Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπως ανέφερα και στο τίτλο είχα μία κορυφαία συνάντηση με τη Λάουρα.Περνώντας από τη περιοχή πάρκαρα το αυτοκίνητό μου σε ένα στενό παραπλεύρως του καταστήματος και γνωρίζοντας πως η Λάουρα θα βρίσκεται εκεί κατευθύνθηκα στην είσοδο.
Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία με τοποθέτησε κατευθείαν στο δωμάτιο καθώς η απόφαση πως θα περάσω ήταν σίγουρη.Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο μέχρι να έρθει η Λάουρα καθώς βρισκόταν σε δωμάτιο με συναγωνιστή.

Για το χώρο δεν έχω να προσθέσω κάτι καθώς έχω αναφερθεί και σε άλλες κριτικές.Πάντως είναι απ'τους πιο προσεγμένους της Αθήνας.

Μετά από αρκετή ώρα μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη και με χιούμορ,λέγοντας μου πικάντικα λόγια...
Κάποια συζήτηση περί ανέμων και υδάτων για λίγα λεπτά και κατευθείαν έναρξη στα προκαταρκτικά.Ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλιά σε όλο το σώμα με επίκεντρο το στήθος της το οποίο πιπίλισα για ώρα.Βρήκε την ευκαιρία να με "φτιάξει" προσφέροντας μου ισπανικό με άψογη τεχνική...Αλλαγή σε στάση 69 για να μπορώ να παίξω με το γατάκι της αλλά και να ασχοληθώ για λίγο μαζί του καθώς έδειχνε να την ευχαριστεί.
Σπαταλήσαμε αρκετό χρόνο σε αυτή τη στάση καθώς και η δική της περιποίηση ήταν μοναδική.Πολύ καλό στοματικό με άριστη τεχνική,χρήση χεριού εκεί που πραγματικά χρειάζεται και με αρκετή ενασχόληση με την ευρύτερη περιοχή.Μικρή διακοπή στα προκαταρκτικά για κάποια φιλιά στο στόμα και έναρξη στο σεξ στη στάση του λωτού.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου πραγματικά η συμμετοχή της ήταν μοναδική.Αλλάξαμε και πάλι στάση με τη Λάουρα αυτή τη φορά από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Τελευταία στάση στα τέσσερα όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Δεν έχω να πω πολλά λόγια σε αυτή τη κριτική καθώς για τη Λάουρα όλοι οι συναγωνιστές γνωρίζουν πως πρόκειται για μία κοπέλα με αξιόπιστες υπηρεσίες.Όσοι πάντως δεν έχουν πάει στη Λάουρα καλό θα είναι να πραγματοποιήσουν μία επίσκεψη καθώς αξίζει πολλά...(Προσωπική πάντοτε άποψη).

Αυτά για την συνάντηση μου με τη Λάουρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2013
Ωραία τα λες, αλλα απο ποτε φιλάει η Λαουρα στο στόμα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1