Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίντα! Ένα όνομα, βαρύ σαν ιστορία στον χώρο του πληρωμένου έρωτα....Και όμως. Δεν είχα την τύχη να συνευρεθώ μαζί της όλον αυτόν τον καιρό που ασχολούμαι με το "άθλημα".... Την είχα συναντήσει κατά καιρούς στις τσάρκες που έκανα είτε κατά μόνας, είτε με παρέα. Το σαλονάρισμά της, δηλαδή τρόπος του λέγειν, δεν με ενθουσίαζε και έτσι ποτέ δεν έκανα το βήμα παραπέρα. Βέβαια οι αποθεωτικές κριτικές και οι εντυπώσεις φίλων συναγωνιστών είχαν αρχίσει να αλλάζουν το κλίμα μέσα μου για συνάντηση μαζί της. Κάτι που έγινε Κυριακή πρωί....

Καταφθάνω στο στούντιο λίγο μετά της 11:00 και ω του θαύματος βρήκα και θέση να παρκάρω στον παράλληλο δρόμο της Μπουζιάνη, οπότε προσμετράται στα θετικά η κοντινή απόσταση. Υποδοχή από τη γλυκιά κυρία της υποδοχής, επιβεβαίωση ότι δουλεύει η Λίντα. Μιας και ήξερα ότι δεν επρόκειτο να την έβλεπα στο σαλόνι,και μιας και η απόφαση ήταν ήδη ειλημμένη, πλήρωσα 100 ευρώ για φουλ πρόγραμμα και είσοδος στο δωμάτιο.

Πρώτη φορά στο ίδρυμα για "κατάθεση" οπότε ας αναφερθώ λίγο στο δωμάτιο. Μακράν ό,τι καλύτερο έχω συναντήσει. Πολυτελέστατο, ευρύχωρο, χρώματισμοί σε μαύρο και κόκκινο, φοβερή η ιδέα στη ντουσίερα να υπάρχουν άσπρες πέτρες περιμετρικά, πετσετούλες, διπλωμένες σε κουλούρα, όπως στα spa, διπλό, άνετο κρεβάτι, καθρέφτης επιτοίχιος. Αφού έκανα το μπανάκι, έκατσα και περίμενα στο κρεβάτι τη Λίντα, αναρωτώμενος πόση ώρα θα περιμένω άραγε μέχρι να έρθει η σειρά μου...Πρέπει να ομολογήσω ότι ήμουν αρκετά σφιγμένος και "μαγκωμένος" μιας και δεν ήξερα πως θα με αντιμετωπίσει, αν θα έχουμε χημεία, γιατί στο παρελθόν έχω βρεθεί και με άλλα "πρωτοκλασσάτα" ονόματα, όπου όμως η συνάντηση μας ήταν άσχημη...

Προς έκπληξή μου, δεν άργησε να έρθει(δεν είχε κόσμο καθόλου), χαμήλωσε τελείως τα φώτα και σαν να γνωριζόμασταν από καιρό ήρθε κοντά μου, κούρνιασε στην αγκαλιά μου και αρχίσαμε να μιλάμε... ήταν ότι χρειαζόμουν για να χαλαρώσω και να "ξεκινήσω". Πολύ χιούμορ, με αναγνώρισε, μιας και με είχε δει στις τσάρκες, και σιγά σιγά κάνοντάς μου λίγο μασαζάκι στον αυχένα μου που το είχα ανάγκη, το κλίμα θερμάνθηκε. Της ανταπέδωσα την περιποίηση, της έκανα κ γω στο κορμί της και είχα την ευκαιρία να διαπιστώσω πόσο σφιχτό και καλλίγραμμό είναι. Αποχωρίστηκε και τα τελευταία κομμάτια υφάσματος που φορούσε και αφέθηκε στα φιλιά μου. Φαινόταν ότι είχε όρεξη για χαλαρές καταστάσεις, κάτι που ταίριαζε και με τη δικιά μου διάθεση. Την γύρισα ανάσκελα, πολλά και επαναλαμβανόμενα φιλιά εκατέρωθεν στους λαιμούς μας, στα αυτιά μας κλπ, έφτασα στο όμορφο, ενισχυμένο στήθος της, ωραίες ρώγες, ανταποκρίθηκαν, κατέβηκα στην κοιλιά της φιλώντας τηςν μέχρι που έφτασα στο αιδοίο της. όμορφο, ευωδιαστό, με μια γραμμή τριχούλες, πολύ ωραία τριμαρισμένες, άνοιξε τα πόδια της διάπλατα και βύθισα τη γλώσσα μου ανάμεσα στα χειλάκια της. Για αρκετή ώρα είχα επικεντρωθεί στην περιοχή, απολάμβανα την υπέροχη κλειτορίδα της και τα χειλάκια της καθώς και τις αντιδράσεις της Λίντας. Πέρασμα και από τα όμορφα πατουσάκια της, υπέροχα δαχτυλάκια, ολόισια, βαμμένα άσπρα, τέλεια μαλακές πατουσίτσες, με έντονη καμάρα και φάνηκε η κοπέλα ότι το κατείχε, μιας και επιδόθηκε σε μια ωραία footjob,ενω παράλληλα κατά διαστήματα δεν έχανα την ευκαιρία να τα περιποιηθώ.

Σειρά για τη δική της περιποίηση, με τρομερό μούλιασμα των@@, ρούφηγμα, η γλώσσα της πήγαινε πάνω κάτω, γύρω γύρω...με τρέλλανε. Το στοματικό της πολύ ωραίο, υγρό, και βαθύ και με κοπανήματα στη γλώσσα της. Δεύτερη και πιο μεγάλη σε διάρκεια και απολαυστική footjob με την καμάρα μέσα στο μισοσκόταδο να φαίνεται ακόμα πιο όμορφη...Γύρισμα και σε 69 για παράλληλη περιποίηση.

Ξεκίνημα της κυρίως δράσης ιεραποστολικά, αφού έφερε ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση της, σε αργούς ρυθμούς, αισθησιακούς, με τα φιλιά και τα γλειψίματα να πηγαίνουν σύννεφο. Η αίσθηση πολύ καλή κατά τη διείσδυση, σταδιακά ανέβασμα ρυθμού, τα πόδια τέρμα ανοιχτά, μετά ενωμένα κοντά στο πρόσωπό μου, στους ώμους μου....από ποικιλία άλλο τίποτα...Γλώσσα Γύρισμα στα 4 στη συνέχεια, όπου εντύπωση μου έκανε ότι πέρασε με μωρομάντηλο την περιοχή για να ναι καθαρή, μιας και ήθελα να την ξαναγλείψω. Φοβερή η θέα σε αυτή τη στάση, όπου τα πράγματα αγρίεψαν λίγο, με έντονα κοπανήματα από τη Λίντα, και γρήγορο ρυθμό και ματιές μέσω του καθρέφτη. Τελευταία στάση cowgirl, πάλι με μωρομάντηλο πέρασε την περιοχή(τρομερά καθαρή), μου άλλαξε προφυλακτικό και συνεχίσαμε έτσι για αρκετή ώρα,με το στήθος της να είναι αντικείμενο λατρείας μου για τα επόμενα λεπτά. Το τέλος πλησίαζε μετά από τόσα προκαταρτικά και όμορφη δράση και επιτακτικάΜεγάλο χαμόγελο μου ζήτησε να τελειώσω στα πατουσάκια της. Ξαπλωμένη αντικρυστά, με τη Λίντα να παίζει με το αιδοίο της, στο μισοσκόταδο και το στήθος της, σαν βουνό να στέκεται και να το βλέπω από το φως της τηλεόρασης, το θέαμα λειτούργησε τρομερά διεγερτικά και έτσι δεν άργησα να τελειώσω με ανακούφιση ανάμεσα στα πατουσάκια της, βαριανασαίνοντας....

Οι εκπλήξεις συνεχίστηκαν, μιας και μετά το πέρας της συνεδρίας, αντί να φύγει, έκατσε και πάλι στην αγκαλιά μου, συνεχίσαμε την κουβέντα μας, σαν να μην υπήρχε περιορισμός χρόνου. Δεν την ένοιαζε καθόλου. Κάτι που ένιαξε φαίνεται την υπηρεσία, μιας και γραντζούνισε(!!) την πόρτα...Φιληθήκαμε, αγκαλιαστήκαμε, ευχαριστίες και ανανεώσαμε το ραντεβού μας...

Να πω, ότι πέρασα τέλεια?? Θα ναι λίγο....Να πω ότι ήμουν βλάκας που τόσο καιρό δεν είχα συνευρεθεί μαζί της? Θα ναι λίγο...Να πω ότι επιβεβαίωσε τη φήμη της και η γυναίκα είναι ο ορισμός της γυναίκας -ηφαίστειο??Θα ναι λίγο...Κάποιος θα πρέπει να βιώσει την εμπειρία "Λίντα" και να έχει προσωπική άποψη για να καταλάβει περί τίνος πρόκειται...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2013
Τελικα θα γινεις φαν του μαγαζιου......Καλιο αργα παρα ποτε!
+1 για την αναλυτικη και πολυ περιγραφικη κριτικη
07 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ο χώρος είναι κορυφαίος, καθαριότητα στο έπακρο, οι κοπέλες είναι άριστες επαγγελματίες και εγώ δεν έχω παρά να δοκιμάσω τη Λάουρα(Έρωτας) αλλά και τη Ζιζέλ....
09 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λαουρα και Ζιζελ; Αστο καλυτερα, ειναι για μεγαλα παιδια αυτα τα "παιχνιδια". Μη σε χασουμε.....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Νοεμβρίου, 2013
εδώ γλύτωσα από τα "νύχια" της Θεάς Λίντας....στις άλλες θα κολλήσουμε??Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4