Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162808
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια απ τις κοπέλες που είχα μαραθώνιες συζητήσεις με τον φίλο μου τον Kervera ήταν η Ίνα. Έτσι βράδυ Σαββάτου, μιας και ήμουν στην περιοχή, αποφάσισα να την τιμήσω, εκπληρώνοντας μια σχετική «υπόσχεση» που του είχα δώσει.

Η Ίνα : Νεαρή, αδύνατη σχετικά, σε καμία περίπτωση skinny. Πρόσωπο απλό καθημερινό, ναζιάρικο θα έλεγα. Ίσια καστανά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Στήθος μικρό, περιφέρεια όμως που μπορεί να θεωρηθεί «έργο τέχνης». Ιταλίδα κατά δήλωση.

Παράβολο των 60 ευρώ για 69. Να σημειώσω ότι το απλό πρόγραμμα στο εν λόγω studio ξεκάνει από 40, ενώ στα 50 είναι το μασάζ. Δωμάτιο σχετικά μικρό, απλό, με χτιστή ντουζιέρα. Δεν άργησε να κάνει την εμφάνιση της.

Έβγαλε το μπικίνι που φορούσε, μιλήσαμε πολύ λίγο. Ξεκίνησα να της μιλώ Ιταλικά, και οι απαντήσεις της ήταν με τις σωστές λέξεις και σε άψογο συντακτικό. Αυτό που με παραξένεψε όμως ήταν ότι προτιμούσε να μιλάμε Ελληνικά (άψογα) παρά στα Ιταλικά, Τέλος πάντων.
Η ερωτική διαδικασία άρχισε με πεταχτά φιλάκια από πλευράς της στο σώμα μου, το στήθος και τον λαιμό μου, για κάποια λεπτά. Η μακρά αποχή σύντομα έφερε τα αποτελέσματα της και ο «μικρός Cheyenne» είχε ξυπνήσει. Στα Ιταλικά με πολύ ναζιάρικα ύφος μου είπε «σου αρέσει να γλύφεις μουνακι ε ?» και πέρασε το προφυλακτικό, με καβάλησε και ξεκίνησαμε το κλασικό 69.
Η ανταπόκριση της στην περιποίηση μου, δεν ήτα κάτι το αξιομνημόνευτο, παρά μόνο κάποια απλά τυπικά βογγητά. Το στοματικό της δεν μπορώ να το αξιολογήσω λεπτομερώς, μιας και ήταν ταυτόχρονο με την δική μου περιποίηση και είχα αλλού επικεντρωμένη την προσοχή μου. Ήταν σχετικά μονότονο ομως, χωρίς να ασχοληθεί καθόλου με την ευρύτερη περιοχή και τα @@κια.

Σταματήσαμε, την αγκάλιασα και θέλησα να ασχοληθώ και εγώ μαζί της. Πρόλαβα να τις πιπιλίσω λίγο το στήθος. Και λέω πρόλαβα γιατί, με σταμάτησε και με ρώτησε πως θέλω να ξεκινήσουμε το sex. Λάθος μου που δεν επέμεινα να συνεχίσω. Στα τέσσερα φυσικά ήταν η απάντηση μου, όπου η θέα ομολογουμένως ήταν μεγαλειώδης, και για τον λόγο αυτό δεν θέλησα να αλλάξω στάση μέχρι το τέλος. Σε όλη την διάρκεια η συμμέτοχη της κάποια πρόστυχα λόγια προτροπής τελειώματος, που έδειχναν τάσεις βιασύνης και ελαφριά βογγητά.
Λίγη κουβέντα μετά το τέλος και αποχώρηση.

Μια «απλή» κατάθεση από την οποία δεν έχω να θυμάμαι πολλά, παρά μόνο την περιφέρεια της Ίνα. Ήταν μια «γρήγορη» κατάθεση, χωρίς μεγάλη ποικιλία, μιας και η Ίνα δεν με άφησε να ασχοληθώ πολύ μαζί της, κάτι που μου αρέσει να κάνω με τις κοπέλες που συνευρίσκομαι. Ήταν πρόσχαρη, η τεχνική της όχι κάτι αξιόλογο, αλλά ούτε και κακή. Δεν έκλαψα τα χρήματα που έδωσα, αλλά είναι σχεδόν αδύνατη η πιθανότητα να την ξανασυναντήσω

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2013
Μήπως είναι και αυτή Ιταλίδα από την Κυψέλη;Χμμμ;Χμμμ;
27 Οκτωβρίου, 2013
ινδιανε τελικα τα καταφερε ο κερβερας και σε εψησε να περασεις με την ινα
27 Οκτωβρίου, 2013
ωραίος ο che για να δούμε ο άλλος θα τήρηση την συμφωνία ;;;
27 Οκτωβρίου, 2013
Εγώ πάντως τη βρήκα συμπαθέστατη και κορμάρα. Ψήνομαι να την τιμήσω.
P
px75
27 Οκτωβρίου, 2013
εν αναμονή της δικής μου υπόσχεσης λοιπόν. Στην πρώτη ευκαιρία νυχτερινής τσάρκας θα τηρηθεί ότι έχουμε συμφωνήσει Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5