα σινεχοσ...απο τιν καυλα και τιν ιδονι....!

αρπαζο λοιπον τιν ιδονισμενι και καυλομενι πορνι και τιν σερνο προσ το δοματιο.....αφου ι ψολι μου ειχε φτασει σε σιμιο ιπερτατις ιδονις!

αφου λοιπον δινο στα γριγορα τα λεφτα στιν τσατσα...παει το πορνιδιο περνι το καποτιδιο και ερχετε σφερα στο ρομαντικο και ατμοσφαιρικο δοματιο του ποθου και τις ιδονις...το πορνιδιο πραγματικα ειχε μουνοκαυλεσ αφου αρχισε με μανια να παιζει με το ακοντιο μου ..και ιξιφολονχι μου να γινετε ολο και πιο σκλιρι ...ετοιμι να τριπισει τιν ατακτι αμαζονα και να τιν δικασει στο βομο τις ιδονις....και αμεσος βαζει το καποτιδιο και ξεκιναει ενα σπεσιαλ τσιμπουκλοβερ....

στα ορθια μαλιστα...

αφου ειχε φτασει ι καυλα στο απροχοριτο ...τιν πεταο τιν πορνι στο κρεβατι και αρχιζο να τιν ξεσκιζο ανελειτα...ιεραποστολικα..και ι κραυγι τισ ατιθασις πορνις να διαπερναει τις ψολες ολον τον καυλιαριδον που βρισκονταν στο σαλονι του οικου!

το σκινικο αλλαζει σε λιγα λεπτα και μετατρεπετε σε ενα πισοκολιτο σφιροκοπικα οπου ι ξεσκισμενι πορνι να φοναζει και να θελει ολο και περισοτερο το πεος μεσα τις βαθια...

τα κολοσκαμπιλα ιταν το χαρακτιριστικο του πιτσιλισματος αφου τα ακουγε στο σαλονι ολοσ ο κοσμος οπου ειχαν λιοσει στα γελια(σιμφονα με μαρτιριες του σκιντο)....

ιταν ενα απο τα καλα πιτσιλισματα επιπεδου φιλις...και τιποτα παραπανο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2007
Όνομα κοπέλας
Άννα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού