Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κακώς γράφω κριτική , γιατί πρέπει να βάλω μέχρι 7 , αν και η κοπέλα αξίζει δεκάρια.

Μετά τα τόσα σχόλια , αποφάσισα να τιμήσω την λευκορωσίδα Εύα (πρώην Μαργκό) . Να τονίσω εδώ ότι σπάνια παίρνω καινούρια κοπέλα. Δεν περισσεύουν λεφτά και προτιμώ τα στανταράκια μου για να μην ρισκάρω.

Έμεινα κατάπληκτος . Η γυναίκα το ζει. Γουστάρει να γαμιέται. Σε μπουκάλι να την κλείσεις, θα γαμηθεί με το καπάκι.

Την βρήκα στην πρωινή βάρδια του Κ80 πριν 2 Σάββατα. Ο κύριος της υπηρεσίας πολύ καλός , ήξερε να κερδίσει τον πελάτη. Ήρθε η κοπέλα στο σαλόνι και με καλόπιασε (ήμουνα μόνος μου). Ο χώρος πολύ καλός. Πρόγραμμα μου ανακοινώθηκε μόνο ένα , με 50€ (πολύ θετικό αυτό, αλλά ξέχασα να ρωτήσω για πρωκτικό ) . Η κοπέλα είναι σχετικά ψηλή, με πολύ αισθησιακή φωνή, τα μαλλιά της όπως στις φωτογραφίες, 35άρα, κανονικό στήθος , νορμάλ από κιλά.

Σούπερ προκαταρκτικά, με πάθος. Δεν άργησε όπως ήταν φυσικό να μου σηκωθεί .
Πίπα πάρα πολύ καλή.

Το μεγάλο κλου ήταν η περιποίηση στα μπαλάκια . Με τί πάθος τα ρουφούσε . Με έπιασε ταράκουλο και κολοτερορίτα . Μιλάμε για τρελό καραμέλωμα . Με το ζόρι κρατιόμουνα να μην τελειώσω . Με κοίταζε στα μάτια πονηρά και μετά κατάδυση στα μπαλάκια , όπως ο αλιγάτορας που σε κοιτάει με τα μάτια λίγο πιο πάνω από την επιφάνεια του νερού και μετά κάνει κατάδυση και εξαφανίζεται κάτω από το νερό.

Λίγο σφυροκόπημα στα 4 έτσι για το ονόρε, και τέλειωμα


Συμπερασματικά είναι από τις καλύτερες του χώρου και σε πολύ προσιτή τιμή. Κλασική γυναίκα της ΕΣΣΔ ,γυναίκες που ήξεραν να περιποιούνται τον αντρα - πελάτη. Σίγουρα είναι η Εύα του παραδείσου. Τώρα καταλαβαίνω τον Αδάμ. Εγώ , όχι μόνο το μήλο, αλλά ολόκληρο το δέντρο και τα φύλλα θα είχα φάει

Τεράστιο RESPECT Εύα! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Εύα
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2013
"Σε μπουκάλι να την κλείσεις, θα γαμηθεί με το καπάκι." έγραψες με αυτήν την ατάκα...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1