Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
«Η Λάουρα είναι αγόρι μου, αλλά θα χρειαστεί να περιμένεις αρκετά, γιατί έχει τρία δωμάτια πριν από εσένα». Με αυτά τα λόγια με υποδέχτηκε η ευγενέστατη υπηρεσία μεσημέρι Τετάρτης στο Sensuality.
«Κανένα πρόβλημα» απάντησα και με πέρασε στο πολυτελές σαλόνι.

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Η Λάουρα είναι μια από τις κοπέλες που εδώ και καιρό είχα σκοπό να (ξανα)τιμήσω μετά την καλή μακρινή εμπειρία μου μαζί της τον Οκτώβριο του 2010 στο Βριλησσού 55. Οι εμφανίσεις της όμως λιγοστές και σε ωράρια που δεν με εξυπηρετούσαν, έτσι η αναβολή της επίσκεψης καλά κρατούσε. Σήμερα αποφασισμένος, βλέποντας τα προγράμματα και μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση, κατευθείαν μετά την δουλειά, έφτασα στο studio της οδού Μπουζιάνη. Όπως έγραψα και στην εισαγωγή της κριτικής μου, η αναμονή μεγάλη (1 ώρα με το ρολόι) στο σαλόνι και κάποια λεπτά ακόμα στο δωμάτιο, μέχρι να συναντηθώ με την Λάουρα.

Η Λάουρα : Μια ώριμη γυναίκα, αρκετά κλασσάτη, με φινέτσα τολμώ να πω. Στήθος ενισχυμένο, σωστές αναλογίες στο σώμα της, ωραία περιφέρεια, καλοσχηματισμένα πόδια. Μαλλιά ίσια λίγο κάτω από τους ώμους, σε αποχρώσεις του ξανθού-μελί, σαρκώδη χείλη, ανοιχτόχρωμα μάτια, και έντονα χαρακτηριστικά της Ρωσικής φυλής.

Την περίμενα ξαπλωμένος στο δωμάτιο. Μου ζήτησε να σηκωθώ όρθιος και έτσι ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά. Χάδια, φιλάκια τριψίματα, αγκαλιές δημιούργησαν ένα gfe κλίμα, το οποίο σιγά σιγά ανέβαζε ρυθμούς. Τα φιλιά (όχι γλωσσόφιλα) και τα γλειψίματα γινόντουσαν πιο έντονα, οι αγκαλιές πιο σφιχτές, το πάθος και οι ένταση σε ανιούσα. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά στους ίδιους ρυθμούς. Αρκετά καλή και ποιοτική Ισπανική.Πιπίλισμα του στήθους της, δεκτική σε χάδια στην ευαίσθητη περιοχή της. Άψογο καραμέλωμα από μεριάς της με πολύ σάλιο, φτυσίματα, εναλλαγές ρουφηγμάτων και περάσματος της γλώσσας στα @@κια.

Σειρά μου για επί μέρους περιποίηση, με πέρασμα της γλώσσας μου από τον λαιμό. τα αυτιά το στήθος , το «γατάκι της» όπου επικεντρώθηκα για αρκετή ώρα. Δέχτηκε την περιποίηση μου με αναστεναγμούς, βογγητά, συσπάσεις της λεκάνης της, χάδια και παροτρύνσεις για αύξηση του ρυθμού. Συνέχεια με κλασσικό 69, με το στοματικό της να είναι αρκετά καλό, βαθύ με παραλλαγές και αρκετά παιχνίδια της γλώσσας.

Sex σε μια και μόνη στάση, ιεραποστολικά, με σφιχτές αγκαλιές, φιλάκια, χαδάκια και γλειψίματα και από τις δυο πλευρές, καλή συμμετοχή, μέχρι που να μας βρει το τέλος. Χωρίς να βιαστεί, παρότι την περίμενε και άλλο ραντεβού, κάθισε ξαπλωμένη δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετά θέματα σε πολύ φιλικό κλίμα, παρόλο που ουσιαστικά δεν γνωριζόμασταν καθόλου. Με ευχαρίστησε, με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε.

Η Λάουρα έκτος από υψηλού επιπέδου υπηρεσίες, προσφέρει στον επισκέπτη της και πλήρη άνεση χρόνου. Είναι ευχάριστη, κοινωνική, ομιλητική (σαφώς καλή τεχνίτρια), «αδιαφορεί» για τον χρόνο και πόσοι επισκέπτες περιμένουν μετά, αποζημιώνοντας και αυτούς με την σειρά τους με την ανάλογη συμπεριφορά. Μου πρόσφερε μια πολύ καλή εμπειρία στο σύνολο της, και την θεωρώ must για κάθε στουντιάκια που «σέβεται τον εαυτό του»......

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λάουρα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2013
Με ολο το σεβασμό το:
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας = 8 πιστεύω οτι είναι μετριοπαθές διαβάζοντας την κριτική και γνωρίζοντας την κοπέλα.
15 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μάλλον επειδή είναι η πρώτη του κριτική δεν τον άφηνε το σύστημα να βάλει παραπάνω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
15 Νοεμβρίου, 2013
Πάρα πολύ καλή η Λάουρα. Ένα αρνητικό έχει για μένα.
Τα χείλη της, που φαίνεται ότι είναι φτιαχτά.
Προσωπικά , προτιμώ την φυσική ομορφιά.
Και το στήθος της είναι φτιαγμένο, αλλά τα χείλη κάνουν μπαμ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3