Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822872
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιποοοον, πρωτη φορα με τη Δεσποινα. Την ειχα δει στο ιντερνετ και ειχα δει το χαμο που γινεται με την παρτη της. Ειναι ομορφη κοπελα. Οχι μοντελο. Ειναι girl nexτ door που διαβασα και σε μια αλλη κριτικη. Ειναι και γουστα βεβαια αυτα, αλλα γενικως ομορφη.

Πηγα πρωι στο Φ104. Παρκαρα ακριβως απεξω. Χτυπισα. Μου ανοιξε η τσατσα. Μια μεγαλη κυρια ψιλομουντρουχα. Εγω ιμουνα με το χαμογελο και αυτη κατι μουτρα μεχρι κατω. Τεσπα αυτο δε με επηρεασε. Ηταν δυο κοριτσια εκει και μια τριτη που ελειπε. Πηρα απλο με τη Δεσποινα γιατι ημουν περιεργος να δω ποσο καλη ειναι. Ανεβηκα στο 3.

Περιμενα στο δωματιο περιπου 10 μιν, Το καλο με το Φ104 ειναι τα τακουνια που ακους στη σκαλα.. Ειναι απιστευτη καβλα. Είναι δυνατα και εχουν διαρκεια και σε τρελενουν. Η δεσποινα λοιπον μπηκε στο δωματιο. Με χαιρετισε ευγενικα. Συστηθηκαμε, και αρχισε το κουνημα... Επεσε στα τεσσερα στο κρεβατι μου εδειχνε την κολαρα της. Με ρωτησε γιατι ειχα τοση περιεργεια, καταλαβε απο μονη της οτι μαρεσουν τα αυταρχικα παιγνια και περασαμε σιγα σιγα στην πιπα.. Της γ@μησα το στομα για λιγο και στη συνεχεια με εσπρωκσε και επεσα ανασκελα στο κρεβατι. Πηρε ενα προφυλακτικο χωρις να τις πω τιποτα (το ειχε καταλαβει απο τα συμφραζομενα) το εβαλε στο δαχτυλο και το καρφωσε στην τριπιδα μου. Μου επερνε πιπα και μου εβαζε δαχτυλο και μου ελεγε διαφορα βρωμολογα "σε πηδαω εγω" κλπ.

Μετα αφου μου ειχε σηκωθει αρκετα, στηθηκε στα 4 φανταστικα με τα ποδια πολυ ανοιχτα και την καβαλησα και αρχισα το σφιροκοπιμα. αυτο για κανα 3λεπτο. Μετα αλλαξαμε καθησε ανασκελα. κ εκει στηθηκε πολυ κλα. ανοιξε ποδια παραπολυ ομορφα και το μουνι της ρουφηξε τον πουτσο μου. την εσκικσα κ σε αυτη τη σταση για 2-3 λεπτα. στη συνεχεια αρχισε να με καυλονει με dirty talk "χυσε με ρε καριολη" κλπ, εβγαλα το προφυλακτικο και εχυσα πανω στην κοιλια της.


Αλλαξαμε μερικες κουβεντες, χαιρετηθηκαμε και τελος.

Στα θετικα:

Σημαντικο ειναι να πω οτι η Δεσποινα σε ολο το εργο και ειδικα στο τελος ηταν παρα πολυ ευγενικη και φαινοταν οτι την ενδιεφερε να φυγω ευχαριστημενος. Βεβαια δε λεω οτι με γουσταρε ή οτι ειχε γκαβλωσει. Απλως φαινοταν οτι ηθελε να μινω ευχαριστημενος για να ξαναρθω. Και πραγματικα η διαθεση της αυτη με αφησε ευχαριστημενο.

Στα αρνητικα:

Η δεσποινα ειναι καπως σαν το κοριτσι σου. Καλοσυνατη ευγενικη κλπ. Δεν ξερω αν κανει για αυταρχικο που θελει λιγο πιο τσαγανο και πιο κοφτο τροπο. Βεβαια πηρα ενα απλο προγραμμα οποτε δε μπορω να ειμαι σιγουρος. Μπορει να μεταμορφωνεται. Αλλα παλι γουστα ειναι αυτα.

Η βαθμολογια ειναι η μεγιστη που με αφησε το συστημα να βαλω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού