Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163360
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο τιτλος εκφαζει αυτο που ενιωσα για την συγγεκριμενη κυρια, για μια κυρια που εχει ποιασει τα 40 και θα επρεπε να θεωρηται εμπειρη στο χωρο, αλλα αυτο δεν αποδηχτηκε ουτε στο ελαχιστο. Την Αναστασια την εχω δει πολες φορες σε τσαρκες που εκανα, αλλα λιγο το οτι δεν ειμαι των μιλφ, κατι οτι με απετρεπε, αν και τα σχολια για το προσωπο της ηταν καλα, δεν περνουσα. Εκεινο το βραδυ σκεφτηκα να δωσω την ευκαιρια στον εαυτο μου να πηδηξει ενα μιλφ. Η Αναστασια ειναι μια μιλφαρα πατημενη 40+, σκυλε προσωπο, ξανθια με μεγαλα φυσικα βυζια, σωμα σφιχτο για την ηλικια της. Προγραμμα απλο 30€.
Με το που μπηκε η Αναστασια στο δωματιο, αν και με το που την ειδα και την σκεφτομουνα ημουν ειδη αναμενος, καθως την πλισιασα στα ορθια με το καλημερα εδειξε τις προσθεσεις της και εθεσε τους ορους της, να μην σφιγγω τα βυζια της, οχι δαγκωματα, μονο φιλια, με προσταξε να ξαπλωσω στο κρεβατι, στρεσαροντας τα νευρα μου, ξαπλωσα, εποιασε τον πουτσο μου πεζοντας τον μου λιγο πριν περασει την καποτα αρχισε κατι ψευτικα βογγυτα ακυρα με την περιπτωση, γιατι βογγουσε ποιος ξερει, επισης χωρις κανενα ειδος προκαταρτικου, περασε την καποτα και αρχισε μια εντονη πιπα σκληρη που με ξεκαυλωνε παρα με εφτιαχνε, αφου καταλαβα οτι προκειτε για πατατα περιπτωση, την διεκοψα και της ειπα να αρχισουμε, αφου ανεβηκε απο επανω μου εκει εκανα το πρωτο λαθος να ποιασω τα βυζια της, εκει αρχισαν και μη και σου ειπα να μην ζουλας τα βυζια μου και τι δεν καταλαβες απο αυτα που σου ειπα, μονο να τα φιλας και να τα χαιδευεις μου λεει, με ενα τονο λες και μιλουσε στον γιο της...η ξενερα ηταν εσω των πυλων.! οι κινησεις ηταν αχαρες χτυποιοταν σαν κατσικι...αλαξαμε σε κανονικο, απαθεια τελειως εκτος απο τα ψευτικα βογγυτα της που ειχαν συντονιστει σε ενα τονο, στο μυαλο μου ερχοντουσαν σχολια για παρτη της που την παρομοιαζανε σαν πορν σταρ και καλα και εγω ειχα διπλα μου μια ψοφια καλτσα...! αφου δεν καυλωνα της ειπα να στηθει στα 4αρα να τελειωνω, εκει στηθηκε με ρυθμους χελωνας, αφου μπηκα μεσα της δεν μπορουσα με τιποτα να συγγεντρωθω και με αποτελεσμα ο μικρος karaman, να πεσει χαμου.!! αντικρυζοντας αυτη την εικονα η απαντηση της κυριας ηταν μια και με εκνευρισε ωστε να της πω φυγε τελος, και τωρα τι να κανω.??? μου λεει... κοιταζοντας τον πεσμενο πουτσο μου...εεεε κανε καμια φασολαδα να φαμε να κλανουμε να γουσταρουμε.... ακου τι να κανω.?? συν αυτου φευγοντας μου πεταξε και την ατακα, οτι δεν φταει αυτη...σε αυτο ναι συμφωνω δεν φταει αυτη, φταιω εγω που μπενοντας στο δωματιο και βαζοντας τους ορους της δεν της ειπα καλο βραδυ...
Η κυρια αποδηχτηκε ή τουλαχιστων θελησε να δειξει οτι ειναι ποιο απειρη απο τα απειρα πιπινακια που πηδαω, βαριοτανε.? ποιος ξερει.? νωμιζε οτι χυνουν μονο που την βλεπουν.?? παντως ειναι τελειως απαραδεκτη, καθοταν και κοιτουσε τον πεσμενο πουτσο λες και δεν ηξερε τι να κανει για να τον σηκωσει...ηθελε να τσιπωσει το 30αρι με ελαφρα πηδηματακια, η γνωμη μου ειναι να σταματησει αυτη την δουλεια και να παει να σφουγγαρισει καμια σκαλα, να ξεσκατωσει κανα γερο, να δει πως βγενουν τα 30€ στο 12ωρο......ακου τι να κανω.????

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.171
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2013
αστα φιλε καραμαν τα ειπα κ στο φορουμ...........
διαβασε κ την κριτικη του σεξ βολκανο κ βγαλε τα συμπερασμαα σου!!
κακως που δεν πηρες τα λεφτα σου πισω κ να την κανεις!!!
23 Οκτωβρίου, 2013
toylaχιστον γραφω παντα αληθειες και αυτο που γινεται και ειμαι ξεκαθαρος στο τι εγραψα
δλδ αν καποιος παει για γουστα δεν κανει η κοπλεα στην πασουσα φαση
αν καποιος παει για να χαλαρωσει τοτε το ξερει το παιχνιδι αυτο η αναστασια
ημουν ξεκαθαρος στην κριτικη μου
23 Οκτωβρίου, 2013
Συμφωνω και επαυξανω , να παει να σφουγγαρισει καμια σκαλα η κυρια ... δεν κανει για Κατσικογάμης
23 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε sex volcano, λες... ''αν παει για γουστα δεν κανει η κοπελα'' αρα για ποιο λογο να πας....
λες... ''αν πας για να χαλαρωσεις τοτε το ξερει το παιχνιδι αυτο η αναστασια'' το μονο παιχνιδι που ξερει η αναστασια ειναι να σου σπασει τα νευρα, αρα δεν χαλαρωνεις...

τωρα μπορει καποιοι να περνανε καλα μαζι της, δεν αντιλεγω, εγω περασα χαλια, και ουτε καν εχυσα, και αυτο ηταν -30€ απο την τσεπη μου.
23 Οκτωβρίου, 2013
εγω τα ειχα πει. Γιατι τα ιδια εκανε και σε μενα ενα βραδυ και τα εκλαψα τα λεφτα μου.
23 Οκτωβρίου, 2013
ma ειπα για να σε χαλαρωσει και μονοΜεγάλο χαμόγελο στην αρχη ειχα γραψει οτι ηθελα να παω στο μασαζερι σοτυ σακη στην πρωην μαρτιου αλλα επειδη ηταν ο γιατρος μου κοντα στο μυλο πηγα στο μυλο και στην αναστασια!! αλλα ενας που παει για γουστα σκληρα σιγουρα θα του τη σπασει η κυρα αναστασια
ΕΛΠΙΖΩ να μην επιρεαστηκες απο την δικη μου κριτικη αν και ημουν ξεκαθαρος για τις υπηρεσιες της!! αλλα και αν ακομα παρανοησες την κριτικη μου τοτε οποτε ανεβεις φιλιππουπολη κερναω νταναΜεγάλο χαμόγελο και χωρις δοση υπερβολης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6