Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367544
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάρκαρα ακριβώς από έξω. Αν πας μετά τις 2.30 μμ το παρκινγ είναι άνετο.
Μπήκα μέσα και με υποδέχτηκε η Βαλια. Ο σωματοτυπος της θυμίζει την Ανιτα Εκμπεργκ, την συν πρωταγωνίστρια του Μαστρογιαννη στο Ντολτσε Βιτα του Φελινι.
Ψηλή, χυμώδης, με κανονικά μπαλκόνια και μπουτάρες για χουχούλισμα.
Πρόσωπο συμπαθές και ωραίο.
Την ρώτησα αν κάνει δώρο το ελεύθερο στοματικο και εισέπραξα αρνητικη απάντηση. Στην ερώτηση περί εκπτωσης η απάντηση ήταν θετική και πέρασα.
Έκανα ντουζ και περιμενα το κοκο.
Το κοκό ήλθε και αρχισε να με χαιδεύει σε ολο το σωμα με έμφαση στις ρώγες και τα @@. Το δέρμα της έχει ωραία υφή και ανταπέδωσα τα χάδια παντού. Οι ρώγες της είναι σαν κερασάκια. Δέχεται ελαφρά φιλία στα χείλη και γαργαλιέται χαριτωμένα στον λαιμό.
Η πίπα της πολύ καλή, πολύ βαθειά, υγρή, μπουκωτική, αισθησιακή, χωρις βιασύνες. Σε φέρνει στα όρια του χυσίματος.
Οσο με πίπωνε, θαύμαζα τον κώλο της στον καθρέπτη. Ολοστρόγγυλος σαν πανσέλληνος.
Μετά από αρκετή ώρα πιπωματος και την στιγμή που ήθελα (λέςς και το κατάλαβε) ανέβηκε πάνω μου αφού ύγρανε με το σάλιο της το πιπίνι της. Κουνήθηκε αρκετά πάνω μου ενώ χούφτωνα εναλλάξ στήθη, κώλο, μπούτια και έδινα ελαφρά φιλάκια. Συνέχισε, κατόπιν υπόδειξης μου, πάνω μου ανάποδα και απόλαυσα τη θέα του ωραίου ολοστρόγγυλου κώλου της.
Το γυρίσαμε σε πισωκολλητό με κωλοσκάμπηλα και σφυροκόπημα το οποίο δέχεται και της αρέσει.
Τελειώσαμε σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια της στους ώμους μου.
Κουβεντούλα και ανταλλαγή απόψεων αρκετά χαλαρωτική. Αρκετά ενδιαφέρουσες πληροφορίες περί του επαγγέλματος
Όταν ξαναπλύθηκα και βγήκα στο σαλόνι με περίμενε ένα λίαν καυλωτικό θέαμα: Η Βάλια ολόγυμνη είχε αράξει σαν οδαλίσκη στον καναπέ και κάπνιζε. Ζήτησα νερό και μου το πρόσφερε ολόγυμνη. Ήταν από τα καλύτερα σερβιρίσματα της ζωής μου.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα
ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Βάλια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2013
και πιο πριν να πας βρίσκεις ανετότατα να παρκάρεις....Κουλ
13 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω θα το εχω υπ οψιν μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2