Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431674
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
2.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
4.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Δυστυχώς το μαγαζί από το καλοκαίρι και μετά έχει πάρει τη κατιούσα...Προσωπικά επισκεπτόμουν αρκετά συχνά το χώρο αλλά πλέον έχω αραιώσει τις επισκέψεις και οδεύω στο να το κόψω τελείως. Προφανώς δεν είμαι ο μόνος αφού η κίνηση έχει πέσει κατακόρυφα. Παρασκεύη βράδυ και με το ζόρι βλέπεις 6-7 άτομα. Καθημερινές δε το συζητώ. Πλέον κανονικά λειτουργεί μόνο μία καμπίνα. οι άλλες είτε δεν κλείνει η πόρτα, είτε είναι χαλασμένες οι σίτες, είτε δε παίζει η τηλεόραση. Υποτίθεται ο χώρος φτιάχτηκε για να ξεχωρίζει από τα cult τσοντάδικα αλλά πλέον δεν έχει να προσφέρει κάτι παραπάνω. Οκ καταλαβαίνω ότι τις καμπίνες τις χαλασαν καποιοι πελατες αλλά το να μην τις φτιάχνεις τι κερδίζεις? Νομίζω οι αλλαγές που κάνει είναι ανούσιες. 2 βδομάδες λειτουργησε το μπαρ Παρασκευή και Σαββατο. Τελικά το έκοψε. Πρωτα προσελκύεις κόσμο και μετα ανοιγεις το μπαρ. Οργάνωσε καποιο event, βάλε μια προσφορά (όπως κάνουν άλλα σινεμά και σάουνες), μάζεψε το κόσμο. Τις τελευταίες φορές που έχω επισκεφτεί το μαγαζί δεν υπάρχει καμία δράση. Οι περισσότεροι κυλιούνται στους καναπέδες, αλλοι ψαχνουν να πάρουν μάτι και άλλοι απλά τον παίζουν περιμένοντας ίσως να μπει κανα ζευγάρι ή δε ξέρω και γω τι...
Μακάρι να ξυπνησει ο ιδιοκτήτης και να ασχοληθεί γιατί σε λίγο καιρό δε θα πατάει κανείς...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού