Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο ψάξιμο στα διάφορα site αποφάσισα να πάω στην Αντριάνα την οποία είχα να δώ πολύ καιρό (κοντα 2 χρόνια) και ειχα πολύ καλές εντυπώσεις. Πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα απο τη Βουλγαρία, πολύ sexy σε εμφάνιση με πλούσιο φυσικό στήθος και εντυπωσιακά χείλη.
Εχει παρελθόν σε διάφορα μαγαζιά (Βριλησσου 46, Παγκράτι, κλπ) ενω τώρα μπορεί να τη βρεί κάποιος σε τέσσερα διαφορετικά μέρη.
Η Αντριάνα βγήκε με μαυρο συνολάκι και ροζ γόβες και τεράστιο χαμόγελο.
Παρ' όλο που έχει πάρει λιγα κιλάκια (απο την αρχή) εξακολουθεί να είναι πολύ sexy γυναίκα για τα γουστα μου. Επίσης μου αρέσει που πάντα είναι καλοντυμένη (η καλογδυμένη...)

Επιλογή μεγάλου προγράμματος με όλα τα καλά εκτός προκτικού που το προσφέρει αλλά σε ιδιαίτερο πρόγραμμα των 100 Ευρώ.

Η ευγενική υπηρεσία με έβαλε σε ένα πεντακάθαρο δωμάτιο με ωραίο υπερσύγχρονο ντους με τζακούζι, πολλές καθαρές πετσέτες και έφερε καθαρό σεντόνι μιας χρήσης. Αυτο που μου έκανε εντύπωση είναι ένα σκομπουδάκι που είχε για να χρησιμοποιηθεί για 69.

Η Αντριάνα ήρθε σε λίγο με φουλ διάθεση. Τα είπαμε λίγο για να θυμηθούμε τα παλιά και αφου με έβαλε να ξαπλώσω αναπαυτικά σε μαξιλάρια άρχισε η μάχη. Ξακίνησε με γλυψιμο αισθησιακό απο πάνω και κατέβαινε. Στα μισά ανάλαβα δράση και αφου ανταπέδωσα τα μάλα, την έφτασα στα όριά της (φαινομενικά). Εδειξε να απολαμβάνει κάθε στιγμή και ιδιαίτερα το στοματικό στο γατάκι της με τα ιδιαίτερα μεγάλα χείλη.
Μετά με πέρασε με νέο πινέλο και κατέληξε στα @λάκια που είχαν την τιμητική τους. Αψογο στοματικό με προφυλακτικό που ζήτησα εγώ και σε στάσεις που να μην εμποδίζουν τίποτα.

Ιεραποστολικό και τελείωμα έτσι με σφιχτές αγκαλιές και πολλά χάδια. Με κράτησε δίπλα της για λίγο σε social time και μετά προσφέρθηκε να μου κάνει μασαζ που ήταν αρκετά καλό και μπρός πισω και μέχρι τις πατούσες.

Εκεί κάπου τελείωσε μια συνάντηση απο τις καλύτερες που έχω κάνει τελευταία. Φευγοντας μάζεψε τα σεντόνια και τα άφησε στο πάτωμα. Το μαγαζί απο περιβάλλον και καθαριότητα είναι σε πολύ υψηλά στανταρντ.
Την Αντράνα προσωπικά την συστήνω ανεπιφύλακατα για κάθε GFE πρόγραμμα (αυτο δοκίμασα).
Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.686
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2013
kαλησπερα φιλε παλια γνωριμη και εγω που δεν ειμαι ιδιαιτερα στουντιακας λογω οικονομικου την αντριανα την εχω παρει πειραιως ιπωνακτος κηφισου κατα το παρελθον τελευταια φορα την πηρα πριν ενα χρονο αλλα ειχε αρχισει το σωμα της να χαλαρωνει πολυ ειναι πολυ καλη και γλυκεια κοπελα υπομονετικη και σιγουρα με τα 100 θα κανει και κολοτουμπες εγω προσωπικα δεν θα τα εδινα ποτε αφου ομοως περασες καλα και το ευχαριστηθηκες αυτο εχει σημασια καλη συνεχεια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1