Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οι καύλες μου είχαν φτάσει στο Ζενίθ... Amature γκομενάκι έχει να παίξει εδώ και κανα μήνα, οπότε καιρός για τσάρκα..!!! Μετά από ενδελεχή έρευνα αρχικά στο μετάξι και έπειτα στη περιξ της Φυλής περιοχή κατέληξα στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Όσο και να σας φανεί περίεργο, παρότι δε τρελάθηκα με τη κοπέλα (γύρω στα 30, νορμάλ αναλογιών αλλά ελαφρώς πλαδαρή, μελαχροινή και με σκυλόφατσα), επέλεξα να καταθέσω εκεί το 20αρικο μου λόγω του Τσάτσου. Σε όσα μαγαζιά και αν είχα πετύχει το συγκεκριμένο τυπά, έτυχε να μείνω πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες του μαγαζιού (πόσο μαλάκας ήμουν Χμμμ;). Το λοιπόν, δίνω το 20αρι και περναω. Η τυπίσσα μπαίνει μέσα χωρίς καν προλάβω να γδυθώ. Ξεκινάει μια πολύ μέτρια πίπα αφού πρώτα ασχολήθηκε λίγο με το μικρό τολάκο για να ξυπνήσει..Ξεκινάμε με ιεραποστολικό και μου λέει...Όταν νιώθεις πως θέλεις να τελειώσει τραβήξου και παίξτον. Ωραία λέω..Θα έχει και cumshot στην όλη φάση..ΚουλΜπράβο ρε τσάτσε με τα ωραία σου..Και ενώ το παιχνίδι συνεχίζεται (το γαμήσι μέτριο, συμμετοχή ελάχιστη) και κοντεύω, τραβιέμαι και κάνω κίνηση να βγάλω τη καπότα.. Με βλέπει και τη πιάνει ίκτερος..!!! ΤΙ ΚΑΑΑΝΕΙΣΣΣ..?? ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΆΝΩ ΜΩΡΉ..?? ΠΩΣ ΘΑ ΧΎΣΩ..?? Μη τη βγάζεις μου λέει και ξαναμπαίνω εγώ για να χύσω μέσα της..ΌΟΟχι μου λέει..Τελικά τραβιέμαι και τη παίζω με τη καπότα μπας καιχύσω κάποια στιμγή.. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! με τα πολλά τα καταφέρνω..ας όψονται οι κάβλες που είχα και που η φάτσα της τύπισσα μ φέρνε κάτι σε πάολα (τη γνωστή) και γούσταρα.. Στο χαιρετισμό της λέω...Καλά..Νέα κόλπα αυτά..?? Και μου απαντάει πως το προφυλακτκό μπορεί να σπάσει μέσα της..ΒΡΕ ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ ΜΩΡΗ ΗΛΙΘΙΑ..!! Το λοιπόν..ΜΑΥΡΟ ΠΑΙΔΕΣ...!! ΜΑΥΡΟ..!! Γενικά δε ξέρω τί παίζει τελευταία στη Φυλής αλλά έχω φάει πολύ φόλα...Τλκ κατέληξα πως φυλής δε ξαναπατάω..μόνο αν πετύχω καναδυο συγκεκριμένα στανταράκια..Και είναι και πολλά πλεον τα 20..Έχω καταλήξει πως το καλύτερο value for money έχουν τα 15αρια στην Κολωνού στο μετάξυ...Αυτάααα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού