Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καμιά φορά τι παθαίνουμε από την εξωτερική ομορφιά της ιερόδουλης και από τα λεγόμενα της τσατσάς στο σαλόνι. Η Μισέλ είναι ρουμάνα 20 ετών μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι το κώλο περίπου. Είναι αρκετά συμπαθητική στο σαλόνι με χαμόγελο που ξεγελά τι έπεται στα ενδότερα. Ακούγοντας τη τσατσά να μου λέει ότι η κοπέλα κάνει 69, ελεύθερο στοματικό και χύσιμο στα βυζιά, μπήκα μέσα χωρίς πολλά λόγια. Όλα τα δωμάτια ήταν φούλ,. Καλό σημάδι είπα μέσα μου, για να την προτιμούνε κι΄ αλλοι θα φάμε καλά σήμερα. Μετά από κανένα μισάωρο ξαπλωμένος στο κρεβάτι και δωμάτιο της συμφοράς (μεσαίο δωμάτιο, σαν μπαλαούρο πλοίου), ήρθε η κοπέλα χαμογελαστή, αρκετά όμορφη θα έλεγα. Ξάπλωσε δίπλα μου ντυμένη με τα βρακιά κλπ. Την προέτρεψα να βγάλη τη πανοπλία της, και το έκανε. Αρπάζει αμέσως τον Περικλή και άρχισε να τον τραβάει σα παλαμάρι πλοίου, άσχημα ξεκινήσαμε είπα. Πάω για γλύψιμο, άρχισε τα μα & μου. Πάω να την τρίψω/γλύψω κάτω τίποτα, άρχισε και τραβιόταν και με έσπρωχνε να με απομακρύνει. Άρα 69 δεν έπαιζε με τίποτα. Άντε της λέω πάμε παρακάτω. Βγάζει προφυλακτικό. Χωρίς είπαμε για στοματικό της λέω. Δε κάνω χωρίς προφυλακτικό τίποτα ούτε ακάποτο τσιμπούκι. Άλλα μου είπε στο σαλόνι η τσατσά και με κοίταζε σαν χάνος (η συνεννόηση στα αγγλικά). Περίμενε της λέω. Σηκώνομαι και φωνάζω τη τσατσά. Η γκόμενα πάγωσε κάπως. Τι γίνεται εδώ, η κοπέλα δε κάνει ούτε ακάποτο τσιμπούκι ούτε 69, άλλα μου είπες εσύ. Η τσατσά ρώτησε τη κοπέλα άμα κάνει το πρόγραμμα και αυτή κούνησε αρνητικά το κεφάλι της. Άντε της λέω γύρνα το 20άρικο πίσω να πάω αλλού. Προθυμότατη η κυρία το επέστρεψε γεμάτη χαμόγελο και ευγένεια. Η κοπέλα ζήτησε συγγνώμη και αποχώρισε από το δωμάτιο. Ο επίλογος της ημέρας έκλεισε στη Μαρία τη κοντόξανθη στο Ιάσωνος 1Β.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2013
kαλησπερα φιλε αστα να πανε τετοια περιστατικα που γινονται αποδεικνυουν οτι ολη η πιατσα φυλης μεταξι εχει γεμισει με ασχετες κοπελες που εχουν ερθει για αρπαχτες πολυ χαλια τουλαχιστον πηρες τα λεφτα σου πισω και δεν στα φαγανε
29 Οκτωβρίου, 2013
καλα ξηγηθηκες φιλε με την καθε καριολιτσα πουτανα η τσατσα που λενε οτι θελουν προκειμενου να πουλησουν...
29 Οκτωβρίου, 2013
Τελικά δεν έχω καταλάβει τι μας εχουν περάσει εμάς τους Έλληνες όλες αυτές που έχουν έρθει εδώ για να κονομίσουν μ΄ αυτή τη δουλειά, για μαλάκες ή πλούσιους που μπορούμε να χαρίζουμε λεφτά στη κάθε καργόλα;; Πάντως η συννενόηση πρέπει να γίνεται απ΄ ευθείας με τη κοπέλα στο σαλόνι και όχι με τις πουστόγριες που λένε συνέχεια ψέματα για να σε βάλουν στο δωμάτιο και μετά άντε να βγάλεις τα μάτια σου με τη πουτάνα. Και φυσικά όταν δεν τιρούν τις υποσχέσεις τους μέσα, σηκώνεσαι επί τόπου και ζητάς τα χρήματα πίσω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3