Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες βράδυ έγινε κάτι αναπάντεχο που φυσικά με έφτιαξε για τα καλά! Είπα να περάσω λίγο καλά αλλά τελικά μετά το πέρας του ραντεβού μπορώ να πω ότι έφυγα υπέρ ευχαριστημένος!συνεννοηση με το γραφείο για κάποια κανουρια κοπέλα που το όνομα της είναι Angelina , η φωτό δείχνουν μια κοπέλα με κοντό μαλλί χωρίς ωστόσο να μπορώ να δώ πρόσωπο γιατί είναι κρυμμένο, αφού κλείστηκε το ραντεβου για ξενοδοχείο των βορείων προαστίων η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και όταν άνοιξα τη πόρτα έπαθα πλάκα διότι η Angelina που είδα στης φωτογραφίες ήταν η Adriana,ναι η γνωστή...Μια κοπέλα που ήθελα πολύ να συναντήσω παλιά αλλά όταν ρωταγα αν δουλεύει μου έλεγαν ότι έχει σταματήσει για αυτό και χάρηκα δίπλα!!! Πάμε στα του σέρβις.....Η κοπέλα απλά σας λέω ότι το έχει... Μπήκε μέσα στο δωμάτιο κατευθείαν γλωσοφιλο και αφού γνωριστηκαμε βουρ για ντουζακι...Ξεκινήσαμε με πολλά φιλία χαδακια παντού, δεν έλεγε πουθενά όχι και με έκανε να νιώσω ότι είμαι με την κοπέλα μου.. Και το εννοώ αυτό... Μετά πολύ καλό στοματικο υγρό , γλυψιμο φάουλ στα αρχιδια...συνέχεια άρχισα και γω να γλυφω αυτό το τόσο καθαρό νινι της(Μοσχομυριζε) και αφού έχω καυλωσει τόσο πολύ πέρασα στο κυρίως πιάτο , πολλές μα παρά πολλές εναλλαγές χωρίς να λέει τίποτα, άγριο σφυροκοπημα και τέλος τελειωμα στα 4....Υ.Γ επίσης θέλω να πω ότι έχει τέλεια επιδερμιδα,πολύ καθαρό call girl, και αν μπορούσα να βάλω υψηλότερη βαθμολογία θα το έκανα..Έρωτας
Αυτά........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2013
Επειδη με βολευει βορεια προαστεια σε πιο ξενοδοχειο δεχεται??Ευχαριστω!!
14 Νοεμβρίου, 2013
ποια ειναι η αντριανα η γνωστη φιλος?τη μονη που ξερω ειναι η φιλη της ντανιελας....
14 Νοεμβρίου, 2013
Δηλαδή η Αντζελίνα που μπήκε σήμερα (http://www.bourdela.com/call-girls/girls/angelina-athenshotgirls/) είναι η Αντριάννα με άλλο όνομα; Χμμμ;Χμμμ;
14 Νοεμβρίου, 2013
Ρε αγορι το super service που το ειδες;Μάθε πρωτα τι ειναι το super service !service παράσχουν συγκεκριμένες κατηγορίες!
15 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H κοπέλα ήταν αρκετό καιρό στο γραφείο (ήταν η κοπέλα που έκανε duo με Patricia). Σταμάτησε για κάποιους μήνες γιατί υποτίθεται θα παντρευόταν. Επέστρεψε το καλοκαίρι με μάλλον λίγο άστατη παρουσία. Είδα που την έβγαλαν από την ιστοσελίδα και φαντάστηκα ότι την έκανε πάλι. Έχω πάει μια φορά μαζί της, πολύ ωραίο σώμα, πολύ καλή στα του αγώνα, χαμογελαστή και άνετη.
15 Νοεμβρίου, 2013
μπορει να δωσει καποιος το λινκ με την γκομενα?Ξερει κανεις αν δεχετε σε οποιαδηποτε ξενοδοχειο στα βορεια??παιδια καιγομαι ας απαντησει καποιος.....
15 Νοεμβρίου, 2013
Καλημερα σας και απο εμενα...
Θα ηθελα να διευκρινησω για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις οτι στους πελατες που εχουν ηδη βρεθει με την Αντριαννα τους ενημερωνουμε οτι επεστρεψε με αλλο ονομα..
Αυτο δεν το καναμε διοτι θελαμε να κοροιδεψουμε κανεναν αλλα γιατι το ζητησε η ιδια η κοπελα για προσωπικους της λογους..
Οι φωτογραφιες ειναι αληθινες και της ιδιας της κοπελας..
Δεν πιστευω επειδη αλλαξαμε το ονομα αλλα ενημερωνουμε τους πελατες που ηδη την γνωριζαν οτι αλλαζει κατι...
Αυτο που για εμας προεχει ειναι οτι οι φωτογραφιες ειναι δικιες της, το λεμε στους πελατες και για οσους δεν την γνωριζαν δεν αλλαζει κατι ....Ειναι η ιδια η κοπελα...Καλυτερα που δεχτηκαμε μια παρακληση της κοπελας παρα να μην εβγαινε καθολου δεν συμφωνειτε?????
Θα κανει και νεα πιο αισθησιακη φωτογραφηση διοτι αυτες οι φωτο ειναι λιγο ερασιτεχνικα τραβηγμενες λογω βιασυνης...
Σας ευχαριστω πολυ...
15 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Www.athenshotgirls.com
R
RAMBO11
15 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αυτή ειναι
R
RAMBO11
15 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου για μένα ήταν αυτό που έγραψα, καλό θα είναι να την δοκιμασεις και εσύ και μετά ξαναλέμε....
R
RAMBO11
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2