Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιρνωντας τυχαια εξω απο το εν λογω ιδρυμα ειπα να μπω για να δω τι παιζει. Προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα τρεις κοπελλες πραγμα που το εχω δει μονο σε στουντιο. Διαλεξα την τριτη απο αυτες με το ονομα Αλισια. Γυρω στα 25 με μεγαλο στηθος θα ελεγα 5αρι ψηλη γυρω στο 1.75 αδυνατη με τελειο κορμι και χαρακτηριστικη Ιταλικη φατσουλα και κινησεις. Εδωσα το τιμημα 15 εβραιους και μπηκα στο δωματιο το οποιο ηταν απο τα χαρακτηριστικα του εν λογω ιδρυματος και καθαρο περισσοτερο απο οσο περιμενα και με μεγαλο καθρεπτη. Η τσατσα κα Αντωνια πολυ καλη μου εξηγησε οτι η κοπελλα μιλαει μονο ιταλικα και οτι θα ειμαι ο τριτος της πελατης στην μπουρδελοιστορια της κοπελλας (κατι το οποιο επιβεβαιωθηκε αργοτερα οταν πηγε να μου περασει το προφυλακτικο αναποδα). Η κοπελλα μπηκε στο δωματιο σχετικα ντροπαλα και αφου γδυθηκε τελειως ειχαμε αρκετα προκαταρκτικα τοσο ορθιοι οσο και στο κρεβαττι. Μου εκανε ακαποτο τσιμπουκι και γενικα ηταν πολυ περιποιητικη. Για να μην πολυλογω εμεινε μεσα στο δωματιο περιπου 20 λεπτα (ισως γιατι ηταν αρχη της καριερας της) και ηταν φανταστικη θα τις εβαζα μεγαλητερη βαθμολογια αλλα δεν επιτρεπει το συστημα , με λιγα λογια την συστηνω ανεπιφυλακτα. Η μανταμ στο εν λογψ ιδρυμα ηταν πολυ ευγενικη και περιποιητικη και θα ηθελα και ενα σεσιον μαζι της .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού