Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Μασατζίδικα 26895
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
είχα να πάως σε μασατζίδικο πάνω από 1 1/2 χρόνο. τι τό'θελα! η επίσκεψη εδώ μου θύμησε γιατί τό'χα κόψει. μου άνοιξε μια 50αρα κοκκινόξανθη ρωσίδα (το όνομα της οποίας διέγραψα από την μνήμη μου για λόγους που θα ξεκαθαριστούν παρακάτω). μου έδειξε τις άλλες 2 διαθέσιμες εκείνη την ώρα, κ οι 2 νεότερες η μία μαύρο μαλλί καρέ η άλλη ούτε θυμάμαι. πέρασα με την σερίφισα τελικά, που μου διευκρίνησε όμως ότι δεν ήταν σερίφισα αλλά απλά άνοιξε την πόρτα. το δωματιάκι που περάσαμε μου είπε ότι είναι το χειρότερο του μαγαζιού, 2Χ2 μασαζοκρέβατο με σπασμένη ανάκλιση, με ωραίο μπανάκι όμως. το μασάζ της κυρίας αερομασάζ. κάτι χλιαρά τριψίματα άνευ ουσιάς. στο σεξ άρχισε το κλάμα. αερόπιπα με χεράκι κάργα, στο γαμήσι χωρίς ψυχή να κοιτάζει το ταβάνι ή να στήνει κώλο χωρίς κουνήματα. μυρωδιά ξεπέτας από δω μέχρι την μόσχα. έχυσα εκεί να τελειώνουμε κ άρχισε να βρίζω τον εαυτό μου. πριν φύγω μου έδειξε τι άλλο είχε διαθέσιμο το μαγαζί που ήταν απασχολημένες όταν πήγα. όπως μου είχε πει η 50άρα όλα τα κορίτσια είναι από "ρουσία". είδα 2-3 νεότετερες παρουσίες που μάλλον θα είχα περάσει με κάποια απ'αυτές αν τις είχα δει από την αρχή. ήμουν όμως τόσο σπασμένος με την φώλα που έφαγα που δεν έβλεπα μπροστά μου. ας πρόσεχα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού