Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823744
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η νυχτα ηταν περιεργη, παραξενη και πολυ σκοτεινη. Περπατωντας εις την οδο Φυλης εισήλθα εις το 104 studio oriental. Αναμενοντας εις το μινι μπαρ εξήλθαν στο σαλονι η Βανέσα και η Βέρα.
Η Βανέσα ειναι ενα πανεμορφο 19χρονο αδυνατο πιπινι ελληνιδα, αρκετα μελαχρινο με στυλ γλόθικ και βλεμμα χαρουμενο και πονηρο. Η Βέρα ειναι ανοιχτοχρωμη, αρκετα αδυνατη και σε νεα ηλικια αρκετα ομορφη και με πολυ εκφυλο βλεμμα. Επειδη μου προκαλεσαν και οι δυο τις αισθησεις αποφασησα να τις παρω και τις δυο μαζι σε ενα λασβιακο οργιο παθους και ηδονης.
Αναμενοντας εις τον πανω οροφο του studio εισήλθαν χαμογελαστες η Βανέσα και η Βέρα μαζι. Ετσι βρεθηκαμε και οι τρεις στο κρεβατι της ηδονης και του πάθους.
Αρχικα η Βανέσα και η βέρα αρχισαν παιχνιδια βλεμμάτων η μια στην αλλη που δεν αργησαν να εξελιχτουν σε ερωτικα χαδια, αργοτερα γλωσσοφιλα και εν συνεχεία γλυψιματα σε ολο τους το σωμα. Η αισθηση ηταν άκρως παρανοϊκή καθοτι εβλελα ενα ατέρμονο παθος να εξελισσεται, αφου αρχησα να συμμετεχω και εγω σε εναν ερωτα που γινοταν απο γυναικα σε γυναικα.
Καποια στιγμη εγω και η Βανέσα ξαπλώνουμε την Βέρα κατω στο κρεβατι και την γλυφουμε και οι δυο μαζι σε ολο της το σωμα. Γλυφω εγω το ενα στηθος της Βέρας και το αλλο της το γλυφει η Βανέσα με αποτελεσμα να παρεχεται διπλη ηδονη στη Βέρα. Ξαφνικα η Βανέσα αρχησε να γλυφει το καυλομενο μουνακι τηε Βέρας με αγριο παθος κανοντας την να χυνει. Ετσι ειχα το ετοιμο υγρο, ζεστο και καυλωμενο μουνακι της Βέρας φτιαγμενο και ετοιμασμενο απο την Βανέσα.
Κατοπιν εγω και η Βέρα ξαπλωνουμε την Βανέσα και αρχηζουμε να την γλυφουμε παντου. Η Βέρα παθιαζεται με την ομορφια της Βανέσας και γλυφοντας της τις ρωγες αρχηζει να της παιζει δάχτυλακι στο θεσπέσιο μουνακι της.
Αφου ηταν σε εξελιξη αυτο το οργιο παθους ξαφνικα η Βανέσα αναφωνησε δυνατα και αγρια...
- Μωρο μου ειμαστε πολυ καυλωμενες και οι δυο και θελουμε πουτσο!!!
Ετσι λοιπον αρχιζουν και οι δυο μαζι να παρεχουν ενα θεσπεσιο τσιμπουκι. Το γλυφανε και το ρουφουσαν συνχρονος και οι δυο μαζι. Η μια προσπαθουσε να ανταγωνιστει την αλλη στα ρουφιγματα και στο παιξιμο της γλωσσας.
Πρωτη καθετε πανω μου η Βέρα αρκετα καυλωμενη και ξαναμενη. Καθως την πηδουσα εγλυφα συνχρονως το θεσπέσιο μουνακι της Βανέσας. Κατοπιν βαζω κατω την Βανέσα και καθως την πηδουσα και αυτη, εγλυφα τωρα το μουνακι της Βέρας.
Μετα το πέρας της διπλης συνουσιας ακολουθησε αισθησιακο μασαζ και χαλαρωτικα φιλια και απο τις δυο μαζι σε μενα και βεβαια μεταξυ τους.
Πρωτα για την Βανέσα θα ηθελα να πω πως αυτο το αδυνατο 19χρονο πιπινι ειναι κατι παραπανω απο εκπληκτικο στο δωματιο χωρις καθολου βιασύνες, και το κυριοτερο βγαζει τον λεγομενο...ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΥΤΑΝΙΣΤΙΚΟ ΕΚΦΥΛΙΣΜΟ (που ειναι κατι που δυσκολα το εχουν οι ξενες)!
Για την Βέρα θα τονισω πως ειναι και αυτη καταπληκτικη, αρκετα έκφυλη και ναζιαρα, και εχει και ενα θεσπέσιο και ακρως ηδονιστικο, μαλακο, τουρλοτό και καυλωτικο κολαρακι και εχει και αυτη μια τέλεια συμετοχη στο δωματιο.
Κατα τη γνωμη μου ο συνδιασμος Βανέσας Βέρας σε λεσβιακο ειναι οτι πιο καλυτερο για καποιον που αναζητει το ατέρμονο και ακραίο παθος της ηδονης και του ολοκληρωτικου εκμαυλισμού!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βέρα
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2013
μας καύλωσες !

πολύ όμορφη πορνηδονιστική οργιαστική επαφή !
03 Νοεμβρίου, 2013
Πππππππππππππππππππσσσσσσσσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.........................Σπασίκλας
04 Νοεμβρίου, 2013
ξεροχυσα παιχταρα μου.θετικη απο μενα
04 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελευθερο στοματικο ? ? ?

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
04 Νοεμβρίου, 2013
καύλωσα. Στα υπόψιν....Άξιος!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5