Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθες το πρωί, βαδίζοντας στον πεζόδρομο της Ιάσονος έφτασα στη Νοτιοανατολική εσχατιά του Μεταξουργείου. Οι εξωτερικοί φανοί των τριών ακριτικών πορνοστασίων ήταν αναμμένοι. Διήλθα από την παμπάλαια ξύλινη εξώπορτα του πρώτου από αυτούς και ανεβαίνοντας τα σκαλιά παραμέρισα το υφασμάτινο εμπριμέ παραβάν για να εισέλθω στο χολ.
Σε μία γωνιά, πίσω από έναν μικρό ειδικά διαμορφωμένο χώρο, καθόταν ένας μεσήλικας τσάτσος θυμίζοντας θυρωρό.
– Χαίρετε! είπα κατευθυνόμενος προς το άδειο από κόσμο σαλόνι.
– Χαίρετε! ανταπέδωσε και αφού σηκώθηκε με ακολούθησε στον μικρό χώρο αναμονής-παρουσίασης.
– Εχω ωραία κοπέλα κύριε, άμα θέλετε να περάσετε καλά μόνο 10 ευρώ. Η κοπέλα στο δωμάτιο είναι αστέρι. Πολύ καλή, σιγά σιγά δεν βιάζεται, κάνει όλες τις στάσεις: πάνω κάτω, πισωκολλητό, 69, ελεύθερα πιασίματα. Αμα θέλετε να περάσετε καλά μόνο 10 ευρώ. Ελάτε να περάσετε καλά!
Καθώς τον άκουγα να μου απαριθμεί τις ερωτικές υπηρεσίες, την τιμή αυτών και να με προτρέπει να δοκιμάσω υποσχόμενος ότι θα περνούσα καλά, μία γυναίκα εμφανίστηκε απ' το βάθος. Την είχα δει και άλλες φορές στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, αλλά δεν θυμόμουν πως την έλεγαν. Τα μαύρα μαλλιά της τα είχε μαζεμένα πίσω σε 2 κότσους δεξιά και αριστερά, το πρόσωπό της ήταν στρογγυλό με μέτρια χαρακτηριστικά και ένα χαμογελαστό στόμα, φορούσε κόκκινο μακρυμάνικο διχτυωτό εφαρμοστό εσώρουχο, κάτω από το οποίο διαφαίνονταν: το μεσαίου μεγέθους στηθόδεσμο και το γυμνό καλοταϊσμένο (πάντως όχι χοντρό) κορμί της με την κοιλίτσα του. Στα γεροδεμένα πόδια της φορούσε αψηλές μαύρες γυναικείες κάλτσες, ενώ πατούσε σε ψηλοτάκουνα.
Στάθηκε στο χολ στηριζόμενη στο ένα της πόδι με τα χέρια στη μέση. Ο υπηρέτης συνέχιζε να μιλάει. Οταν είδε να βγάζω το πορτοφολάκι μου έστριψε και αποχώρησε, δίνοντάς μου την ευκαιρία να παρατηρήσω και τον αφράτο κώλο της ελάχιστα καλυμμένο από ένα τάνγκα κιλοτάκι.
– Πώς τη λένε;
– Νικόλ!
Πέρασα στο εκ δεξιών των εισερχομένων ικανοποιητικό δωμάτιο.
Η Νικόλ άνοιξε την πόρτα μετά από λίγα λεπτά.
– Γεια σου μωρό μου!
Σίγουρα ανήκε στην κατηγορία των μιλφς!
Σύντομα έμεινε μόνο με τις αψηλές μαύρες κάλτσες της. Οι πρώτες επαφές άρχισαν με ταυτόχρονα χαϊδέματα και επιπλέον κάποια δικά μου χουφτώματα στην κωλάρα της.
Δεν άργησε να "βουτήξει" στις θηλές και στο στήθος μου, μ' επιφανειακά γλειψιματάκια-φιλάκια που στιγμιαία γίνονταν κάπως πιο αισθησιακά βαθιά, ενώ δεν έλλειπαν και κάποια ήπια δαγκώματα.
– Αχ, σιγά βρε 'συ, πόνεσα! Χα χα χα...
Τα βυζά (Ετσι, χωρίς γιώτα!) τής τα έγλειψα αρκετά, δαχτυλιάζοντας ταυτόχρονα την ξυρισμένη μουνάρα της και προωθώντας δειλά το μεσαίο μου δάχτυλο στην κωλοχαραμάδα θωπεύοντας το περικλανίδιο...
– Οχι μωρό μου!
για να επανέλθω στην "εξερεύνηση" της μουνοτρυπίδας της.
– Μμμ...ααα!...
Το προφυλακτικό τοποθετήθηκε και ξετυλίχτηκε με το στόμα κατά μήκος της καυλωμένης ψωλής μου. Ακολούθησε βαθύ, υγρό, όμως σχετικά γρήγορου ρυθμού τσιμπούκι...
– Νικόλ, πιο αργά!
το οποίο διόρθωσε, για να συνεχίσει μέχρι που το καυλί μου ήταν έτοιμο για διείσδυση.
Με καβάλησε, ενώ οι πρώτες παλινδρομήσεις δεν μου έδωσαν εκείνη την αίσθηση της ικανοποιητικής γάμευσης. Υπέρ το δέον λίπανση;
– Νικόλ...Δεν μου λες...θα με φιλήσεις στον λαιμό;
– Ναι αγάπη μου, βέβαια καρδούλα μου!
και σκύβοντας μ' έγλειψε-φίλησε στα μάγουλα, στον λαιμό, ενώ πιπίλισε και τους λοβούς των αυτιών μου.
Στο πισωκολλητό γονατιστό κινήθηκα σε γρήγορους ρυθμούς και μετά από πολλά μέσα-έξω, κάποια κωλοσκάμπιλα και βογγητά λαγνείας από μέρους μου και ψευδολαγνείας από μέρους της...
– Ααα...έχυσα!
– Μπράβο αγάπη μου!
Πριν αποχωρήσει τη ρώτησα και μου απάντησε ότι μας έχει έλθει από Ουκρανία και πως δουλεύει 9 το πρωί με 4 το απόγευμα στο συγκεκριμένο πορνείο.
Εντάξει, η κοπέλα ήταν μέτρια εμφανισιακά, με όχι τόσο καλές υποκριτικές ικανότητες και ευρύ(χωρο) μουνέλο. Από την άλλη ήταν ευχάριστη, δεκτική και προσπαθούσε ν' αποδώσει καλά στο 10λεπτο...
Με αυτές τις σκέψεις βγήκα στην Ιάσονος. Ενας άθλιος τύπος πλησίαζε παραπατώντας, παραμιλώντας και βρίζοντας.
Κινήθηκα βιαστικά προς την Αγησιλάου, λίγο παραπέρα θα έστριβα αριστερά στην Κολωνού.
Ηθελα να δω τι "έπαιζε" και σ' εκείνον τον δρόμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2013
Ωραία η κριτική σου Φανούρη!
Μήπως ήταν ένας από τους τρελούς της περιοχής που φωνάζει "Πίκατσουυυυ!!!!";Μεγάλο χαμόγελο
+1 (4/6)
19 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

«..."Πίκατσουυυυ!!!!"...»

Χα χα χα...
Οχι, δεν τον άκουσα να φωνάζει κάτι τέτοιο.


«Ωραία η κριτική σου Φανούρη!»

Θενξ μάι φρέντ Φιστίκι! Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2