Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίδοξος Βοναπάρτης την αποφράδα μέρα; Αναγνώστης των παρακάτω αράδων; Η επιλογή είναι δική σας.

Διαβαίνοντας για πολλοστή φορά το κατώφλι του οίκου-προπύργιου του ρωσικού μπλοκ αντίκρυσα την Βαλέρια. Έβριθε σημαδιών: ταττού ή χένα tribal στη μέση, των σουβλακίων στην κοιλιά της, της βαρύτητας κ' του χρόνου που υπήρξαν αδυσώπητοι στο 2άρι στήθος της κ' τέλος συμπάθειας προς εμέ, αν κ' ήμουν φρόνιμος. Περί του 1,70, 30 Μαΐων, καστανόξανθη με μακριά μαλλιά. Είχα συνδέσει τ'όνομα με 1 milf με αντάυγειες αλλά καθώς ήμουν στην παράταση του χρόνου, όπως συνήθωςΜαλακία, έδωσα το κόκκινο βρώμικο χαρτί.

Την προηγούμενη πρέπει να δούλευε διπλοβάρδια (2η-3η) εξού η αποχαύνωση στο βλέμμαMoney Mouth. Η εισβολή στο δωμάτιο έγινε πριν προκάνω να πλύνω το "καλάσνικοφ"Γαμήσου, μου είπε μην ντρέπεσαι κ' ρώτησε όνομα. Μετά παράπονα για κρύα χέριαΚεφάλι σε τοίχο!. Συνοπτικές διαδικασίες κ' ξεκίνημα ομπόε με ολίγον δόντι, εγώ καθιστός στην άκρη του κρεβατιού κ' αυτή στα γόνατα. Αλλαγή θέσεων για doggy, τώρα εκεί που ήμουν κ'γω όρθιος. Για αφαίρεση κρικοστρίνγκ ούτε λόγος, παραμέρισμα. Ανεβάζοντας ρυθμούς η τίμια στάση, κεφάλι κάτω, άρχισε να χάνεται. Ακολούθως, αυτή τίμια κάτω με αποφυγή φιλιών κ' εναλλαγή ψεύτικων βογγητών με αληθινά στα καρφώματα.Γερο-μύστης. Στο αίτημα αλλαγής σε cow, πλήρης αδιαλλαξία:"μεγκάλο πούτσα". Δεν θα με χάλαγε αν είχε πλασαριστεί με νάζι.

Ευτυχώς που δεν είμασταν στην πρώην ΕΣΣΔ, όπου η τιμωρία της θα'ταν γκουλάγκ κ' ΣιβηρίαΜεγάλο χαμόγελο. Αντ'αυτού, χειρονακτική εργασία κ' θηλασμός. Να λέμε κ' τα θετικά, πολύ γενναιόδωρη στο χαρτί υγείας μου πρόσφερε όλο το ρολόΓλώσσα. Τσαχπινιές κ' αποχώρηση.

Μου θύμισε την λιθουανή Μόνικα (παλαιότερα Αχιλ48Β, Ρεμ21) με κάποιες διαφορές-+10€, dt, τελείωμα στα βυζιά.

Ήταν η κούραση; Η φάτσα μου; Η χημεία μας; Κάτι δεν πήγε καλά, αλλά κάποια στοιχεία είναι γενικά. Έτσι διέκρινα 1 επιτακτική συμπεριφορά, ασύμβατη με την ρωσική σχολή που θα'πρεπε να πρεσβεύει (υποτακτική, πρόθυμη). Προσωπικά απογοητεύτηκα... μαλλον είχα μεγάλες προσδοκίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού