Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περιρρέουσα ατμόσφαιρα: Προ2παραμονές του ΟΧΙ. Οι μαθητές πήγαν στο σχολείο, είπαν τα ποιήματά τους. Η σχολική εορτή σχόλασε νωρίς. Ο χρόνος για μπουρδελότσαρκα κ' μαθητικά γαμήσια άπλετος. Στη θέα των εκκολαπτόμενων εθνικογαμιστών γέμισα αισιοδοξία για το μέλλον.Σπασίκλας

Η Ντάρια εκτελώντας χρέη μπουρδελάρχη-τσα2 υπηρεσίας, έκανε την παρουσίαση της κ' της συνοδοιπόρνου της με άκρως φιλελεύθερο τρόπο.

Η χαρακτηριστική οσμή της φώλας ήταν διάχυτη στους δρόμους του Μεταξιού, τόσο διαπεραστική που μπορούσες να γευτείς την ξινίλα στο στόμα σου. Ο χρόνος μου περιορισμένος.Λύπη

Επέστρεψα κατά τις 12:10 κ' έδωσα το 10άρι στην, κατά τ'άλλα άφαντη, τσα2 ζητώντας την ξανθιά. Η Ντάρια έχει μακρί, πυκνό, σπαστό μαλλί, μαγουλήθρες, πολύ λευκό δέρμα, όμορφο κορμί (ούτε στυλιάρι ούτε νταρντάνα), είναι περίπου στο 1,70, περί τα 25.

Η αποστολή ήταν δύσκολη αλλά η μοιραία σύγκριση με το μέσο πελάτη-λιγδιάρη πακιστανό-κ' οι λεπτοί, τρυφεροί χειρισμοί μου απέδωσαν τα μέγιστα.Γερο-μύστης

Αφού είπε όνομα, προέλευση (Ρουμανία) άρχισαν όρθια οι πρώτες θωπείες. Έπιασε το μάγκνουμ κ΄τη ρώτησα αν της αρέσει. Ήταν επιφυλακτική πριν δει. Το "έχεις ψωλάρα" ήρθε αβίαστα όπως κ' τα αμυντικά πλάνα στο μυαλό της.

Τίμια τρομπέτα κ' στρατηγική "κατενάτσιο" λοιπόν, με ζελ, άμυνα ζώνης ιεραποστολικά κ' overplay από πάνω. Η μόνη στιγμή που πήρα προβάδισμα στο σκορ ήταν σκυλίσια-προτεινόμενη στάση. Η παράταση ήταν αναπόφευκτη, αλλά ότι σπέρνεις θερίζεις.

Χειροτεχνία της με παράλληλο βυζοθηλασμό κ' εκσπερμάτιση στάλα στάλα στην κοιλιά μου σε 4-5 ισόποσες δόσεις. Ευχαριστίες κ' αποχώρηση.

Αν κ' 2άρι, νεανικό στήθος, οι μικρές ρώγες δεν προσφέρουν ικανή βυζολαγνική ηδονή.

Ενδείκυται σε λάτρεις του ωραίου φύλου, που δεν τους επηρεάζει η συμμετοχή, σε πουρέιντζερς που διψουν για νεανική, λαχταριστή σάρκα κ' σε επείγουσες περιστάσεις αξιοπρεπούς ξεφορτώματος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού