Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στον εν λογω οικο χθες το μεσημερι..Εργαζομενη η Μαρια ξανθο ρωσσικο milf με σιλικονατο 3αρι στηθος η οποια δουλευε
το καλοκαιρι στο Ιασωνος 36 3η βαρδια..Αφου ηξερα την κοπελα δινω στην τσατσα κατευθειαν το 10αρικο,ετσι περασα κατευθειαν δωματιο
μιας και η Μαρια εκεινη την ωρα ηταν με αλλον πελατη.Αφου μπαινω στο δωματιο μετα απο λιγο ερχεται η τσατσα και αλλαζει το σεντονι.
Μετα απο κανα πενταλεπτο ερχεται η Μαρια στο δωματιο..Ξεκινημα του αγωνα με χαιδεμα του στηθους στο εργαλειο,ενω εγω χαιδευα το μουνι
της χωρις να βαζω δαχτυλο ομως μιας και δεν με αφησε. Στην συνεχεια περασμα καποτας και ξεκινημα πιπας αρκετα καλης με γρηγορο ρυθμο
και εξαφανισμα του εργαλειου στο στομα της.Η πιπα συνεχιστηκε για κανα 3λεπτο μεχρι που της ειπα να σταματησει για να περασουμε στον αγωνα.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο με σχετικα καλη συμμετοχη,δευτερη σταση στα 4 με σφυροκοπημα απο την πλευρα μου και 3η σταση με αυτην απο πανω.
Προς το τελος της 3ης στασης και αφου δεν τελειωνα γυρναει και μου λεει "Δεν μπορω να γυρναω 10 στασεις επρεπε να με αφησεις να σε τελειωσω
με πιπα".Το εργαλειο ειχε πεσει οποτε αφου αρνηθηκε να συνεχισει με πιπα για να ξανασηκωθει της ειπα να φυγει απο το δωματιο μιας
και δεν ειχε νοημα πλεον. Κριμα γιατι εχει καλο κορμι κανει καλο γαμησι απλα ηθελε να με τελειωσει με πιπα χωρις να την γαμησω
οπως εκανε πιθανοτατα με τους προηγουμενους 2 που τους ξεπεταξε γρηγορα πριν απο μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.038
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2013
Φίλε καλά σου είπε το Μαράκι. 3 στάσεις για γαμήσι στο Μεταξουργείο είναι too much. Κουλ
P
picker(1)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1