Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215567
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη σημερα στο Villa μονο και μονο για να βγαλω το απωθημενο μου με την Μπιανκα την οποια ειχα δει να κανει πασαρελα αρκετες φορες αλλα ποτε δεν ετυχε να την τιμησω γιατι μου μυριζε ξεπετα.
Η Μπιανκα ειναι ενα πιπινακι γυρω στα 22-23 ετων απο Ρουμανια με υψος γυρω στο 1.68-1.70 μαυρο μαλλι ,αψεγαδιαστο προσωπο με ''προστυχη''ομορφια και με ιδανικο σε αναλογιες σωμα δηλαδη παρολο που δεν εχει παραπανω κιλα εχει κωλαρα και βυζαρες αλλα παραυτα δεν κρεμαει τιποτα.ΘΑΥΜΑ!!!!
Μπαινω στο δωματιο επιλεγοντας προγραμμα με 69, μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο και σηκωνομαι να την υποδεχτω στα ορθια, βγαζει τα τακουνια της μου γυριζει πλατη και οταν εγω κολλησα πισω της με τραβηξε στο κρεβατι και στηθηκε στα 4 τουρλωνοντας τον κωλο με εμενα συνεχεια κολλημενο πισω της.Μετα απο μερικα φιλακια στην πλατης της κατεβασα το string και αρχισα να παιζω με την κλειτοριδα της, στην συνεχεια την γυρισα ανασκελα και την πλακωσα στο γλυφομουνι, το μουνακι της πεντακαθαρο(πριν ερθει στο δωματιο την ακουγα διπλα που ειχε μπει στο ντουζ),και η τρυπουλα της πολυ στενη με το ζορι εχωνα το δαχτυλο μου.Ανετα παντως την εγλυφα για ωρςς σε καμια περιπτωση δεν δυσανασχέτησε και ανταποκρινονταν καλα σε καθε κινηση της γλωσσας μου πανω στην κλειτοριδα της.
Μετα το γλυφομουνι σηκωθηκα ορθιος μπροστα της στα γονατα μου περασε το σκουφακι και αρχισε τσιμπουκι, τα πηγε και εδω πολυ καλα αλλα δεν την αφησα να συνεχισει για πολυ γιατι ηθελα να της τον χωσω-, ξαπλωνω ανασκελα και μου παιρνει μονη της πρωτοβουλια ανεβαινει πανω μου σε reverse cow girl και αρχζει να χτυπιεται και να βογγαει ..Χμμμ;Εμμμμ της δινω 2 σκαμπλια στον κωλαρακι για να σταμτησει για να γυρισει προς εμενα αλλα τιποτα αυτην το χαβα της, την αφησα μεχρι που σταματησε μονη της ,την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου και μετα τα 2 πρωτα λεπτα ''λυθηκε'' και αρχισε επιτελους τις αγκαλιες και φιλακια (δικα της)στον λαιμο μου.

Καλη περιπτωση με αλλα λογια η κορασιδα , αν ειχε και περισσοτερη gfa διαθεση θα την ξαναπροτιμουσα , αλλα πειραματα θα κανουμε??

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.600
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού