Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθώς βάδιζα στην οδό Αγκύρας ο φεγγοβόλος ήλιος βρισκόταν σε μέγιστο ύψος. Σε λίγα λεπτά το καμπαναριό της ενορίας θα σήμαινε τη δωδεκάτη.
Πέρασα στο εσωτερικό του μπουρδέλου. Η ευτραφής, μεσήλικη υπηρεσία σηκώθηκε να με υποδεχτεί.
– Γεια σας, τί κάνετε εσείς; ρώτησε, δείχνοντας ένα ενδιαφέρον τρόπον τινά.
– Καλά!
– Ορίστε, κούκλα έχουμε...
Μία χαμογελαστή κοπέλα, με ίσια μαύρα μαλλιά που έφθαναν έως το μέσον της πλάτης της, συμπαθητικό πρόσωπο με ανάγλυφα χείλη, μεγάλο στητό στήθος που το μισοκάλυπτε μ' ένα μαύρο babydoll, τ' οποίο άφηνε σε κοινή θέα τ' άνω άκρα της, με μία διάστιξη στο δεξιό αντιβράχιο ψηλά και τα λεπτά πόδια της, ακολουθούσε την τσατσά και αφού με τη σειρά της με χαιρέτησε, στάθηκε στο μέσον του σαλονιού.
– ...ελεύθερα πιασίματα, συνέχισε η ευγενική υπηρεσία, όλες οι στάσεις, ισπανικό, στοματικό, παιχνιδάκια, φιλάκια...
– Κάνει και ελεύθερο στοματικό; τη διέκοψα για να διευκρινίσω.
– Να κάνει εσάς! απάντησε, κάνοντάς με να νιώσω...ξεχωριστός!
– Ωραία, και πώς σε λένε κούκλα; ρώτησα απευθυνόμενος προς την κοπέλα.
– Κατερίνα! απάντησε εκείνη βηματίζοντας προς το μέρος μου.
Αφού πλήρωσα ένα 20άρι πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο που βρίσκεται αριστερά των εισερχομένων στον οίκο. Το οποίο ήταν ευρύχωρο, καθαρό, μ' έναν εντυπωσιακό καλλιτεχνικού ρυθμού ροκοκό καθρέφτη πάνω απ' τον λαβομάνο.
Την πόρτα η κοπέλα την άνοιξε μετά από λίγα λεπτά. Φαινόταν να είχε κέφι. Κάτι τη ρώτησα καθώς πλενόμουν, για να μου απαντήσει: – Ντεν καταλαβαίνει ελληνικά!
– Από πού είσαι; ζήτησα τότε να μάθω κάτι πιο απλό.
– Από πού είσαι; Ουκράινα!
Εντωμεταξύ είχε ξαπλώσει ολόγυμνη και τεντωνόταν νωχελικά.
Ηρθα δίπλα της και έκανα να την αγκαλιάσω-φιλήσω, εκείνη μετά από λίγο χαμογελώντας με ξάπλωσε ανάσκελα και άρχισε να περιφέρει τους μαστούς της κατά μήκος του σώματός μου. Παράλληλα έσκυβε και έγλειφε-φιλούσε επιφανειακά τις θηλές μου. Οταν χούφτωσα μαλακά τα 2 ημισφαίριά της, νιώθοντας τη συνθετική σφριγηλότητά τους, δεν αντέδρασε, όταν όμως τα πίεσα λίγο περισσότερο, τραβήχτηκε ρωτώντας:
– Προφυλάκτικο;
Αφού σκούπισε, με τα υγρά μαντιλάκια που είχε φέρει μαζί της, την ημισηκωμένη ψωλή μου, την εξαφάνισε στην καταπιώνα της και άρχισε να την περιγλείφει, να τη ρουφάει και να τη γλωσσοκοπανάει προκαλώντας μου γιομάτη στύση και ερωτική ικανοποίηση, με 2 ίσως παραφωνίες: Τον γρήγορο ρυθμό που ακολουθούσε και το γεγονός ότι είχε εγκατασταθεί ανάμεσα στα σκέλια μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πιάσω ψαχνό.
Σύντομα μου φόρεσε την καπότα σαν κάλτσα. Αρχικά με γάμησε έχοντας καθίσει πάνω στον πούτσο μου ιππαστί, ενώ εγώ με τη σειρά μου τη γάμησα πισωκολλητά γονατιστά, παρατηρώντας εκτός των άλλων και το περίτεχνο ταττού που στόλιζε διαγώνια τη μέση της.
Εκσπερμάτισα σ' εκείνη τη στάση αφού πρώτα είχα ανακόψει μια δυο φορές βασανιστικά, σχεδόν αλγολαγνικά, την εκτόξευση του ψωλοχύματός μου.
Λίγο αργότερα, όπως ήταν καθιστή στο κρεβάτι και τακτοποιούσε τα πράγματά της, παρατήρησα ότι σ' εκείνη τη στάση η κοιλιά της γινόταν εμφανής.
Αποχώρησε αφού με χαιρέτησε ευγενικά.
Συνοψίζοντας, στα πλην θα μπορούσα να βάλω τη συνεννόηση που ήταν κομματάκι δύσκολη (όσο και εάν ο σκοπός είναι το γαμήσι, μια δυο κανονικές κουβέντες χρειάζονται), τη διακριτική, ήταν η αλήθεια, αποφυγή των πολλών χαδιών-φιλιών, όπως επίσης της ενασχόλησής μου με τα μαστάρια της, το γεγονός ότι πήρε θέση ανάμεσα στα πόδια μου για να σκαπουλάρει τις πολλές επαφές, τον γρήγορο ρυθμό στο τσιμπούκι.
Στα συν θα συμπεριλάμβανα το κέφι της, το ότι ψιλοέγλειφε και ψιλοφιλούσε, την ικανοποιητική σε γενικές γραμμές αυστηρή πεολειχία (χωρίς αρχιδορουφογλείψιμο), το καλό γαμήσι, το ήπιο του χαρακτήρα της.
Δύσκολο πάντως ν' αποφανθώ εάν θα ξαναπάω μαζί της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2013
kαλησπερα φανουρη μαλλον προκειτε για ασχετη τυχαρπαστη μετρια κοπελα ξεπετα που την εχουν δασκαλεψει λαθος δεν βαζουν μυαλο σε αυτα μαγαζια και συνεχιζουν να φερνουν οτι να ναι ολο και χειροτερες τι να πεις δεν νομιζω να δοκιμασω απο οτι καταλαβα δεν περασες καλα καλη συνεχεια στις επομενες καταθεσεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1