Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την πήρα φαντασιώνοντας από τις φωτό της. το διχτυωτό, ναι ήταν το ίδιο. δυστυχώς όπως αποδείχτηκε δεν είχε φέρει μαζί και την μάσκα της! κοντούλα, γύρω στα 25 προφορά αλβανική, χαρακτηριστικά τσιγγάνικα. αλβανογύφτισσα λοιπόν. παρατηρώ τα άβαφα κ ίσως βρώμικα νύχια της κ αρχίζω να χαλιέμαι. με φτιάχνει λιγάκι το παπουτσικό που είναι το ίδιο που φορούσε αυτή η δασκάλα με το κολάν στην παρέλαση (μπέσα!). αρχίζει να γδύνεται κ την βλέπω στο μεγαλείο της. βυζί 2-3άρι, κοιλίτσα, κ χαμηλοκώλα στυλ μαύρης χοντρής. το τελειωτικό χτύπημα μου το δίνει μ'ένα χαμόγελο που αποκαλύπτεται ένα δόντι που λείπει! της ζητάω να το παίξει αφέντρα. καλά κρασιά! αφού δεν βλέπω ότι δουλεύει αυτό αρχίζω κ εγώ τα μπινελίκια. ανταλλάγή λεκτικών προστυχιών για να μην μου πέσει τελείως. στο σεξ όλα αδιάφορα, μιας που έχω ξενερώσει ήδη. πίπα κ χωρίς χέρια, γαμήσι στα 4 για να μην την βλέπω κ να εστιάζω στην κωλάρα της. ευχάριστη στο παρλάρε αλλά τι να το κάνεις όταν έχεις χαλαστεί με αυτά που βλέπεις. Τα 120 που θέλει το γραφείο για δαύτηνε να μην τα σχολιάσω καλύτερα. Α, κ μην διαβάσω σχόλια του τύπου γιατί δεν έφευγες ρε φίλε αφού τα είδες κ.λ.π. Αν έφευγα πώς θα διαβάζατε αυτά που γράφω σήμερα? έτσι λοιπόν, θυσιάστηκα για την πάρτη σας (λέει μουτζώνοντας τον εαυτό του στον καθρέπτη).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2013
Ηρωας...
06 Νοεμβρίου, 2013
Γιατι δεν εφυγες ρε φιλε?
Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
07 Νοεμβρίου, 2013
Τα σέβη μου! Είσαι απαιχτος!
08 Νοεμβρίου, 2013
Να σαι καλά φιλαρακι!! Εφιάλτης στο δρόμο με της μάσκες??
R
RAMBO11
03 Δεκεμβρίου, 2013
και να φανταστεις την ειχα στα υποψιν
γλυτωσα Εμμμμ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5