Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τσα¨2: κλασσική δημόσια υπάλληλος, τηλεκοντρόλ, τούρκικο, οικονομία κινήσεων-λέξεων (φούλ) με ότι αυτό συνεπάγεται (+άνεση χρόνου, απουσία καραμούζων, -αδιαφορία για καθαριότητα των δωματίων).

Περίμενα την Βικτώρια στο σαλόνι αρκετή ώρα, με το φόβο του εκτρώματος κ' έτοιμος για διαβουλεύσεις με το κάτω κεφάλι. Πόσο λάθος είχα! Αντίκρισα 1 καυλιάρικό, ουκρανικό τουμπανάκι. Ξανθό καρέ φράντζα μαλλί, πολύ ανοιχτόχρωμα ματάκια σ'1 γλυκέκφυλο babyface, κοκκινόμαυρα εσώρουχα με διχτυωτές κάλτσες.

Το δωμάτιο σκοτεινό κ' επαρκώς καθαρό. Η πορνοαίσθηση μου ήδη παλλόταν σαν τρελή όταν άκουσα τον γνώριμο ήχο απ'τα τακούνια. Αρχίσαμε το φάσωμα όρθια με γεύση mentos. Σε λίγο ξαπλώσαμε κ' αποκάλυψα τα 2άρια βυζιά της με τις πολύ ωραίες μεγάλες θηλές. Τα ετίμησα δεόντως ενώ παράλληλα έβγαλα το στρινγκ της κ' έτριβα την κλειτορίδα της. Στην θέα του μετροπόντικα μου ανέφερε τον τίτλο!Γερο-μύστης

Αφού μου έτριψε τις ρώγες της στο εν λόγω ερώτηση για ακα κ' πρελούδιο με πρόστυχα βλέμματα. Έντονη gfe φάση με τρελά γλωσσόφιλα κ' συνέχεια από κάτω με δυνατά καρφώματα που έδειχνε να απολαμβάνει.Κατσικογάμης

Έπειτα από πάνω με συντομότερη διάρκεια απ'ότι περίμενα..Εμμμμ Κάπου χώλαινε, το σεβάστηκα. Καλοδεχούμενη πρόταση για τελειωτικό στο στόμα. Όρθιος δίπλα στο κρεβάτι, άρχισε 1 πολύ δυνατή πνευστή συμφωνία, διακοπή με προσπάθεια χειτοτεχνίαςΜαλακία, όμως δεν το'χω..Money Mouth. Οπότε συνέχεια σε θρας μέταλ ρυθμούς με βάθος και συνεπακόλουθο δόντι. Το δάχτυλό μου κούρνιαξε στην φιλόξενη πίσω τρύπα τηςΚουλ Τελικά ο σκοπός επιτεύχθει.Γερο-μύστης Όμως η (περι)ποίηση συνεχίστηκε μέχρι πλήρους στραγγίσματος κ' στεγνού καθαρίσματος. Ανατριχιαστική λεπτομέρεια: όταν μέρος του χυσιού πήγε να πέσει κάτω, άπλωσε την παλάμη της κ' το μάζεψε πριν πέσει! Η καλή νοικοκυράΜεγάλο χαμόγελο

Τα έφτυσε, πλύθηκε. Είδα κάτι σπυράκια στο κωλαράκι της αλλά αν έβλεπα το δικό μου θα'ταν περισσότεραΝτροπή Συνεχίσαμε να φιλιόμαστε σαν ερωτευμένο ζευγάρι. Ντύθηκε κ' μου εξήγησε ότι αν δεν είχε πέσει (ατύχημα) θα μ'είχε φάειΧαμόγελο Έχω κάθε λόγο να την πιστεύωΓερο-μύστης Γνωριστήκαμε καλύτερα κ' ξεκολλήσαμε δύσκολα μη χορταίνοντας φιλιά. 2 perfect strangers που'γιναν ερωτευμένοι σχιζοφρενείςΈρωτας

Συνιστάται απλά ανεπιφύλακτα! Για τι να πρωτοπώ; Το αστείρευτο πάθος; Την ομορφιά; Την νοικοκυροσύνη; Την απόλυτη gfe; Την προσωπικότητα (αυτοσαρκασμός, γλύκα); Το μόνο πρόβλημα αν είστε σε σχέση χλωμό να μην σας καταλάβουν.

Έφυγα περπατώντας στα σύννεφα!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tralalajos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού