Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συντομη βολτιτσα μετα απο βολτα στο ομορφο γκαζι.......ειπα στην αρχη να παω να δω τη περιβοητη ναταλι απο μ.αλεξανδρου....πηγα και ειδα μια 55-60 ξανθια που διαφημιζε το βασιλικο τσιμπουκι της..περασε μου ελεγε και δε θα το ξεχασεις ποτε...για αλλη μια φορα το πορνοενστικτο δε με αφησε........συνεχισα λοιπον μιας μαι ειχα πολυ καιρο σταμπαρει τη μελινα απο τη λιοσιων..οποτε εφυγα στοχευμενα...με το που την ειδα..εδωσα το εισητηριο και εισχωρησα αμεσως..η μελινα ειναι μια κορασις γυρω στα 30-35 μελαχροινη με καμπυλες ομορφα ματια καπως αλληθωρα ομως,και με 1.5 βυζι....δεν αργησε να ερθει...χαμογελαστη ευγενικη,γνωριστηκαμε για λιγο και της ορμηξα χαιδευοντας την παντου,ωραια επιδερμιδα με πολλες τριχες ομως στο μουνι..τεσπα....εκεινη ανταποκρινοταν με τα δικα της χαδια παντου και με ειχε κανει τουρμπο..με ρωτησε για πιπα πως τη θελω και ξεκινησε...υγρη με ελαχιστο δοντι και με αυξομιωσεις ρυθμου..κατι που δε μου αρεσει...το καταλαβε ομως σα σωστη επαγγελματιας και με ρωτησε αν θελω αργα η γρηγορα..δε με εχουν ξαναρωτησει και μου εκανε εντυπωση..της λεω θελω αργα..οσο πιο αργα μπορεις..ετσι και εγινε πολυ καλη πιπα υγρη απαλη με deepthroat περασματα...για κανα πενταλεπτο με εγλειφε..ειχα γινει βραχος απο τη καυλα.,,με ρωτησε,αν θελω να γαμηθουμε και της λεω,οχι μωρο μου συνεχισε αυτο που κανεις,το γουσταρω πολυ....και εμενα μου αρεσει μου απαντησε,με ειλικρινεια και αληθοφανεια,να σημειωσω οτι ειχα φρεσκοξυρισθει...οποτε ημουν σα μωρο...το απολαμβανε στ'αληθεια δεν ελεγε να τον βγαλει απο το στοματης...το γραφω και ξανακαυλωνω τωρα...μετα απο πεντε λεπτα ηρθε το τελος,μετα απο μια σουπερ πιπα που αυτοματα μπαινει στη πρωτη μου 10αδα...σηκωθηκε πηγε νιπτηρα πλυθηκε και γυρισε ,τα ειπαμε λιγακι και αποχωρησε μεσα στο χαμογελο......αν θα την ξαναεπισκεφτω??μαλλον..τιμα το εικοσαρι,και ειναι πολυ ευγενικη....βγαινοντας εξω στη κατουρημενη λιοσιων...μια "φτιαγμενη" ηταν ξαπλωμενη στη μεση του δρομου και τραγουδουσε καζαντζιδη..πηρα το αμαξι...και χαθηκα στη νυχτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2013
".βγαινοντας εξω στη κατουρημενη λιοσιων...μια "φτιαγμενη" ηταν ξαπλωμενη στη μεση του δρομου και τραγουδουσε καζαντζιδη..πηρα το αμαξι...και χαθηκα στη νυχτα..." o ρομαντισμός είναι πάντα διάχυτος στην οδο Λιοσιών!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1