Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το Κατερινάκι το σαλιάριζα εδώ και αρκετό καιρό, μια και από τις φωτογραφίες της γούσταρα να την πάρω ένα γύρω, ωστόσο, βλέποντας πως έχει μια καλή και μια κακή κριτική πάντα τύχαινε και κατέληγα κάπου αλλού. Την περασμένη εβδομάδα όμως, κάτι η περιέργεια, κάτι ο δαίμονας του κινητού και αποφάσισα να δοκιμάσω…

Η συνεννόηση ήταν γρήγορη, μου έστειλε σχεδόν αμέσως κινητό από το site και 3-4 SMS αργότερα κλείσαμε ραντεβού για γνωστό παραλιακό ξενοδοχείο… Η πόρτα χτύπησε ακριβώς στην ώρα της (για την ακρίβεια και ένα λεπτό νωρίτερα) και εμφανίστηκε ένα petit μελαχρινό 20χρονο καυλάκι με καλό πρόστυχο προσωπάκι, βυζάκια τούμπανο (σιλικονάτα) και σωματάκι λαμπάδα, φορώντας ένα σχισμένο τζινάκι (που τόνιζε το κωλαράκι της) και ένα μαύρο ραντάκι (που τόνιζε τις βυζάρες της)! Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά εμένα με καύλωσε απίστευτα (αν ψάχνετε για ψηλές νταρντάνες με πιασίματα μάλλον θα απογοητευτείτε…)!

Πέρασε μέσα και μετά από τσιγαράκι και ολίγον μπλαμπλά (btw είναι από τη Βουλγαρία), ξεκίνησε να γδύνεται (λίγο άτσαλη εισαγωγή – και το μόνο πράγμα που με χάλασε στο ραντεβού, μια και θα προτιμούσα να το ξετυλίξω μόνος μου το πακετάκι…).
Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό κορμάκι για γλείψιμο! Ξεκίνησε μια καλή πίπα με πολύ χέρι, που όμως το σταμάτησε μόλις της το ζήτησα. Η πίπα έγινε 69 και από την καύλα πρέπει να κράτησε το πολύ 5 λεπτά όπου ήρθε και η πρώτη κατάθεση στο στόμα της…
Διακοπή για φτύσιμο μπανάκι κτλ, συνέχεια με τσιγάρο και κουβέντα. Έχει μια τάση στο μπλαμπλά (ίσως αυτό να χαλάει κάποιους), αλλά δεν νομίζω ότι το κάνει για να φάει την ώρα σου… Αν της το κόψεις παίρνει αμέσως μπροστά! Προσωπικά την επιδίωξα και εγώ λίγη κουβέντα παραπάνω γιατί είναι άνετο και ωραίο τυπάκι και έχει χαβαλέ…
Μετά το break ξανά τσιμπούκι και 69 και γύρισμα στα τέσσερα για πισοκωλητό. Έχει τέλειο κωλαράκι! Δεν τη χόρταινα να τη βλέπω στα γόνατα!!! Μετά από αρκετό κοπάνημα γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και μετά ανέβηκε από πάνω και ανεβοκατέβαινε μέχρι που της είπα ότι είμαι έτοιμος να χύσω και τράβηξε με μανία την καπότα και άρχισε ένα δυνατό τσιμπουκορούφηγμα για να πάρει και το δεύτερο γύρο στο στόμα… Η συμμετοχή κατά τη διάρκεια ήταν εξαιρετική με νορμάλ βογγητά και ήχους και λόγια και όχι με ψεύτικα ουρλιαχτά ή τσιρίδες που με ξενερώνουν ιδιαίτερα…

Νέο break – τσιγάρο – κουβέντα και το μικρό είχε όρεξη και για τρίτο γύρο, αλλά λόγο χρόνου και δουλειάς, αποφάσισα να το αφήσουμε για άλλη φορά (μαλακία έκανα).

Μοναδικό της μειονέκτημα το ότι δεν δίνει κωλαράκι (ούτε γλωσσόφιλα)…
Με την Κατερινούλα λοιπόν πέρασα υπέροχα, είναι κούκλα και πολύ καυλιάρα και θα την ξαναέπαιρνα οποσδήποτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2013
πολύ σωστή κριτική ...ακριβώς έτσι είναι η γκόμενα (και δεν την θυμόμουν αλλά την έχω πάρει)
08 Νοεμβρίου, 2013
Για γυφτακι απο Βουλαγια 100 ειναι παρα πολλα!
B
Bon4o
08 Νοεμβρίου, 2013
ουτε γλωσσοφιλα ουτε κωλαρακι αποριπτεται
08 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστα!Να φερουμε καμμια αριστοκρατισα απο Ελβετια να τη γαμαμε τσαμπα....Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4