Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108048
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Στεφη την ειχα δοκιμασει παλαιοτερα με μετριες προς το κακο εντυπωσεις, την ειδα ξανα σε τελευταια τσαρκα που εκανα και με κλικαρισε, μιας και αλαξε ελαχιστα εξωτερικα προς το καλο, πλεον το μαλι της το εχει αλαξει προς το ξανθο, εχει βαλει μερικα ελαχιστα κιλακια, και παραμενει μια ωραιο κοπελα απο αυτες που κυκλοφορουν καθε μερα εκει εξω...γενικα ειναι μια κοπελα με φυσικη απλοικη ομορφια. Λοιπον το συγγεκριμενο πρωινο πηγαινα στο συγγεκριμενο μαγαζι μηπως βρω την Εφη, Εφη δεν βρηκα και βλεποντας την Στεφη να σαλοναρει ειπα να δοκιμασω αλλη μια φορα. Προγραμμα 30€ απλο.
Η Στεφη με το που μπηκε μεσα, ελιχθηκε προς την δεξια μερια του κρεβατιου, την ακολουθησα και προσπαθησα να της κλεψω καποια χαδακια στα ορθια, αλλα δεν αντιδρουσε στις κινησεις μου, οποτε ξαπλωσα στο κρεβατι, εβγαλε μονο το σουτιεν της και επεσε στα γονατα, προκαταρτικα ελαχιστα αλλα της τα καταλογιζω, το βυζακι της το θυμομουνα ποιο μικρο, αλλα το βρηκα πολυ περιφανο, σφιχτο με ρωγα καγκελο, οποτε υποθετω αν και μοιαζει φυσικο, αν εχει βαλει καποιο λαιτ επιθεμα, η πιπα της πολυ μετρια επεσε αναμεσα απο τα γονατα μου, εκει κλειδωθηκαν ολες οι κινησεις μου περι χουφτωματος...Ξεκινησαμε κανονικα, αφου πρωτα χρησημοποιησε κρεμα, το μουνακι της καλη αισθηση, απο εκει και περα η Στεφη εκλεισε διακοπτες, κομοδινε κατασταση σε ολα τα μεγαλεια της. Το μονο που με εφτιαχνε ηταν το ωραιο προσωπακι της, το οποιο με καυλωσε αρκετα, αλλα στο τελος δεν φανηκε να ειναι αρκετο, και τα παχακια που πεταγονται στο πλαι απο τους γλουτους της καθως σηκωνει λιγυζει τα ποδια της, το σωματακι της εχει ελαφριες ατελειες που συναντας σε κοπελες οχι του χωρου και αυτο μου αρεσε επανω της, της ζητησα να αναιβει απο επανω και με χαμογελο μου αρνηθηκε, λεγοντας οτι δεν της αρεσει, ωραια...στησου στα 4αρα...στηθηκε καλως, την ψιλογαμησα ετσι και της ζητησα να στηθει μπρουμητα, μου ειπε να της τον ξαναβαλω και να να ξαπλωσει μπρουμητα με τον πουτσο μεσα της, το εκανε και ανασυκωσε ελαφρα την λεκανη της ωστε να εχω καλο ελενχο, με ανοιχτα τα ποδια της, εκει βαρεσα αρκετα σε αυτη την σταση με αυτη να αναστεναζει γερα μιας και εδειχνε οτι ζοριζοταν να τον περνει μεσα της, εκει καπου χρειαστηκε να κανω συνδεση φαντασιωσης για να μπορεσω να τελειωσω, οποτε φαντασιωθηκα οτι η Στεφη γαμιοταν για ανταλαγμα για το νοικι.!!!! και την εχυσα ετσι απλα.
Οντως τυχαια διαβαζοντας την πρωτη κριτικη μου για την Στεφη, εκει ειχα γραψειτα παρακατω...

...απο την στιγμη που εβαλα τον πουτσο στο μουνι της εβγαλε μια ξυνιλα λες και γαμιοταν για ανταλαγμα το νοικι.!!!...

Δεν μπωρω να το εξιγισω εκτος του οτι ηταν αυτο που λενε το υποσινιδητο, το οτι φαντασιωθηκα κατι μαζι της που σχολιασα πριν καιρο...αλλιως δεν εξιγητε...
Η Στεφη τελικα αν και ειναι μια ομορφη κοπελα, ευγενικη και χαμογελαστη, δεν το εχει το ταλεντο για αυτη την δουλεια, το κανει ισως για τα λεφτα και μονο, δεν υπαρχει περιπτωση να την ξαναπροτιμισω, αλλα ουτε να την προτινω σε καποιον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέφη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2013
τα ιδια παντελιδη μου τα ιδια παντελη μου επρεπε να βαλεις τιτλο....μιας και σου αρεσει ο παντελιδηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
G
gl
09 Νοεμβρίου, 2013
http://www.youtube.com/watch?v=wWb_fdAqEAM

...καλα τα λεει ο αρκουδιαρης(παντελιδης) αλλα ποιος τον ακουει...??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2